Selected tournament: 19. Korčula Open 2018.

DISCIPLINE
 
 

Mlađi kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ISMIR KOVAČ"NUR"YCAD-M-333356039
2.NIKOLA KNEZOVIĆPOSKOK - POSUŠJEYCAD-M-512251040
3.JOSIP KATANUŠIĆImotskiYCAD-M-362266032
4.LUKA BOGOJEForteca KorčulaYCAD-M-392235022
5.ENIS KURTITkd UlcinjYCAD-M-302257014
6.DAVUD OMERAGIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"YCAD-M-27224504
7.ROKO BAKOVIĆCro Star - MostarYCAD-M-43224403
8.FAHRUDIN ADILOVICTIM BOSNAYCAD-M+511133013
9.JAKA BABIĆTKD-KBK-MARIBORYCAD-M-471132011
10.TARIK OHRANTIM BOSNAYCAD-M-363294033
11.HARUN KRUHOTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-M-433255020
12.ALEN ČOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-M-393229013
13.AMAR BAKALLITkd UlcinjYCAD-M-333288012
14.ANTE JURJEVIĆForteca KorčulaYCAD-M-332178019
15.FARIS ČOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-M-30215705
16.ANDREJ PERIĆImotskiYCAD-M-33213103
17.BLEDAR KASMITkd UlcinjYCAD-M-3321480-11
18.ANTE MUŠIĆForteca KorčulaYCAD-M-5121260-13
19.VID PERUČIĆForteca KorčulaYCAD-M-3621240-14
20.ANES COSIC"NUR"YCAD-M-391070-1
21.ELEZ MEMIŠEVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-M-431070-1
22.JAKOV BOGOVIĆOzaljYCAD-M-3310370-2
23.DAVID JURJEVIĆForteca KorčulaYCAD-M-2710240-2
24.ADIN FEJZICTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-M-4310180-2
25.TIMUR SADIKOVIĆOlovoYCAD-M-2710170-2
26.OLIVER KARDOŠKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-M-5110140-6
27.PETER ŠREINERKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-M-3610100-6
28.MATEO TURIĆForteca KorčulaYCAD-M-3010230-8
29.HARUN DERVISHITkd UlcinjYCAD-M-3010260-11
30.DANIEL IZARIKIlyo TKD SKP KosiceYCAD-M-4710210-11
31.DARIO REGOJAForteca KorčulaYCAD-M+5110200-13
32.MARIJAN KARINImotskiYCAD-M-391020-15
33.TIN JUREŠIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"YCAD-M-391090-19
34.ANTE BEKAVACImotskiYCAD-M-3310130-20
35.JOSIP BEVANDACro Star - MostarYCAD-M-331080-20
36.LUKA KRALJEVIĆPOSKOK - POSUŠJEYCAD-M-331070-20
37.DANIS MERDANOVIĆRUDARYCAD-M-431040-20
38.NIKOLA CURAĆForteca KorčulaYCAD-M-511050-21
39.STJEPAN MARUŠIĆForteca KorčulaYCAD-M-361050-21
40.ENES DUSHKUTkd UlcinjYCAD-M-3610180-24

