Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
1st Skopje Trophy
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AAM "PRISHTINA"
Aero-Kik
AHILIUS
APOLONIA
AVGUSTA
Banjica
BESA
Combat Centar Koryo
Delini Ilinden
HEREYA
Karlovac
KBK GLADIJATOR STIP
Kobra
KT Shqiponja
Letnjikovac
Lola
Miladinovci
Novi Grad Sarajevo
OLYMPIC ART
ORTEK TIRANA
Petrovec
Ramin-Niš
Ronin Dojo KUmanovo
Sh.A.M Bijte e Shqipes
SOKOL
Šabac
Taekwondo Fitness
TKD-KBK-MARIBOR
Top Gym Sport
TEŽINE / UZRASTI
Children I-st B (male) -25
Children II-nd B (male) -40
Children II-nd B (male) +48
Children II-nd B (female) -36
Cadets A (male) -45
Cadets A (female) -55
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -53
Cadets B (female) -44
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) -59
Juniors A (male) -73
Children I-st B (male) -25
A001
224
0
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
55
0
FILIP MITEV (CCK)
234
OZVALDO ZHUZHI (TGSTKD)
94
NINO SPASIC (KOBRAMK)
316
LUKA ILIEVSKI (DELINI)
A036
224
1
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
234
7
OZVALDO ZHUZHI (TGSTKD)
A037
94
1
NINO SPASIC (KOBRAMK)
316
0
LUKA ILIEVSKI (DELINI)
A069
234
5
OZVALDO ZHUZHI (TGSTKD)
94
0
NINO SPASIC (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. OZVALDO ZHUZHI, Top Gym Sport
2. NINO SPASIC, Kobra
3. HAMZA BAHTANOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. LUKA ILIEVSKI, Delini Ilinden
Children II-nd B (male) -40
A009
77
0
ALEKSANDAR GORGIEVSKI (AERO)
137
5
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A010
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
87
1
BOJAN STOJKOVIK (KOBRAMK)
241
EMIN NIKAJ (BES)
A044
137
8
MIKI VANEVSKI (EKSER)
132
7
MIHAJLO RELIK (HIPODRO)
A045
312
3
BARDH SERREQI (ARNISI)
241
8
EMIN NIKAJ (BES)
A073
137
6
MIKI VANEVSKI (EKSER)
241
2
EMIN NIKAJ (BES)
Osvajači medalja
1. MIKI VANEVSKI, Miladinovci
2. EMIN NIKAJ, BESA
3. MIHAJLO RELIK, AHILIUS
3. BARDH SERREQI, OLYMPIC ART
Children II-nd B (male) +48
A011
56
0
ANTONIO TODOROVSKI (CCK)
135
3
MARIO MLADENOVIK (EKSER)
A012
18
1
ALMIR AJDAROVIK (KATALEA)
76
5
MARTIN STOJANOVSKI (AERO)
A013
14
5
MARTIN PETRUSHEVSKI (KATALEA)
70
0
DAVID LAZAREVSKI (AERO)
A014
149
0
STEFAN BOGDANOVSKI (DELINI)
63
9
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
A046
135
0
MARIO MLADENOVIK (EKSER)
76
0
MARTIN STOJANOVSKI (AERO)
A047
14
0
MARTIN PETRUSHEVSKI (KATALEA)
63
5
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
A074
135
0
MARIO MLADENOVIK (EKSER)
63
12
DAMJAN TRAJKOVSKI (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. DAMJAN TRAJKOVSKI, Kobra
2. MARIO MLADENOVIK, Miladinovci
3. MARTIN PETRUSHEVSKI, Petrovec
3. MARTIN STOJANOVSKI, Aero-Kik
Children II-nd B (female) -36
A032
2
12
IVA SANDEVA (KATALEA)
72
0
NORE TASKOVA (AERO)
A033
33
1
ANASTASIJA VIDINSKA (DELINI)
275
10
LJUPKA ARSOVSKA (KOBRAMK)
A067
2
8
IVA SANDEVA (KATALEA)
275
2
LJUPKA ARSOVSKA (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. IVA SANDEVA, Petrovec
2. LJUPKA ARSOVSKA, Kobra
3. NORE TASKOVA, Aero-Kik
3. ANASTASIJA VIDINSKA, Delini Ilinden
Cadets A (male) -45
C002
30
1
DARKO VELICKOVSKI (DELINI)
223
10
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
106
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
C003
301
8
