001 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -39 | TINA SULE (METALAC) |
PTF 2:0 | AJRA ĆATOVIĆ (Olimpic Sarajevo) |
002 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -39 | VERONIKA ČEMELJIĆ (Novalja) |
PTF 0:2 | LILIANA PAL (UTE Taekwondo) |
003 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -39 | DOROTEA NIKIĆ (ZELINGRAD) |
DNS | ENA HUSJENOVIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
004 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -39 | KARLA BABIĆ (METALAC) |
WDR 1:0 | ASJA KALAMUJIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
005 | 1/8 | Mlađe kadetkinje -39 | TENA BREZAK (Bistra) |
PTF 2:0 | FLORA SZALAI (UTE Taekwondo) |
006 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | DOMINIK ŠEGULJA (Velebit) |
PTF 0:2 | MATIAS KOPRIVNIK (TKD Red Power) |
007 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | ANDREJ ŠTUMBERGER (METALAC) |
DNS | HAMZA PALALIĆ (Olimpic Sarajevo) |
008 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | TOMISLAV KLIČEK (MAKSIMIR) |
PTF 0:2 | ARNOLD SZAVA (UTE Taekwondo) |
009 | 1/4 | Mlađi kadeti -39 | IVAN VRBAN (Bistra) |
PTF 0:2 | OLIVER ŠEBOK (Black Tiger Snina) |
010 | 1/4 | Mlađi kadeti -47 | ZLATKO HRNJIĆ (TIM BOSNA) |
PTF 2:0 | ERIK CSOBAN (UTE Taekwondo) |
011 | 1/4 | Mlađi kadeti -47 | IMRAN KARAHMET (Olimpic Sarajevo) |
PTF 0:1 | JURAN KAIĆ (MAKSIMIR) |
012 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -36 | DORA ZLATAR (MAKSIMIR) |
PTF 0:2 | ESTER BOBAKOVA (Black Tiger Snina) |
013 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -43 | KATJA BALIĆ (TK CHAMPION) |
WDR 0:2 | ANESA ZRNO (TIM BOSNA) |
014 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -47 | ANISA CERIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
WDR 0:1 | DORA LACKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
015 | 1/4 | Mlađe kadetkinje +51 | DORA SIŠČAN (ZELINGRAD) |
DNS | LAMIJA ĐOZO (VICTORY VOGOŠĆA) |
016 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -39 | TINA SULE (METALAC) |
PTF 0:2 | LILIANA PAL (UTE Taekwondo) |
017 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -39 | ENA HUSJENOVIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
PTF 2:0 | ANA ANTUNOVIĆ (TK CHAMPION) |
018 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -39 | KARLA BABIĆ (METALAC) |
PTF 2:0 | KARLA TOMIĆ (TK CHAMPION) |
019 | 1/4 | Mlađe kadetkinje -39 | TENA BREZAK (Bistra) |
PTF 2:0 | GITA ŠANDL (Jastreb) |
020 | 1/2 | Mlađi kadeti +51 | GABRIJEL MARINCEL (OTOČAC) |
DNS | BALAZS CSOKE (UTE Taekwondo) |
021 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -51 | IRINA NIKIĆ (ZELINGRAD) |
DNS | ZAINAB MAMUTI (Skp Ryong Bratislava) |
022 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | MATIAS KOPRIVNIK (TKD Red Power) |
PTF 2:0 | ANDREJ ŠTUMBERGER (METALAC) |
023 | 1/2 | Mlađi kadeti -39 | ARNOLD SZAVA (UTE Taekwondo) |
PTF 0:2 | OLIVER ŠEBOK (Black Tiger Snina) |
024 | 1/2 | Mlađi kadeti -47 | ZLATKO HRNJIĆ (TIM BOSNA) |
PTF 2:0 | ZULKARNEJN MUHAREMOVIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
025 | 1/2 | Mlađi kadeti -47 | JURAN KAIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 0:1 | NAJ FEUŽER (TKD Red Power) |
026 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | ESTER BOBAKOVA (Black Tiger Snina) |
WDR | EVA MRAVINAC (OTOČAC) |
027 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -36 | PETRA NOGIĆ (Taekwondo klub Našice) |
