Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Korčula Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"DON"
"NUR"
AZIJA
Brčko
Crni Labudovi
Cro Star - Mostar
Forteca Korčula
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
MONTENEGRO STARS
Olovo
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START ZENICA
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo Savez Kantona Sarajevo
TIM BOSNA
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
Tkd Ulcinj
TKD-KBK-MARIBOR
Vinnytsia Taekwondo Federation
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Kadeti -33
Kadeti -41
Kadeti -49
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -44
Kadetkinje -47
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -73
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -68
Seniori - 68
Seniori - 80
Seniori +80
Seniorke -67
Male olimpijke - B (12,13) -20
Kick (muški) -1 (2007)
Kick (ženski) -4 (2011/2012)
Juniori -63
NP1001
4
27
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
295
7
FILIP CAVIC (MSTARS)
163
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDSKS)
400
JONATHAN SUK (ILYO KE)
363
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
10
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
162
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDSKS)
38
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
51
FARUK ČALUK (RUDAR)
NP1007
4
20
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
163
0
ELDAR ABDULOVIĆ (TKDSKS)
NP1008
400
16
JONATHAN SUK (ILYO KE)
363
36
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
NP1009
10
27
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
162
17
SADMIR HABIBOVIĆ (TKDSKS)
NP1010
38
33
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
51
15
FARUK ČALUK (RUDAR)
NP1020
4
45
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
363
25
KERIM AHMEDSPAHIC (TIM BOS)
NP1021
10
23
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
38
3
BALDO MURTIĆ (FORTECA)
NP1029
4
14
LUKA STANOJLOVIĆ (TCAZIJA)
10
11
STAŠA STANIĆ (TCAZIJA)
Osvajači medalja
1. LUKA STANOJLOVIĆ, AZIJA
2. STAŠA STANIĆ, AZIJA
3. KERIM AHMEDSPAHIC, TIM BOSNA
3. BALDO MURTIĆ, Forteca Korčula