Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
3. Picok Open - KONTROLNI PARAPOOMSAE TURNIR HTS-a
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bjelovar
FENIKS-VUKOMEREC
GACKA
Jastreb
Koryo Varaždin
Lokomotiva
MAKSIMIR
Omega
Ozalj
Radnik
ŠKORPION GORNJA VRBA
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Našice
Tigar Zagreb
Tkd Plamen
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets B (female) -33
Cadets A (male) -65
Cadets B (male) -33
Small olympics - A (male) +42
Small olympics - A (female)-22
Small olympics - A (female)-30
Kick (male) -1 (2008-2009)
Kick (male) -3 (2012-2013)
Kick (female) -1 (2008-2009)
Younger cadets B (female) -33
2009
60
22
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
100
7
MALIA MILODANOVIĆ (BORIK)
93
EMA FILA (MAKSMR)
2026
60
0
UNA BIŠĆEVIĆ (ZELINA)
93
32
EMA FILA (MAKSMR)
Medalists
1. EMA FILA, MAKSIMIR
2. UNA BIŠĆEVIĆ, ZELINGRAD
3. MALIA MILODANOVIĆ, Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
3. ----
Cadets A (male) -65
2032
159
18
DAVID FERKO (OZALJ)
195
3
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
2032A
163
13
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
10
0
ALEN FILIPOVIĆ (ZELINA)
2047
159
29
DAVID FERKO (OZALJ)
163
23
LUKA MARKOVIĆ FICKO (OZALJ)
Medalists
1. DAVID FERKO, Ozalj
2. LUKA MARKOVIĆ FICKO, Ozalj
3. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
Cadets B (male) -33
2043
53
31
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
11
9
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
Medalists
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Small olympics - A (male) +42
1042
151
3
FRANKO JANEŠ (RADNIK)
14
11
JOSIP BIČAK (ZELINA)
152
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
1056
14
0
JOSIP BIČAK (ZELINA)
152
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
Medalists
1. JOSIP BIČAK, ZELINGRAD
2. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
3. FRANKO JANEŠ, Radnik
3. ----
Small olympics - A (female)-22
1047
71
20
NIKA ZELENIKA (TIGAZ)
13
16
SOFIJA VIZINTIN (ZELINA)
Medalists
1. NIKA ZELENIKA, Tigar Zagreb
2. SOFIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Small olympics - A (female)-30
1044
38
24
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
169
8
INES KOVAČ (OMEGA)
12
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
1058
38
28
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
12
8
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
Medalists
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. JULIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
3. INES KOVAČ, Omega
3. ----
Kick (male) -1 (2008-2009)
1002
17
0
KARLO MILJAK (ZELINA)
23
0
PETAR ŠVENDA (NA)
21
NOA RAKIĆ (NA)
1004
3
0
BORNA ĐULA (VRBA)
20
0
MARIN PAVLOVIĆ (NA)
45
GABRIJEL KURIC (NA)
1005
17
0
KARLO MILJAK (ZELINA)
21
0
NOA RAKIĆ (NA)
1006
20
0
MARIN PAVLOVIĆ (NA)
45
0
GABRIJEL KURIC (NA)
1008
17
0
KARLO MILJAK (ZELINA)
20
0
MARIN PAVLOVIĆ (NA)
Medalists
1. MARIN PAVLOVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. KARLO MILJAK, ZELINGRAD
3. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
3. NOA RAKIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (male) -3 (2012-2013)
1014
193
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
183
0
KARLO IVEKOVIĆ (OMEGA)
1016
182
0
LUKA IVEKOVIĆ (OMEGA)
143
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
1017
15
0
MISLAV ŠKRLEC (ZELINA)
47
0
KARLO STRAPAČ (NA)
181
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
1018
193
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
143
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
1019
47
0
KARLO STRAPAČ (NA)
181
0
PETAR DASKIJEVIĆ (OMEGA)
1021
193
0
LUKA LUKUNIĆ (OZALJ)
47
0
KARLO STRAPAČ (NA)
Medalists
1. LUKA LUKUNIĆ, Ozalj
2. KARLO STRAPAČ, Taekwondo klub Našice
3. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. PETAR DASKIJEVIĆ, Omega
Kick (female) -1 (2008-2009)
1023
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
1
0
LORENA EREŠ (VRBA)
26
JANA KOLJĐERAJ (NA)
39
ANA ŠIMIĆ (NA)
18
SARAH MILJAK (ZELINA)
24
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
128
BERINA ALIU (JASTREB)
30
PETRA MOHILA (NA)
187
KLARA VUCIĆ (FENVUK)
1025
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
26
0
JANA KOLJĐERAJ (NA)
1024
39
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
18
0
SARAH MILJAK (ZELINA)
1026
24
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
128
0
BERINA ALIU (JASTREB)
1027
30
0
PETRA MOHILA (NA)
187
0
KLARA VUCIĆ (FENVUK)
1028
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
39
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
1029
24
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
30
0
PETRA MOHILA (NA)
1031
28
0
LARA FALAŠTA (NA)
30
0
PETRA MOHILA (NA)
Medalists
1. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ENA ĐURĐEVIĆ, Taekwondo klub Našice