Mlađe kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ADNA BERBIĆ"NUR"YCAD-F-3033117063
2.MERISA MALOKRAJATkd UlcinjYCAD-F-393360042
3.SIMONA PERNISCHOVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-F-433369039
4.DALIJA BUNČIĆKarlovacYCAD-F-362256044
5.TAJMA KAJEVICTIM BOSNAYCAD-F-332259030
6.ARTA ISMAILAGATkd UlcinjYCAD-F-272278022
7.ANKICA PATRLJImotskiYCAD-F+511135015
8.IVANA BUŠIĆImotskiYCAD-F-433262024
9.LANA ANČIĆForteca KorčulaYCAD-F-36324609
10.IVA STRAZICICPanteraYCAD-F-332149019
11.LAURA KUJAČIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-F-272140017
12.PETRA JERKOVIĆImotskiYCAD-F-302147016
13.SARA NICOL PETRLIĆZaprešić_YCAD-F-36212301
14.NIKA ŠUNJIĆCro Star - MostarYCAD-F-39213300
15.LANA JAGIĆZaprešić_YCAD-F-3621440-7
16.SARA KRAJATkd UlcinjYCAD-F-4321410-8
17.ENA PRIŽMIĆForteca KorčulaYCAD-F-332160-28
18.EMINA HUSIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-F-3910000
19.PETRA GUDELJImotskiYCAD-F-3310000
20.NINA RAKELIZaprešić_YCAD-F-4310270-2
21.NATALI TADIĆImotskiYCAD-F-361060-8
22.ANTONIJA ŠILJEVINACOzaljYCAD-F-4310100-13
23.SARA TOLIĆImotskiYCAD-F+5110200-15
24.SIBELA ČINDRAKTaekwondo Savez Kantona SarajevoYCAD-F-3610170-17
25.IRMA KULAČIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"YCAD-F-2710380-19
26.LEA OPARNICAKarlovacYCAD-F-3010280-20
27.KLARA GRUBIŠIĆPOSKOK - POSUŠJEYCAD-F-431060-20
28.MARIJA BENEDIKTA JONJIĆImotskiYCAD-F-431060-20
29.TIJA OSTRIHONZaprešić_YCAD-F-271020-20
30.ELA GUDELJImotskiYCAD-F-391010-20
31.ENA BEGANOVIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"YCAD-F-301060-21
32.MERVANA MUCAJTkd UlcinjYCAD-F-331050-21
33.SUMEJA FATICTIM BOSNAYCAD-F-391060-22
34.VIKTORIA PENAVIĆCro Star - MostarYCAD-F-361060-22
35.VIKTORIA BARTKOVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-F-301060-38

Kadeti

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.RIJAD AHMIĆCrni LabudoviCAD-M-413392081
2.DAVUD MESINOVICTIM BOSNACAD-M-493353039
3.MARTIN ŠTEFANACKarlovacCAD-M-453352033
4.TODOR VASILIĆAZIJACAD-M-332240025
5.MILOŠ MANDIĆAZIJACAD-M-372227025
6.HRVOJE PAŽINForteca KorčulaCAD-M-532224017
7.GABRIJEL IKANOVIĆForteca KorčulaCAD-M-611133027
8.LIN KOVACICTKD-KBK-MARIBORCAD-M-571121020
9.SAMED GAO YUAN YANGTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-M-49325508
10.PETAR NEDELJKOVIĆAZIJACAD-M-332147016
11.MARK ADRIAN GAVRANIĆForteca KorčulaCAD-M-45214707
12.ĐORĐE BUNČIĆKarlovacCAD-M-45213001
13.LEO TELENTAForteca KorčulaCAD-M-4921100-4
14.ADNAN RIBIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-M-4121380-14
15.MARKO KATANUŠIĆImotskiCAD-M-4910120-2
16.LUKA PENAVIĆCro Star - MostarCAD-M-531050-5
17.JUSUF FEJZIĆ"NUR"CAD-M-4510110-6
18.MAKS RAKOČEVIĆKarlovacCAD-M-4110300-7
19.DANIS HRKICTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-M-491020-8
20.MLADEN FORETIĆForteca KorčulaCAD-M-531020-12
21.FARIS SKOPLJAKTAEKWONDO KLUB "ZENICA"CAD-M-371000-12
22.MATEJ BOGELJICTIM BOSNACAD-M-4510110-13
23.AMELL NUTITkd UlcinjCAD-M-491020-13
24.ANTONIO MILETIĆPLOVANIJA-ZADARCAD-M-371020-13
25.MARIN MILJAKForteca KorčulaCAD-M-3310200-20
26.SEMIR JUSICTIM BOSNACAD-M-491090-20
27.IVAN RENDULIĆKarlovacCAD-M-571010-20
28.RAHIM TRTOVACTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-M-331080-21
29.ANES KOVAČ"NUR"CAD-M-411020-21
30.BAKIR MURAČEVIĆSTART ZENICACAD-M-451070-22
31.IRHAD SIVACSTART ZENICACAD-M-611060-27
32.DAVID JULIAN GAVRANIĆForteca KorčulaCAD-M-411080-39

