Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4. Adidas Brinje Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniorke
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadetkinje -27
Mlađi kadetkinje -30
Mlađi kadetkinje -33
Mlađi kadetkinje -36
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje +51
Mlađi kadetkinje -27
1019
78
38
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
88
0
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
43
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
1050
78
22
VALENTINA MANOJLOVIĆ (OGULIN)
43
23
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. VALENTINA MANOJLOVIĆ, Ogulin
3. VIKTORIA VARGA, Jastreb
3. ----
Mlađi kadetkinje -30
1020
5
24
ADELA FEJZIĆ (DRGNBIH)
64
23
HANA PERCELA (SENJ)
104
NATASA ILIC (LJUBIJA)
1051
5
43
ADELA FEJZIĆ (DRGNBIH)
104
47
NATASA ILIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. NATASA ILIC, Ljubija-Prijedor
2. ADELA FEJZIĆ, Dragon
3. HANA PERCELA, SENJ
3. ----
Mlađi kadetkinje -33
1021
15
34
LEA OPARNICA (TKD KAR)
3
14
ADNANA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
65
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
1052
15
10
LEA OPARNICA (TKD KAR)
65
12
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. LEA OPARNICA, Karlovac
3. ADNANA MUMINOVIĆ, Dragon
3. ----
Mlađi kadetkinje -36
1014
37
19
KALA MIDŽOR (PANTERA)
6
12
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1015
112
26
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
4
15
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
1016
51
1
IVANA KLASAN (GACKA)
11
35
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
VITA MERIĆ (JASTREB)
1035
37
2
KALA MIDŽOR (PANTERA)
112
18
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
1036
11
23
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
90
3
VITA MERIĆ (JASTREB)
1062
112
12
VITA MRŠIĆ (TIGAZ)
11
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. VITA MRŠIĆ, Tigar Zagreb
3. VITA MERIĆ, Jastreb
3. KALA MIDŽOR, Pantera
Mlađi kadetkinje -39
1042
117
6
MANUELA KUKAVICA (LJUBIJA)
109
28
MIA BABIC (LJUBIJA)
Osvajači medalja
1. MIA BABIC, Ljubija-Prijedor
2. MANUELA KUKAVICA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Mlađi kadetkinje +51
1043
99
36
ROMANA KOBAS (LJUBIJA)
54
26
LARA BIĆANIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. ROMANA KOBAS, Ljubija-Prijedor
2. LARA BIĆANIĆ, GACKA
3. ----
3. ----