Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
1st Feniks Open
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
AAM Prishtina
Aero-Kik
AHILIUS
Astra Niš
BARIN
Combat Centar Koryo
DEARTI
Delini Ilinden
Fushe Kosova
Imperium
KBK GLADIJATOR STIP
Koryo - Kuršumlija
Lola
MAKEDONIKOS KASTORIAS
Makedonska Falanga
Miladinovci
MONTENEGRO STARS - BUDVA
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
OLYMPIC ART
Petrovec
PUMA
Ramin-Niš
Thunder Taekwondo Club
TKD-KBK-MARIBOR
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Children II A (male) -40
Children II B (male) -33
Cadets B (male) -41
Seniors A (male) - 63
Seniors A (male) -68
Seniors A (female) -62
Children II A (male) -40
1019
184
8
ERON BRAHIMI (ARNISI)
130
13
LIN KOVACIC (TKD KBK)
142
MARKO BURUSIC (LOLA)
205
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
234
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
1021
130
8
LIN KOVACIC (TKD KBK)
142
3
MARKO BURUSIC (LOLA)
1022
205
17
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
234
0
SAID ORMANOVIĆ (TKDOLC)
1024
130
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
205
3
MARKO HRELJAC (IMP-SRB)
Medalists
1. MARKO HRELJAC, Imperium
2. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. SAID ORMANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
3. MARKO BURUSIC, Lola
Children II B (male) -33
1026
54
8
DINO RUSTEMOVIC (HIPODRO)
141
13
LAZAR MAGDIC (LOLA)
1027
159
1
ANTONIO ANTOVSKI (CCK)
47
14
LEO KRSTEVSKI (DELINI)
1029
141
8
LAZAR MAGDIC (LOLA)
47
9
LEO KRSTEVSKI (DELINI)
Medalists
1. LEO KRSTEVSKI, Delini Ilinden
2. LAZAR MAGDIC, Lola
3. ANTONIO ANTOVSKI, Combat Centar Koryo
3. DINO RUSTEMOVIC, AHILIUS
Cadets B (male) -41
2011
164
8
FILIP SPASIĆ (LOLA)
48
3
DARKO MITEVSKI (DELINI)
Medalists
1. FILIP SPASIĆ, Lola
2. DARKO MITEVSKI, Delini Ilinden
3. ----
3. ----
Seniors A (male) - 63
3016
88
6
ARBNOR BEHLULI (AAM PR)
73
9
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
250
DJORDJE STANIC (LOLA)
3018
73
5
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
250
12
DJORDJE STANIC (LOLA)
Medalists
1. DJORDJE STANIC, Lola
2. DEJAN SEVIĆ, Zrenjanin
3. ARBNOR BEHLULI, AAM Prishtina
3. ----
Seniors A (male) -68
3019
71
12
EMIR KALJANAC (TKDNGS)
139
3
FILIP MILIVOJEVIC (LOLA)
Medalists
1. EMIR KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
2. FILIP MILIVOJEVIC, Lola
3. ----
3. ----
Seniors A (female) -62
3024
243
11
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
81
2
NATYRA DRAGUSHA (THUNDER)
232
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
3026
243
23
TEODORA MITROVIĆ (MNESTAR)
232
9
KATARINA MARKOVIC (LOLA)
Medalists
1. TEODORA MITROVIĆ, MONTENEGRO STARS - BUDVA
2. KATARINA MARKOVIC, Lola
3. NATYRA DRAGUSHA, Thunder Taekwondo Club
3. ----