Kadetkinje

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.DORA STRAŽIČIĆPanteraCAD-F-443377054
2.SAJRA KAJEVICTIM BOSNACAD-F-373391035
3.LEJLA ALICTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-472265053
4.MAJRA HADŽIABDIĆOlovoCAD-F-552251027
5.HELENA DUJMIĆKarlovacCAD-F-512228022
6.KLARA TOLIĆImotskiCAD-F-592264013
7.TEODORA RADAKAZIJACAD-F-411115013
8.MAGDALENA LJUBIĆKarlovacCAD-F-3311707
9.TEODORA ŠTETIĆKarlovacCAD-F+59112103
10.LEONA GRUBIŠAKarlovacCAD-F-373261036
11.DUA AHMADTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-592153015
12.TAJRA TAŠIĆSTART ZENICACAD-F-44212607
13.KHATUNTSEVA VALERIIAVinnytsia Taekwondo FederationCAD-F+59213001
14.JOSIPA CURAĆForteca KorčulaCAD-F-5121901
15.ANTEA KRALJEVIĆPOSKOK - POSUŠJECAD-F-4721450-3
16.MARTINA MILARDOVIĆImotskiCAD-F-4421270-6
17.KOLESNYK DARYNAVinnytsia Taekwondo FederationCAD-F-5121360-21
18.ZGHODKO ANASTASIIAVinnytsia Taekwondo FederationCAD-F-4721320-23
19.ROMANENKO MARIIAVinnytsia Taekwondo FederationCAD-F-4121100-29
20.AMNA KULAČIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"CAD-F-411024016
21.PETRA REBIĆImotskiCAD-F-5110290-1
22.LUCIJA GRANČIĆImotskiCAD-F-511080-1
23.ELISABETH SUKIlyo TKD SKP KosiceCAD-F-4410200-2
24.AJNA KOSOTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-4710300-4
25.ŠEJLA ĆATIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F+591080-4
26.EMINA HANIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-5910240-6
27.MATEA BOJIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-331000-7
28.ANĐELA BRNASImotskiCAD-F-371010-8
29.NEVESENKO VIKTORIIAVinnytsia Taekwondo FederationCAD-F-5510140-12
30.AMRA DUSHKUTkd UlcinjCAD-F-4410100-13
31.GABRIELA JERKOVIĆImotskiCAD-F-3710370-14
32.AMINA VELISPAHIĆRUDARCAD-F-5510100-15
33.MERI TONKOVIĆImotskiCAD-F-371020-20
34.NINA STEFANOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-591040-22
35.RAFAELA ČUTURAPOSKOK - POSUŠJECAD-F-471080-23
36.ALAJA UZICANINTaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-371060-29
37.ADNA KODZAGATaekwondo Savez Kantona SarajevoCAD-F-441000-40

Juniori

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.LUKA STANOJLOVIĆAZIJAJUN-M-6344106063
2.STEFAN TAKOVAZIJAJUN-M-733372044
3.JAKUB HUDAKIlyo TKD SKP KosiceJUN-M-5933101033
4.FILIP SVECKoryo TKD Slavia UPJS KosiceJUN-M-682257026
5.LIN KOVACICTKD-KBK-MARIBORJUN-M-552255025
6.JOSIP VULJANIĆKarlovacJUN-M+781138023
7.STAŠA STANIĆAZIJAJUN-M-633261027
8.GIOVANNI SLANECKoryo TKD Slavia UPJS KosiceJUN-M-733299015
9.ADNAN MAŠIĆ"NUR"JUN-M-59328009
10.GABRIEL BRISKARKoryo TKD Slavia UPJS KosiceJUN-M-682128027
11.NOVAK STANIĆAZIJAJUN-M-552152014
12.VASILIJE PERUNICICMONTENEGRO STARSJUN-M-68214503
13.KERIM AHMEDSPAHICTIM BOSNAJUN-M-63216100
14.BALDO MURTIĆForteca KorčulaJUN-M-6321360-2
15.NIKOLA LUKIĆAZIJAJUN-M-5921270-3
16.MILOŠ TOMIĆAZIJAJUN-M-5521370-13
17.KARLO ŠEGEDINForteca KorčulaJUN-M-5921140-13
18.AMAR HADŽAGIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-6821120-13
19.EJUB DEDIĆCrni LabudoviJUN-M-5521260-21
20.ROMANENKO YEVHENIIVinnytsia Taekwondo FederationJUN-M-5510200-1
21.KERIM OMERBEGOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-5910180-1
22.AMIR ABAZ"NUR"JUN-M-5510280-4
23.PATRIK BOGELJICTIM BOSNAJUN-M-5910140-5
24.PATRIK BRADACIlyo TKD SKP KosiceJUN-M-7310170-7
25.ARBON ZEKAJMONTENEGRO STARSJUN-M-591020-7
26.JUSUF ALI RAŠIDAGIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-7310480-8
27.SADMIR HABIBOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-6310170-10
28.NIKŠA PAVIĆForteca KorčulaJUN-M-591060-13
29.TOMISLAV ŠTEFANACKarlovacJUN-M-6810100-16
30.FARUK ČALUKRUDARJUN-M-6310150-18
31.JONATHAN SUKIlyo TKD SKP KosiceJUN-M-6310160-20
32.MAHMUD AHMADTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-7310140-20
33.FILIP CAVICMONTENEGRO STARSJUN-M-631070-20
34.ELDAR ABDULOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-631000-20
35.OLIVER KUKOIlyo TKD SKP KosiceJUN-M+7810150-23
36.HAMZA ĆELOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-M-731020-24
37.IVAN ŽIVČIĆOzaljJUN-M-681010-27