PTF 2:0 | MARTINA KOVAČIĆ (OTOČAC) |
028 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -43 | ANESA ZRNO (TIM BOSNA) |
PTF 0:2 | LANA MEŠTROVIĆ (METALAC) |
029 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -43 | MARTINA KUĆAS (Ozalj) |
PTF 2:0 | SOFIA TAUZER (Novalja) |
030 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -47 | DORA LACKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
PTF 2:0 | PETRA ŠKRLIN (Bistra) |
031 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -47 | HEIDI IVAKOVIĆ (Bistra) |
PTF 0:1 | ANAMARIJA ČUBRILO (METALAC) |
032 | 1/2 | Mlađe kadetkinje +51 | LAMIJA ĐOZO (VICTORY VOGOŠĆA) |
PTF 0:1 | FRANKA TURKOVIĆ (TKD BRINJE) |
033 | 1/2 | Mlađe kadetkinje +51 | EMA GUNJAVIĆ (TK CHAMPION) |
PTF 0:1 | ENA KUŠEC (Radnik) |
034 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -39 | LILIANA PAL (UTE Taekwondo) |
WDR 1:1 | ENA HUSJENOVIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
035 | 1/2 | Mlađe kadetkinje -39 | KARLA BABIĆ (METALAC) |
WDR | TENA BREZAK (Bistra) |
036 | 1/1 | Mlađi kadeti -51 | MARKO MERKLER (BROD) |
PTF 2:1 | JAKOV DUJMOVIĆ (OTOČAC) |
037 | 1/1 | Mlađi kadeti +51 | BALAZS CSOKE (UTE Taekwondo) |
PTF 0:2 | MARO SUŠNIK (Jastreb) |
038 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -51 | IRINA NIKIĆ (ZELINGRAD) |
PTF 2:0 | ZARA VRANARIČIĆ (TK CHAMPION) |
039 | 1/1 | Mlađi kadeti -39 | MATIAS KOPRIVNIK (TKD Red Power) |
PTF 0:2 | OLIVER ŠEBOK (Black Tiger Snina) |
040 | 1/1 | Mlađi kadeti -47 | ZLATKO HRNJIĆ (TIM BOSNA) |
PTF 1:2 | NAJ FEUŽER (TKD Red Power) |
041 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -36 | EVA MRAVINAC (OTOČAC) |
PTF 0:2 | PETRA NOGIĆ (Taekwondo klub Našice) |
042 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -43 | LANA MEŠTROVIĆ (METALAC) |
PTF 2:0 | MARTINA KUĆAS (Ozalj) |
043 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -47 | DORA LACKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
PTF 2:0 | ANAMARIJA ČUBRILO (METALAC) |
044 | 1/1 | Mlađe kadetkinje +51 | FRANKA TURKOVIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 0:2 | ENA KUŠEC (Radnik) |
045 | 1/1 | Mlađe kadetkinje -39 | ENA HUSJENOVIĆ (VICTORY VOGOŠĆA) |
RSC 0:1 | TENA BREZAK (Bistra) |
046 | 1/2 | Kadeti A -61 | MATEO GRGIĆ (TK CHAMPION) |
PTF 2:0 | ARTUR CHIMČAK (Black Tiger Snina) |
047 | 1/2 | Kadetkinje A -59 | ANA LACKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
PTF 2:0 | ANTONIA ŠILJEVINAC (Ozalj) |
048 | 1/2 | Kadetkinje A -59 | MAJA PAOLA KRZNARIĆ (TKD BRINJE) |
WDR | ALZBETA KRUPJAKOVA (Black Tiger Snina) |
049 | 1/2 | Juniori A-63 | MATUS MATEJKA (Skp Ryong Bratislava) |
PTF 1:2 | DOMINIK FLANJAK (TKD BRINJE) |
050 | 1/2 | Juniori A-68 | GABRIEL KOPI (TKD PANTAR) |
RSC 1:1 | ANTE HOLJEVAC (TKD BRINJE) |
051 | 1/1 | Juniori A-59 | ANTONIO ŠNAJDER (Ogulin) |
PTF 0:2 | SAMUEL CHUDY (Skp Ryong Bratislava) |
052 | 1/1 | Juniorke A-59 | MAŠA ŠTANTE (TKD Red Power) |
DNS | PATRICIA PERIĆ (MAKSIMIR) |
053 | 1/1 | Kadeti A -61 | MATEO GRGIĆ (TK CHAMPION) |
PTF 0:2 | BERTOLD ILLES (UTE Taekwondo) |
054 | 1/1 | Kadetkinje A -59 | ANA LACKOVIĆ (Taekwondo klub Osvit) |
PTF 2:0 | MAJA PAOLA KRZNARIĆ (TKD BRINJE) |
055 | 1/1 | Juniori A-63 | DOMINIK FLANJAK (TKD BRINJE) |
PTF 0:2 | JOSIP ŠNAJDER (Ogulin) |
056 | 1/1 | Juniori A-68 | GABRIEL KOPI (TKD PANTAR) |
PTF 2:0 | LOVRO IVANČAN (ZELINGRAD) |