Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
20. DAN-GUN OPEN 2013.
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Minnies (male)
Minnies (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Seniors (male)
Seniors (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (female) -33
Cadets A (female) -37
Cadets A (female) -41
Cadets A (female) -44
Cadets A (female) -51
Cadets A (female) -55
Cadets A (female) -59
Cadets A (female) -33
C052
69
0
ANAMARIJA ČAĐAVČAN (TKD KAR)
243
12
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
Medalists
1. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo
2. ANAMARIJA ČAĐAVČAN, Karlovac
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -37
C027
114
2
SANDRA LATINOVIĆ (ORI)
58
11
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
169
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
C061
58
13
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
169
0
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. SANDRA LATINOVIĆ, Orion
3. ----
Cadets A (female) -41
C028
227
0
PATAKFALVY LUCA (NT HUN)
304
0
UNA MARAVIĆ (SLATINA)
C029
50
0
EMA REPIĆ (SLATINA)
294
0
MIA MILANOVIĆ (SOLIN)
C062
227
2
PATAKFALVY LUCA (NT HUN)
294
1
MIA MILANOVIĆ (SOLIN)
Medalists
1. PATAKFALVY LUCA, National Team Hungary
2. MIA MILANOVIĆ, TKD-SALONA
3. UNA MARAVIĆ, Slatina
3. EMA REPIĆ, Slatina
Cadets A (female) -44
C053
41
15
SRISAMORN LOACKER (SCO AUT)
108
0
ANA MARTINOVIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. SRISAMORN LOACKER, Scorpions Austria
2. ANA MARTINOVIĆ, Dubrava
3. ----
3. ----
Cadets A (female) -51
C030
225
0
NAGY NIKOLETT (NT HUN)
107
0
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
C031
22
18
KATARINA PERIŠA (METALC)
300
5
CLAUDIA KUŽNIK (DANGUN)
C063
107
24
PAULA TANDARA (DUBRAVA)
22
0
KATARINA PERIŠA (METALC)
Medalists
1. PAULA TANDARA, Dubrava
2. KATARINA PERIŠA, METALAC
3. NAGY NIKOLETT, National Team Hungary
3. CLAUDIA KUŽNIK, Dan-Gun
Cadets A (female) -55
C032
106
10
MARJETA ČUPIĆ (DUBRAVA)
254
9
LENA MEDAR (METALC)
C033
38
13
KATHARINA ZECH (SCO AUT)
168
1
PETRA BRKIĆ (METALC)
C064
106
0
MARJETA ČUPIĆ (DUBRAVA)
38
1
KATHARINA ZECH (SCO AUT)
Medalists
1. KATHARINA ZECH, Scorpions Austria
2. MARJETA ČUPIĆ, Dubrava
3. PETRA BRKIĆ, METALAC
3. LENA MEDAR, METALAC
Cadets A (female) -59
C034
21
0
ARIANA PAKUŠIĆ (METALC)
216
0
MIA PELJTO (NERYO)
C035
122
2
LUCIJA SMAILA (TKSUŠAK)
202
14
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
C065
216
1
MIA PELJTO (NERYO)
202
13
MARTINA KARAKAŠ (PLTVICE)
Medalists
1. MARTINA KARAKAŠ, Plitvice
2. MIA PELJTO, neryo
3. LUCIJA SMAILA, SUŠAK
3. ARIANA PAKUŠIĆ, METALAC