Juniorke

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.LARISA LONCARICTKD-KBK-MARIBORJUN-F-592245038
2.IVANA SARENACBrčkoJUN-F-632247015
3.AMINA GRAHIĆRUDARJUN-F-49221504
4.GABRIELA BRISKAROVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceJUN-F-5522000
5.ALEKSANDRA PERIŠIĆAZIJAJUN-F-6811808
6.ANA VULJANIĆKarlovacJUN-F+6811000
7.LAURA GRBINForteca KorčulaJUN-F+682122021
8.KIM KREUZERKarlovacJUN-F-59212805
9.SARA SEKELOVAIlyo TKD SKP KosiceJUN-F-5521000
10.IVANA MAKSIMOVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJUN-F-5510000
11.MAJA MIKŠIĆKarlovacJUN-F-4910000
12.TIJANA MUMINTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJUN-F-5510000
13.SIBEL ŠUPIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-F-6310200-2
14.EMRA HELJA"NUR"JUN-F-4910110-4
15.ADNA BORIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-F-681000-8
16.ALEXANDRA KISSOVAIlyo TKD SKP KosiceJUN-F-6310120-13
17.TADEA SELIMIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoJUN-F-591050-20
18.STELA BREZOVIĆKarlovacJUN-F+681010-21
19.ANDJELA RABRENOVICMONTENEGRO STARSJUN-F-591030-23

Seniori

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.NEDŽAD HUSIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-M- 683347041
2.ARMAN DUBRAVACTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-M- 802235016
3.DŽENAN KOZIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-M+8022000
4.MIRZET DELIBAŠIĆRUDARSEN-M- 58112408
5.FILIP SVECKoryo TKD Slavia UPJS KosiceSEN-M- 683253021
6.SADMIR HABIBOVIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-M- 68211902
7.DINKO ŠEGEDINForteca KorčulaSEN-M+8010000
8.DON BERISHA"DON"SEN-M+8010000
9.GABRIEL BRISKARKoryo TKD Slavia UPJS KosiceSEN-M- 6810170-2
10.EVELIN PILJUG"NUR"SEN-M- 801080-2
11.MATEO ŠKARAPLOVANIJA-ZADARSEN-M- 5810160-8
12.DANIEL LEFKOVITSKoryo TKD Slavia UPJS KosiceSEN-M- 681090-13
13.JAHJA ĆEMANTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-M- 8010110-14
14.AMAR HUJIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-M- 681030-22
15.RICHARD KANAIlyo TKD SKP KosiceSEN-M- 681000-27

Seniorke

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ALEKSANDRA PERIŠIĆAZIJASEN-F-672244037
2.GABRIELA BRISKAROVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceSEN-F-571118018
3.BABCHUK YULIIAVinnytsia Taekwondo FederationSEN-F-6721110-11
4.NIKOLINA VLAHOVICMONTENEGRO STARSSEN-F-671050-1
5.MEDINA KANACEVICTkd UlcinjSEN-F-571000-18
6.EDNA ABASPAHIĆTaekwondo Savez Kantona SarajevoSEN-F-671020-25