Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -43
Mlađi kadetkinje -51
Mlađi kadetkinje +51
Kadeti -41
Kadeti -53
Kadeti -57
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Kadetkinje -55
Juniorke -52
Juniorke -63
Mlađi kadetkinje -36
B021
243
4
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
570
2
DORA AŠONJA (RUG)
B022
90
1
LORENA KABIĆ (JASTREB)
552
4
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
B023
622
6
IVANA DJAKOVIĆ (TIGAZ)
272
7
ENA KULIĆ (METALC)
B024
276
6
MATEA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
345
9
NIKA BLAŽIČKO (IO)
B025
300
3
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
268
11
DANIA SALZER (METALC)
B026
462
4
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
347
8
PAULA ŠPER (IO)
B027
566
1
MIA STIVIČEVIĆ (NOVIZ)
118
7
LUCIJA JELIC (PANTERA)
B028
219
0
SAMANTHA JEREB (ORI)
408
7
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
B053
243
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
552
14
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
B054
272
6
ENA KULIĆ (METALC)
345
9
NIKA BLAŽIČKO (IO)
B055
268
1
DANIA SALZER (METALC)
347
6
PAULA ŠPER (IO)
B056
118
10
LUCIJA JELIC (PANTERA)
408
5
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
B069
552
3
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
345
4
NIKA BLAŽIČKO (IO)
B070
347
12
PAULA ŠPER (IO)
118
3
LUCIJA JELIC (PANTERA)
B077
345
2
NIKA BLAŽIČKO (IO)
347
5
PAULA ŠPER (IO)
Osvajači medalja
1. PAULA ŠPER, ION
2. NIKA BLAŽIČKO, ION
3. LUCIJA JELIC, Pantera
3. FRIDA ĆUŽE, Contra