Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
18. Jastreb Open - Kup Veleposlanika Republike Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Black Tiger Snina
Brčko
BUGOJNO
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
DIV KNIN
DRAGON
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
EUROSPED
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
HBD Vodice
Hwarang Ivanec
Ilyo TKD SKP Kosice
ION
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Lokomotiva
LOTUS
Ljubija-Prijedor
Magone Livno
MAKSIMIR
Medvedgrad
METALAC
neryo
Novalja
Novi Zagreb
Ogulin
Omega-Belgrade
Orion
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Radnik
Rovinj
RUGVICA
SENJ
Slovak national team
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
Škorpion
Taekwondo club Azija
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
TAEKWONDO TIM BOSNA
TANGUN TULLN
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD PANTAR
Tkd Plamen
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
Zagreb
Zagrebačka Taekwondo Škola
Zaprešić_
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -47
Kadeti -37
Kadetkinje -47
Kadeti -37
E006
452
2
LEON ČAČKO (MED)
241
7
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
621
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
E007
252
7
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
583
0
VITO POLJIČAK (NOVIZ)
236
NOVAK STANIC (TKAZIJA)
E008
86
7
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
428
5
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
253
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
E009
644
0
RELJA IVKOVIC (TKO)
483
0
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
121
IAN MIDZOR (PANTERA)
E035
241
1
NIKOLA MEJAŠKI (TKDDRHR)
621
13
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
E036
252
5
IVANO KURTOVIĆ (TKSUŠAK)
236
10
NOVAK STANIC (TKAZIJA)
E037
86
9
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
253
4
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
E038
483
0
EMANUEL ANTOLIĆ (RADNIK)
121
12
IAN MIDZOR (PANTERA)
E057
621
1
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
236
10
NOVAK STANIC (TKAZIJA)
E058
86
3
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
121
6
IAN MIDZOR (PANTERA)
E069
236
10
NOVAK STANIC (TKAZIJA)
121
5
IAN MIDZOR (PANTERA)
Osvajači medalja
1. NOVAK STANIC, Taekwondo club Azija
2. IAN MIDZOR, Pantera
3. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
3. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb