Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. adidas - Brinje Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci - A (07,08) -27
Mali olimpijci - A (07,08) -30
Mali olimpijci - A (07,08) -33
Mali olimpijci - A (07,08) -36
Mali olimpijci - A (07,08) -40
Mali olimpijci - A (07,08) +40
Male olimpijke - A (07,08) -23
Male olimpijke - A (07,08) -25
Male olimpijke - A (07,08) -27
Male olimpijke - A (07,08) -30
Male olimpijke - A (07,08) -33
Male olimpijke - A (07,08) +40
Mali olimpijci - B (09,10) -20
Mali olimpijci - B (09,10) -24
Mali olimpijci - B (09,10) -30
Male olimpijke - B (09,10) -22
Mali olimpijci - A (07,08) -27
1022
214
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
213
4
ADRIAN LAH (PANTERA)
Medalists
1. ADRIAN LAH, Pantera
2. MARKO PERNAR, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -30
1006
132
4
HRVOJE VUŠAK (JASTREB)
51
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
15
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
1027
51
12
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
15
0
GABRIJEL KRZNARIĆ (BRINJ)
Medalists
1. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
2. GABRIJEL KRZNARIĆ, TKD BRINJE
3. HRVOJE VUŠAK, Jastreb
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -33
1007
131
2
DOMINIK LEDNICKI (JASTREB)
184
12
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
1008
130
3
BORNA MILOVAC (JASTREB)
45
15
MATIJA PODNAR (SENJ)
1028
184
9
NIKOLA MATIĆ (ČIGRA)
45
6
MATIJA PODNAR (SENJ)
Medalists
1. NIKOLA MATIĆ, Čigra
2. MATIJA PODNAR, SENJ
3. DOMINIK LEDNICKI, Jastreb
3. BORNA MILOVAC, Jastreb
Mali olimpijci - A (07,08) -36
1023
142
5
DAVID ILIJEVIĆ (OTOK)
134
5
ROKO GULIN (JASTREB)
Medalists
1. ROKO GULIN, Jastreb
2. DAVID ILIJEVIĆ, Taekwondo klub OTOK
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A (07,08) -40
1001
136
1
VITO KNEŽEVIĆ (JASTREB)
198
5
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
148
LUKA DEAŽENOVIĆ (GACKA)
135
TIN HORVAT (JASTREB)
218
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1016
198
12
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
148
0
LUKA DEAŽENOVIĆ (GACKA)
1017
135
1
TIN HORVAT (JASTREB)
218
8
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
1035
198
1
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
218
9
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
Medalists
1. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. GABRIEL GRBAC, Plitvice
3. TIN HORVAT, Jastreb
3. LUKA DEAŽENOVIĆ, GACKA
Mali olimpijci - A (07,08) +40
1024
146
3
DAVID TONKOVIĆ (GACKA)
150
10
HRVOJE KOSTELAC (GACKA)
Medalists
1. HRVOJE KOSTELAC, GACKA
2. DAVID TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -23
1025
154
2
KORINA TONKOVIĆ (GACKA)
201
7
NIKOLINA KRPAN (LOV)
Medalists
1. NIKOLINA KRPAN, LOVINAC
2. KORINA TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -25
1026
43
5
HANA PERCELA (SENJ)
152
3
KARLA TONKOVIĆ (GACKA)
Medalists
1. HANA PERCELA, SENJ
2. KARLA TONKOVIĆ, GACKA
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -27
1002
195
0
JOSIPA NIKOLIĆ (PLTVICE)
7
12
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
1003
138
13
IVANA JOZIĆ (OTOK)
47
1
FISTRIC PETRA (PANTERA)
1004
205
4
ISABEL KREMA (LOV)
44
9
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
141
LANA ZNAHOR (OTOK)
1018
7
2
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
138
1
IVANA JOZIĆ (OTOK)
1019
44
7
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
141
9
LANA ZNAHOR (OTOK)
1036
7
2
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
141
4
LANA ZNAHOR (OTOK)
Medalists
1. LANA ZNAHOR, Taekwondo klub OTOK
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
3. IVANA JOZIĆ, Taekwondo klub OTOK
Male olimpijke - A (07,08) -30
1009
77
9
KALA MIDŽOR (PANTERA)
64
15
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
196
ALANI DRAŽENOVIĆ (PLTVICE)
1029
64
24
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
196
0
ALANI DRAŽENOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. ALANI DRAŽENOVIĆ, Plitvice
3. KALA MIDŽOR, Pantera
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) -33
1010
92
1
ANTEA PRGOMET (S.SOKOL)
52
13
IVONA FERENAC (OZALJ)
76
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1030
52
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
76
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. MARIJA STIMAC, Pantera
3. ANTEA PRGOMET, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
Male olimpijke - A (07,08) +40
1011
189
14
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
46
4
ANA BACHER (SENJ)
96
EMA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
1031
189
11
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
96
2
EMA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. EMA PEDIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ANA BACHER, SENJ
3. ----
Mali olimpijci - B (09,10) -20
1012
206
2
JOSIP VUK (LOV)
83
1
PETAR CAPAN (MAKSMR)
38
IVAN CAPAN (MAKSMR)
1032
206
5
JOSIP VUK (LOV)
38
0
IVAN CAPAN (MAKSMR)
Medalists
1. JOSIP VUK, LOVINAC
2. IVAN CAPAN, MAKSIMIR
3. PETAR CAPAN, MAKSIMIR
3. ----
Mali olimpijci - B (09,10) -24
1013
190
5
LOVRO BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
129
17
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
1014
209
3
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
156
0
NIKO BURIĆ (GACKA)
1033
129
13
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
209
1
STRAHINJA PANJKOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
2. STRAHINJA PANJKOVIĆ, Plitvice
3. LOVRO BROZINČEVIĆ, Plitvice
3. NIKO BURIĆ, GACKA
Mali olimpijci - B (09,10) -30
1015
194
9
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
192
0
DAVID ŠOŠIĆ (PLTVICE)
197
MATEJ PERKOVIĆ (PLTVICE)
1034
194
12
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
197
0
MATEJ PERKOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. FILIP KOMŠO, Plitvice
2. MATEJ PERKOVIĆ, Plitvice
3. DAVID ŠOŠIĆ, Plitvice
3. ----
Male olimpijke - B (09,10) -22
1005
50
7
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
193
4
NINA GLEDIĆ (PLTVICE)
53
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
95
ANA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
35
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
1020
50
4
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
53
3
KLARA BIONDIĆ (SENJ)
1021
95
0
ANA PEDIŠIĆ (S.SOKOL)
35
12
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
1037
50
1
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
35
13
LEA TUKIĆ (MAKSMR)
Medalists
1. LEA TUKIĆ, MAKSIMIR
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. ANA PEDIŠIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. KLARA BIONDIĆ, SENJ