Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
19. Fojnica Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
Vrtićanci
Vrtićanke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniori -51
Juniori -55
Juniori -63
Juniori -68
Juniori +78
Juniori -51
3015
236
4
MATE DRAGOJA (POSKOK)
28
17
MLADEN - MLADI VEGO (ČAPLJIN)
228
DAVID BAŠIĆ (POSKOK)
3040
28
10
MLADEN - MLADI VEGO (ČAPLJIN)
228
9
DAVID BAŠIĆ (POSKOK)
Medalists
1. MLADEN - MLADI VEGO, TKD "ČAPLJINA"
2. DAVID BAŠIĆ, POSKOK - POSUŠJE
3. MATE DRAGOJA, POSKOK - POSUŠJE
3. ----
Juniori -55
3032
271
1
MATEO BOŠNJAK (TKDKISS)
272
9
PETAR RAJIĆ (TKDKISS)
Medalists
1. PETAR RAJIĆ, TKD Kiseljak
2. MATEO BOŠNJAK, TKD Kiseljak
3. ----
3. ----
Juniori -63
3033
131
13
ERVIN ČURT (C.L.)
218
1
MIRKO BAGARIĆ (KUPRES)
Medalists
1. ERVIN ČURT, CRNI LABUDOVI
2. MIRKO BAGARIĆ, Kupres
3. ----
3. ----
Juniori -68
3004
111
10
ALEN KOSOVAC (C.L.)
95
1
MIRSAD MUHIC (TKDJ)
261
OSMAN HUSOVIĆ (AK.ZEJD)
3005
180
1
HUSEIN SABANOVIC (C.L.)
94
16
ADIS SEHOVIC (TKDJ)
244
IVAN DUMANČIĆ (KUPRES)
3028
111
14
ALEN KOSOVAC (C.L.)
261
2
OSMAN HUSOVIĆ (AK.ZEJD)
3029
94
16
ADIS SEHOVIC (TKDJ)
244
23
IVAN DUMANČIĆ (KUPRES)
3048
111
33
ALEN KOSOVAC (C.L.)
244
6
IVAN DUMANČIĆ (KUPRES)
Medalists
1. ALEN KOSOVAC, CRNI LABUDOVI
2. IVAN DUMANČIĆ, Kupres
3. OSMAN HUSOVIĆ, AKADEMIJA ZEJD SARAJEVO
3. ADIS SEHOVIC, TKD "Jastreb"
Juniori +78
2010
130
0
MAHIR SELIMOVIC (C.L.)
233
20
KARLO GALIĆ (POSKOK)
68
DAVID KOVAČIĆ (MAG-LI)
29
NIKOLA FRANJIČEVIĆ (ČAPLJIN)
235
MARKO ĐEREK (POSKOK)
2035
233
15
KARLO GALIĆ (POSKOK)
68
2
DAVID KOVAČIĆ (MAG-LI)
2036
29
8
NIKOLA FRANJIČEVIĆ (ČAPLJIN)
235
3
MARKO ĐEREK (POSKOK)
2053
233
11
KARLO GALIĆ (POSKOK)
29
7
NIKOLA FRANJIČEVIĆ (ČAPLJIN)
Medalists
1. KARLO GALIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. NIKOLA FRANJIČEVIĆ, TKD "ČAPLJINA"
3. DAVID KOVAČIĆ, Magone Livno
3. MARKO ĐEREK, POSKOK - POSUŠJE