Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
20. Adidas Maksimir Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (female) -41
Cadets B (female) -51
Cadets B (female) -55
Cadets B (female) +59
Cadets B (female) -41
C092
318
2
MIA LUCIĆ (VRBA)
148
1
LANA KRIZMANIĆ (S.SOKOL)
289
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
C107
318
0
MIA LUCIĆ (VRBA)
289
1
DANICA RAMLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. DANICA RAMLJAK, Plitvice
2. MIA LUCIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
3. LANA KRIZMANIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
Cadets B (female) -51
C084
71
2
LORA LIJIĆ (NA)
119
0
MARGARETA JANDRIĆ (MAKSMR)
C085
214
0
EMA JURIŠIĆ (NOVALJA)
228
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
C086
200
0
TENA MILAS (NOVALJA)
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
ZONA OPSENICA (RADNIK)
C096
71
0
LORA LIJIĆ (NA)
228
2
NINA HRNJAK (OZALJ)
C097
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
144
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
C110
228
0
NINA HRNJAK (OZALJ)
222
2
HELENA ZDELAR (OZALJ)
Medalists
1. HELENA ZDELAR, Ozalj
2. NINA HRNJAK, Ozalj
3. ZONA OPSENICA, Radnik
3. LORA LIJIĆ, Taekwondo klub Našice
Cadets B (female) -55
C093
4
0
SARAH MILJAK (ZELINA)
70
2
ANTONELA NAĐ (NA)
16
IRINA ŠEB MALIŠA (ZELINA)
C108
70
2
ANTONELA NAĐ (NA)
16
0
IRINA ŠEB MALIŠA (ZELINA)
Medalists
1. ANTONELA NAĐ, Taekwondo klub Našice
2. IRINA ŠEB MALIŠA, ZELINGRAD
3. SARAH MILJAK, ZELINGRAD
3. ----
Cadets B (female) +59
C087
258
0
KATARINA KUĆAS (OZALJ)
327
2
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
113
MARIJA DAUD (MAKSMR)
311
ANAMARIJA JAKOPIČEK (VELEBIT)
114
LANA KUKLA (MAKSMR)
C098
327
2
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
113
0
MARIJA DAUD (MAKSMR)
C099
311
2
ANAMARIJA JAKOPIČEK (VELEBIT)
114
0
LANA KUKLA (MAKSMR)
C111
327
2
SARA BROZINČEVIĆ (PLTVICE)
311
0
ANAMARIJA JAKOPIČEK (VELEBIT)
Medalists
1. SARA BROZINČEVIĆ, Plitvice
2. ANAMARIJA JAKOPIČEK, Velebit
3. MARIJA DAUD, MAKSIMIR
3. LANA KUKLA, MAKSIMIR