Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1st Feniks Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Juniors A (male) -59
Juniors A (male) -63
Juniors A (male) -78
Juniors A (female) -59
Juniors A (female) -63
Juniors B (male) -63
Juniors B (male) +73
Juniors B (female) -63
Seniors A (male) - 63
Seniors A (male) -68
Seniors A (male) - 74
Seniors A (male) - 80
Seniors A (male) +87
Seniors A (female) -62
Seniors B (male) - 68
Seniors B (male) - 80
Juniors A (male) -59
3001
85
5
MUHAMED SELMANI (AAM PR)
13
3
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
Medalists
1. MUHAMED SELMANI, AAM Prishtina
2. MARKO PETRUSHEVSKI, Delini Ilinden
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -63
3002
82
16
QENDRIM SEJFIJAJ (AAM PR)
79
3
JAHJA ĆEMAN (TKDOLC)
Medalists
1. QENDRIM SEJFIJAJ, AAM Prishtina
2. JAHJA ĆEMAN, Olimpic Sarajevo
3. ----
3. ----
Juniors A (male) -78
3003
185
15
DON BERISHA (ARNISI)
137
4
STEFAN NIKOLIĆ (RAMIN)
3004
208
19
FADA KURTEŠEVIĆ (RAMIN)
114
12
KERIM KOLIĆ (TKDOLC)
3007
185
5
DON BERISHA (ARNISI)
208
1
FADA KURTEŠEVIĆ (RAMIN)
Medalists
1. DON BERISHA, OLYMPIC ART
2. FADA KURTEŠEVIĆ, Ramin-Niš
3. STEFAN NIKOLIĆ, Ramin-Niš
3. KERIM KOLIĆ, Olimpic Sarajevo
Juniors A (female) -59
3006
156
5
VALENTINA MILIĆ (SRBIJA)
224
12
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
267
SANDRA MILOSAVLJEVIĆ (KORYOKŠ)
3008
224
4
MARIJA PESHEVSKA (DELINI)
267
9
SANDRA MILOSAVLJEVIĆ (KORYOKŠ)
Medalists
1. SANDRA MILOSAVLJEVIĆ, Koryo - Kuršumlija
2. MARIJA PESHEVSKA, Delini Ilinden
3. VALENTINA MILIĆ, Zrenjanin
3. ----
Juniors A (female) -63
3011
145
7
IOANNA TZAKOPOULOU (M.KAST.)
158
1
MIHAELA PANCEVA (CCK)
146
GEORGIA KONSTANTINIDOU (M.KAST.)
3014
145
8
IOANNA TZAKOPOULOU (M.KAST.)
146
3
GEORGIA KONSTANTINIDOU (M.KAST.)
Medalists
1. IOANNA TZAKOPOULOU, MAKEDONIKOS KASTORIAS
2. GEORGIA KONSTANTINIDOU, MAKEDONIKOS KASTORIAS
3. MIHAELA PANCEVA, Combat Centar Koryo
3. ----
Juniors B (male) -63
3009
134
9
NENAD ANĐELKOVIĆ (RAMIN)
198
7
NIKOLA STANKOVIĆ (ASTRA)
Medalists
1. NENAD ANĐELKOVIĆ, Ramin-Niš
2. NIKOLA STANKOVIĆ, Astra Niš
3. ----
3. ----
Juniors B (male) +73
3010
273
5
ARDIJAN KERIM (DELINI)
147
7
TILEMAXOS TZAKOPOULOS (M.KAST.)
148
ZISIS FOTIS (M.KAST.)
3012
147
16
TILEMAXOS TZAKOPOULOS (M.KAST.)
148
4
ZISIS FOTIS (M.KAST.)
Medalists
1. TILEMAXOS TZAKOPOULOS, MAKEDONIKOS KASTORIAS
2. ZISIS FOTIS, MAKEDONIKOS KASTORIAS
3. ARDIJAN KERIM, Delini Ilinden
3. ----
Juniors B (female) -63
3013
36
12
NESRIN LIVOREKA (KATALEA)
57
3
HANA KOLIĆ (TKDOLC)
269
STEFI RISTOVSKA (CCK)
3015
36
8
NESRIN LIVOREKA (KATALEA)
269
20
STEFI RISTOVSKA (CCK)
Medalists
1. STEFI RISTOVSKA, Combat Centar Koryo
2. NESRIN LIVOREKA, Petrovec
3. HANA KOLIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----
Seniors A (male) - 63
3016
88
6
ARBNOR BEHLULI (AAM PR)
73
9
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
250
DJORDJE STANIC (LOLA)
3018
73
5
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
250
12
DJORDJE STANIC (LOLA)
Medalists
1. DJORDJE STANIC, Lola
2. DEJAN SEVIĆ, Zrenjanin
3. ARBNOR BEHLULI, AAM Prishtina
3. ----
Seniors A (male) -68
3019
71
12
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
139
3
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
Medalists
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
2. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. ----
3. ----
Seniors A (male) - 74
3020
189
0
FLORIAN VESELI (TKDPUMA)
72
12
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
187
VISAR UKA (ARNISI)
3022
72
14
SAMIR SELIMOVIĆ (TKDNGS)
187
1
VISAR UKA (ARNISI)
Medalists
1. SAMIR SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. VISAR UKA, OLYMPIC ART
3. FLORIAN VESELI, PUMA
3. ----
Seniors A (male) - 80
3021
202
12
NENAD KNEŽEVIĆ (ASTRA)
235
11
RADOVAN MIJANOVIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. NENAD KNEŽEVIĆ, Astra Niš
2. RADOVAN MIJANOVIĆ, Zrenjanin
3. ----
3. ----
Seniors A (male) +87
3023
152
1
MERITON KRASNIQI (KT)
249
19
DANILO VUKELIC (IMP-SRB)
244
NIKOLA ŠKATARIĆ (MNESTAR)
3025
249
15
DANILO VUKELIC (IMP-SRB)
244
6
NIKOLA ŠKATARIĆ (MNESTAR)
Medalists
1. DANILO VUKELIC, Imperium
2. NIKOLA ŠKATARIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
3. MERITON KRASNIQI, Fushe Kosova
3. ----
Seniors A (female) -62
3024
243
11
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
81
2
NATYRA DRAGUSHA (THUNDER)
232
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
3026
243
23
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
232
9
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
Medalists
1. TEODORA MITROVIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
2. KATARINA MARKOVIC, Lola
3. NATYRA DRAGUSHA, Thunder Taekwondo Club
3. ----
Seniors B (male) - 68
3027
203
8
NIKOLA RADIČEVIĆ (RAMIN)
151
2
BESART SELMANI (KT)
138
PREDRAG ZLATKOVIĆ (RAMIN)
204
MILOŠ CVETKOVIĆ (RAMIN)
213
GJOKO GEORGIEV (AERO)
3029
203
4
NIKOLA RADIČEVIĆ (RAMIN)
138
3
PREDRAG ZLATKOVIĆ (RAMIN)
3028
204
4
MILOŠ CVETKOVIĆ (RAMIN)
213
0
GJOKO GEORGIEV (AERO)
3031
203
5
NIKOLA RADIČEVIĆ (RAMIN)
204
1
MILOŠ CVETKOVIĆ (RAMIN)
Medalists
1. NIKOLA RADIČEVIĆ, Ramin-Niš
2. MILOŠ CVETKOVIĆ, Ramin-Niš
3. PREDRAG ZLATKOVIĆ, Ramin-Niš
3. GJOKO GEORGIEV, Aero-Kik
Seniors B (male) - 80
3030
167
6
PLAMEN MAHLADJANOV (TKBRSF)
174
5
GIANNIS GEORGIADIS (M.KAST.)
75
ŠERA ARPAD (SRBIJA)
129
MARTIN LAZAREV (FALANGA)
7
SRĐAN ĐURIĆ (SRBIJA)
3032
167
0
PLAMEN MAHLADJANOV (TKBRSF)
75
0
ŠERA ARPAD (SRBIJA)
3033
129
0
MARTIN LAZAREV (FALANGA)
7
0
SRĐAN ĐURIĆ (SRBIJA)
3034
75
8
ŠERA ARPAD (SRBIJA)
7
0
SRĐAN ĐURIĆ (SRBIJA)
Medalists
1. ŠERA ARPAD, Zrenjanin
2. SRĐAN ĐURIĆ, Zrenjanin
3. PLAMEN MAHLADJANOV, BARIN
3. MARTIN LAZAREV, Makedonska Falanga