Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3. adidas Brinje Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area K
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) -1 (2007,2008)
Kick (muški) -2 (2009,2010)
Kick (muški) -3 (2011,2012)
Kick (ženski) -1 (2007,2008)
Kick (ženski) -2 (2009,2010)
Kick (ženski) -3 (2011,2012)
Kick (muški) -1 (2007,2008)
K001
96
0
DOMINIK KURELAC (OGULIN)
97
0
ENTONI VERIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ENTONI VERIĆ, Ogulin
2. DOMINIK KURELAC, Ogulin
3. ----
3. ----
Kick (muški) -2 (2009,2010)
K002
93
0
DORIAN JAGNJIĆ (OGULIN)
94
0
ANTE KURELAC (OGULIN)
Medalists
1. ANTE KURELAC, Ogulin
2. DORIAN JAGNJIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Kick (muški) -3 (2011,2012)
K003
46
0
NIKO BACHER (SENJ)
6
0
BRUNO ŠPRAJC (BRINJ)
74
JURE NEKIĆ (SENJ)
K004
6
0
BRUNO ŠPRAJC (BRINJ)
74
0
JURE NEKIĆ (SENJ)
Medalists
1. BRUNO ŠPRAJC, TKD BRINJE
2. ----
3. NIKO BACHER, SENJ
3. ----
Kick (ženski) -1 (2007,2008)
K005
142
0
KATJA OREŠKOVIĆ (GACKA)
91
0
UNA VUČIĆ (OGULIN)
83
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
K006
54
0
ELENA PILJIĆ (RUG)
59
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
145
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
K007
142
0
KATJA OREŠKOVIĆ (GACKA)
83
0
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
K008
59
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
145
0
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
K009
142
0
KATJA OREŠKOVIĆ (GACKA)
59
0
IRIS ŠPRAJC (BRINJ)
Medalists
1. KATJA OREŠKOVIĆ, GACKA
2. IRIS ŠPRAJC, TKD BRINJE
3. MARIJA VLAIĆ, LOTUS
3. LARA BIĆANIĆ, GACKA
Kick (ženski) -2 (2009,2010)
K010
141
0
PETRA RUDELIĆ (GACKA)
44
0
EMA MARULIĆ (SENJ)
43
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
K011
45
0
TARA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
56
0
HEDA DESPOT (RUG)
140
IVANA KLASAN (GACKA)
K012
141
0
PETRA RUDELIĆ (GACKA)
43
0
LUCIJA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
K013
45
0
TARA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
140
0
IVANA KLASAN (GACKA)
K014
141
0
PETRA RUDELIĆ (GACKA)
140
0
IVANA KLASAN (GACKA)
Medalists
1. IVANA KLASAN, GACKA
2. PETRA RUDELIĆ, GACKA
3. TARA TOMLJANOVIĆ, SENJ
3. LUCIJA TOMLJANOVIĆ, SENJ
Kick (ženski) -3 (2011,2012)
K015
144
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
8
0
PETRA PERLIĆ (BRINJ)
55
IVA ŽUGČIĆ (RUG)
7
LANA PERLIĆ (BRINJ)
72
LANA JURČEVIĆ (SENJ)
143
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
48
JANA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
9
LARA PERLIĆ (BRINJ)
47
TIFFANY ŠIMUNOVIĆ (SENJ)
K016
144
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
55
0
IVA ŽUGČIĆ (RUG)
K017
7
0
LANA PERLIĆ (BRINJ)
72
0
LANA JURČEVIĆ (SENJ)
K018
143
0
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
48
0
JANA TOMLJANOVIĆ (SENJ)
K019
9
0
LARA PERLIĆ (BRINJ)
47
0
TIFFANY ŠIMUNOVIĆ (SENJ)
K020
144
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
7
0
LANA PERLIĆ (BRINJ)
K021
143
0
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
9
0
LARA PERLIĆ (BRINJ)
K022
144
0
EMA DUBRAVČIĆ (GACKA)
143
0
JULIJA BUKOVAC (GACKA)
Medalists
1. EMA DUBRAVČIĆ, GACKA
2. JULIJA BUKOVAC, GACKA
3. LANA PERLIĆ, TKD BRINJE
3. LARA PERLIĆ, TKD BRINJE