DAVOR KRSTEVSKI (DELINI)
237
6
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
125
IVAN KIPRIJANOVSKI (KOBRAMK)
C025
223
7
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
106
6
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
C026
301
12
DAVOR KRSTEVSKI (DELINI)
125
6
IVAN KIPRIJANOVSKI (KOBRAMK)
C049
223
0
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
301
0
DAVOR KRSTEVSKI (DELINI)
Osvajači medalja
1. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. DAVOR KRSTEVSKI, Delini Ilinden
3. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. IVAN KIPRIJANOVSKI, Kobra
Cadets A (female) -55
C020
12
12
DESPINA JOVCEVSKA (DELINI)
65
1
ELEONORA PESEVSKA (KOBRAMK)
C021
98
16
IVANA NEDELKOVSKA (KOBRAMK)
61
1
KRISTINA SPASIC (KOBRAMK)
C046
12
15
DESPINA JOVCEVSKA (DELINI)
98
28
IVANA NEDELKOVSKA (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. IVANA NEDELKOVSKA, Kobra
2. DESPINA JOVCEVSKA, Delini Ilinden
3. KRISTINA SPASIC, Kobra
3. ELEONORA PESEVSKA, Kobra
Cadets B (male) -41
C011
6
2
BELMIN SHABOTIK (KATALEA)
215
3
MARSID LLOSHI (SH.A.M)
62
ANTONIO SPASIC (KOBRAMK)
C039
215
5
MARSID LLOSHI (SH.A.M)
62
0
ANTONIO SPASIC (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. MARSID LLOSHI, Sh.A.M Bijte e Shqipes
2. ANTONIO SPASIC, Kobra
3. BELMIN SHABOTIK, Petrovec
3. ----
Cadets B (male) -45
C004
207
4
ALEKSANDAR PETROVSKI (HIPODRO)
64
1
NIKOLA STEVANOVSKI (KOBRAMK)
318
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
150
STOJCE MIHAJLOVSKI (CCK)
214
ELTON KULLA (SH.A.M)
C027
207
3
ALEKSANDAR PETROVSKI (HIPODRO)
318
4
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
C028
150
0
STOJCE MIHAJLOVSKI (CCK)
214
0
ELTON KULLA (SH.A.M)
C050
318
3
ROMILDO BRAKAJ (APOLON)
214
0
ELTON KULLA (SH.A.M)
Osvajači medalja
1. ROMILDO BRAKAJ, APOLONIA
2. ELTON KULLA, Sh.A.M Bijte e Shqipes
3. ALEKSANDAR PETROVSKI, AHILIUS
3. STOJCE MIHAJLOVSKI, Combat Centar Koryo
Cadets B (male) -53
C014
47
0
MARTIN ILIEVSKI (CCK)
136
0
DAMJAN JANEVSKI (EKSER)
C015
128
6
FILIP NIKOLOVSKI (KOBRAMK)
212
7
KLAUS ZOGU (YZBERIS)
C042
136
2
DAMJAN JANEVSKI (EKSER)
212
1
KLAUS ZOGU (YZBERIS)
Osvajači medalja
1. DAMJAN JANEVSKI, Miladinovci
2. KLAUS ZOGU, ORTEK TIRANA
3. MARTIN ILIEVSKI, Combat Centar Koryo
3. FILIP NIKOLOVSKI, Kobra
Cadets B (female) -44
C034
185
1
ANDREA SIMIĆ (SOKOL)
66
0
GORDANA DIMKOVSKA (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. ANDREA SIMIĆ, SOKOL
2. GORDANA DIMKOVSKA, Kobra
3. ----
3. ----
Cadets B (female) -51
C019
246
7
VIKTORIJA RADOMIROVSKA (KOBRAMK)
34
2
ELENA ILIEVSKA (DELINI)
97
HARIKLEA BUSHI (APOLON)
C045
246
3
VIKTORIJA RADOMIROVSKA (KOBRAMK)
97
5
HARIKLEA BUSHI (APOLON)
Osvajači medalja
1. HARIKLEA BUSHI, APOLONIA
2. VIKTORIJA RADOMIROVSKA, Kobra
3. ELENA ILIEVSKA, Delini Ilinden
3. ----
Cadets B (female) -59
C022
129
0
ZORANA MATOVSKA (KOBRAMK)
15
1
ILINA ANGELOVSKA (KATALEA)
256
VIKTORIJA VARADINOVA (STIP)
C047
15
7
ILINA ANGELOVSKA (KATALEA)
256
3
VIKTORIJA VARADINOVA (STIP)
Osvajači medalja
1. ILINA ANGELOVSKA, Petrovec
2. VIKTORIJA VARADINOVA, KBK GLADIJATOR STIP
3. ZORANA MATOVSKA, Kobra
3. ----
Juniors A (male) -73
B023
284
10
NIKOLA LAKIC (SOKOL)
71
7
ARDIJAN VESELOVSKI (KOBRAMK)
Osvajači medalja
1. NIKOLA LAKIC, SOKOL
2. ARDIJAN VESELOVSKI, Kobra
3. ----
3. ----