Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Y. cadets - scholers (male)
Y. cadets - scholers (female)
Scholers - A (male)
Scholers - A (female)
Scholers - B (male)
Scholers - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets B (female) -27
Younger cadets B (female) -30
Younger cadets B (female) -33
Younger cadets B (female) -36
Younger cadets B (female) -39
Younger cadets B (female) -43
Younger cadets B (female) -47
Younger cadets B (female) +51
Younger cadets B (female) -27
1016
666
0
ERIKA KUČKOVEČKI (OSVI)
543
6
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD-KZ)
1017
129
0
GABRIELA ŠTURLIĆ (ZTŠ)
169
4
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1018
527
8
VANESSA BOSILJ (TKD-KZ)
205
2
CHIARA ČUMORIC (BAN-PAN)
136
LARA KRILIĆ (ZTŠ)
1049
543
12
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD-KZ)
169
0
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
1050
527
7
VANESSA BOSILJ (TKD-KZ)
136
0
LARA KRILIĆ (ZTŠ)
1071
543
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD-KZ)
527
2
VANESSA BOSILJ (TKD-KZ)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Taekwondo savez Karlovačke županije
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. LARA KRILIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. MARTA JURIĆ, Čigra
Younger cadets B (female) -30
2009
226
7
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
419
8
ELENA MILIVOJŠA (KOZARA)
2010
218
0
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
412
12
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2011
413
8
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
253
5
LUCIJA PUTAR (DUBRAVA)
2012
209
12
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
118
0
DINA SELAK (SENJ)
2041
419
0
ELENA MILIVOJŠA (KOZARA)
412
6
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2042
413
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
209
14
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
2064
412
5
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
209
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. ELENA MILIVOJŠA, TKD/Kozara/ Prijedor
Younger cadets B (female) -33
2013
521
2
DOROTEA MAGDIĆ (TKD-KZ)
555
1
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
2014
653
11
MARIJA BOROVIĆ (VG)
507
5
LANA KOPJAR (OSVI)
2015
411
3
NELA PUHALO (PANTERA)
515
0
DORA KRUŠLIN (TIGAZ)
2016
320
12
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
661
0
NINA CONER (OSVI)
2043
521
5
DOROTEA MAGDIĆ (TKD-KZ)
653
4
MARIJA BOROVIĆ (VG)
2044
411
5
NELA PUHALO (PANTERA)
320
8
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
2065
521
13
DOROTEA MAGDIĆ (TKD-KZ)
320
5
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
Medalists
1. DOROTEA MAGDIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
2. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. MARIJA BOROVIĆ, Velika Gorica
3. NELA PUHALO, Pantera
Younger cadets B (female) -36
2017
227
3
MIHAELA JURJEVIĆ (OBROVAC)
654
9
SARA ANĐELIĆ (VG)
2018
96
6
MARTA GLOBAN (BORIK)
233
17
DORA ČERNELIĆ (TKD-KZ)
2019
157
5
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
674
3
BARBARA KISIĆ (METALC)
651
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
2045
654
18
SARA ANĐELIĆ (VG)
233
6
DORA ČERNELIĆ (TKD-KZ)
2046
157
10
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
651
9
ANTONIJA PUŠIĆ (VG)
2066
654
13
SARA ANĐELIĆ (VG)
157
4
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. SARA ANĐELIĆ, Velika Gorica
2. ANA ROGINIĆ, Čigra
3. DORA ČERNELIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. ANTONIJA PUŠIĆ, Velika Gorica
Younger cadets B (female) -39
2001
158
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
524
1
MARIJA KRZNARIĆ (TKD-KZ)
550
KARLA LONČAR (GACKA)
204
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
663
DARIA RAJKOVIĆ (OSVI)
2002
173
3
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
250
5
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
615
NIKA STAŽNIK (MED)
167
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
353
MARIS METER (JASTREB)
2023
158
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
550
3
KARLA LONČAR (GACKA)
2024
204
12
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
663
0
DARIA RAJKOVIĆ (OSVI)
2025
250
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
615
6
NIKA STAŽNIK (MED)
2026
167
9
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
353
4
MARIS METER (JASTREB)
2051
158
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
204
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
2052
250
4
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
167
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2069
158
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
167
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. LUCIJA ŠULJ, Čigra
3. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
Younger cadets B (female) -43
1019
656
5
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
574
1
LUCIJA UROIĆ (MED)
1020
60
1
ANA ČEMELJIĆ (NOVALJA)
567
9
SARA KRKOVIĆ (FENVUK)
1021
480
0
TEA KARAPANDŽA (OSVI)
652
5
EMA KUČIŠ (VG)
577
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
1051
656
11
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
567
0
SARA KRKOVIĆ (FENVUK)
1052
652
4
EMA KUČIŠ (VG)
577
2
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
1072
656
3
CHIARA DUJMOVIĆ (OSVI)
652
2
EMA KUČIŠ (VG)
Medalists
1. CHIARA DUJMOVIĆ, Osvit
2. EMA KUČIŠ, Velika Gorica
3. SARA KRKOVIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LUCIJA BARIŠIĆ, Medvedgrad
Younger cadets B (female) -47
2020
668
0
NINA DOBRANOVIĆ (OSVI)
477
0
MATEA EŠEGOVIĆ (SUTLA )
171
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
2021
491
0
KARLA KELLEK (DUBRAVA)
410
7
ANA STIMAC (PANTERA)
431
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
2047
668
4
NINA DOBRANOVIĆ (OSVI)
171
16
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
2048
410
13
ANA STIMAC (PANTERA)
431
0
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
2067
171
6
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
410
3
ANA STIMAC (PANTERA)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. ANA STIMAC, Pantera
3. NINA DOBRANOVIĆ, Osvit
3. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
Younger cadets B (female) +51
2038
6
10
MILICA MARMAT (SPRTKPD)
251
11
EVA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
670
JELENA VUGRINEC (OSVI)
2062
251
13
EVA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
670
1
JELENA VUGRINEC (OSVI)
Medalists
1. EVA JAKŠIĆ, Dubrava
2. JELENA VUGRINEC, Osvit
3. MILICA MARMAT, "SPARTAK" Prijedor
3. ----