Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -51
Mlađi kadetkinje +51
Kadeti -41
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Juniorke -52
Juniorke -63
Mlađi kadeti -27
A012
485
4
LUKA TURČAN (RADNIK)
638
8
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
575
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
A013
217
1
VANJA PERKOVIĆ (ORI)
476
6
ISMAIL MEMIĆ (TKD.ZE)
340
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A014
207
1
IVAN ZUBOVIĆ (NOVALJA)
403
9
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
220
ADRIAN LAH (PANTERA)
A015
75
3
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
502
1
LUKA BARAĆ (ZAGREB)
500
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
A043
638
2
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
575
1
KREŠIMIR ČULIĆ (NOVIZ)
A044
476
5
ISMAIL MEMIĆ (TKD.ZE)
340
6
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A045
403
2
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
220
1
ADRIAN LAH (PANTERA)
A046
75
8
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
500
1
BRUNO HAMPOVČAN (FENVUK)
A065
638
7
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
340
11
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
A066
403
7
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
75
4
EUGEN PLEŠKO (JASTREB)
A076
340
12
LUKA BUCKOVIĆ (IO)
403
0
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
Medalists
1. LUKA BUCKOVIĆ, ION
2. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
3. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. EUGEN PLEŠKO, Jastreb