Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
2. SRPSKA OPEN
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZVORNIK"
Beograd
Black Tiger Snina
BUGOJNO
Čigra
DERVENTA
Dragon
Fast Kick
GAIANA
JOPA
Karlovac
Kobra
Koryo - Kuršumlija
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
RUGVICA
SOKOL
Šabac
Taekwondo klub Zenica
TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
TIM BOSNA
TKD/Kozara/ Prijedor
VOGOŠĆA
WOLF
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pionirs B (male) -30
Pionirs B (male) -33
Pionirs B (female) -30
Cadets (male) -41
Juniors (male) -59
Pionirs B (male) -30
A001
318
3
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
235
1
AIDIN KLEPIĆ (DRGNBIH)
A002
182
0
TONI DUJIĆ (RUG)
162
0
MARKO LEJIĆ (DERVENT)
A003
140
9
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
266
2
VUK TRKULJA (KOZARA)
241
STRAHINJA TOMČIĆ (DERVENT)
A004
432
7
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
309
3
MAK ORUČEVIĆ (TKDNGS)
A005
255
0
MILAN STOISAVLJEVIC (KOZARA)
227
8
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
A006
131
0
NIKOLA LUKIĆ (SOKOL)
2
6
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
237
MUHAREM HASANIĆ (DRGNBIH)
A032
318
8
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
162
0
MARKO LEJIĆ (DERVENT)
A033
140
4
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
241
0
STRAHINJA TOMČIĆ (DERVENT)
A034
432
7
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
227
6
NIKOLA VUJIĆ (ŠA SRB)
A035
2
7
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
237
1
MUHAREM HASANIĆ (DRGNBIH)
A065
318
10
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
140
9
SAVO VIDAKOVIĆ (SOKOL)
A066
432
6
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
2
7
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
A084
318
5
SANDRO TUŠKAN (TKD KAR)
2
6
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. SRĐAN TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. SANDRO TUŠKAN, Karlovac
3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac
3. SAVO VIDAKOVIĆ, SOKOL
Pionirs B (male) -33
A007
243
0
ALEKSA STOJIC (KOZARA)
184
0
IVAN MATIĆ (RUG)
19
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
A008
297
5
MUHAMED MAGLIĆ (TKDNGS)
20
1
DAMJAN TADIĆ (DERVENT)
265
VIKTOR POTKOLNJAK (KOZARA)
A009
261
2
SERGEJ DJURIC (KOZARA)
160
0
DRAGAN KALOPEROVIĆ (DERVENT)
429
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
A010
354
6
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
54
0
DEJAN MILOVANOVIĆ (DERVENT)
53
DARIO ĐUKIĆ (DERVENT)
A036
243
0
ALEKSA STOJIC (KOZARA)
19
2
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
A037
297
0
MUHAMED MAGLIĆ (TKDNGS)
265
0
VIKTOR POTKOLNJAK (KOZARA)
A038
261
14
SERGEJ DJURIC (KOZARA)
429
3
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
A039
354
4
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
53
1
DARIO ĐUKIĆ (DERVENT)
A067
19
3
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
297
2
MUHAMED MAGLIĆ (TKDNGS)
A068
261
3
SERGEJ DJURIC (KOZARA)
354
4
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
A085
19
3
ĐORĐE REPIJA (DERVENT)
354
2
ALEN HURTIĆ (ZE TIM)
Medalists
1. ĐORĐE REPIJA, DERVENTA
2. ALEN HURTIĆ, Taekwondo klub Zenica
3. MUHAMED MAGLIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. SERGEJ DJURIC, TKD/Kozara/ Prijedor
Pionirs B (female) -30
B020
272
0
SOFIJA GRGIĆ (TIGARIS)
404
0
DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENT)
B021
34
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
430
0
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
B043
404
7
DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENT)
430
10
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
2. DANIJELA ĐUKIĆ, DERVENTA
3. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. SOFIJA GRGIĆ, TIGAR ISTOČNO SARAJEVO
Cadets (male) -41
B047
35
13
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
337
0
VLADIMIR VASILJEVIC (SOKOL)
B048
316
0
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
168
14
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
B049
173
3
UROS ANDJELIC (WOLF)
129
9
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
431
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B059
35
15
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
168
4
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
B060
129
0
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
431
0
LUKA MAGDIC (TKD KAR)
B069
35
10
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
129
4
MILAN STEVANOVIĆ (SOKOL)
Medalists
1. DEJAN JOVANOVIĆ, DERVENTA
2. MILAN STEVANOVIĆ, SOKOL
3. STEFAN VIĆENTIĆ, Šabac
3. LUKA MAGDIC, Karlovac
Juniors (male) -59
D002
394
19
SLAVEN SEKULIC (SOKOL)
350
6
HARUN DELIĆ (ZE TIM)
D003
171
3
MILORAD JOVICIC (WOLF)
38
7
BORIS ZARIĆ (DERVENT)
D004
442
11
SEMIR HUSEINOVIC (TIM BOS)
315
21
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
170
MICO JOVICIC (WOLF)
D029
394
3
SLAVEN SEKULIC (SOKOL)
38
1
BORIS ZARIĆ (DERVENT)
D030
315
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
170
18
MICO JOVICIC (WOLF)
D050
394
12
SLAVEN SEKULIC (SOKOL)
170
3
MICO JOVICIC (WOLF)
Medalists
1. SLAVEN SEKULIC, SOKOL
2. MICO JOVICIC, WOLF
3. BORIS ZARIĆ, DERVENTA
3. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac