001 | 1/4 | Mlađi kadeti B +51 | PATRIK VRAGOVIĆ (Koryo Varaždin) |
0:1 | TOMISLAV BEBIĆ (ZG-DUBRAVA) |
002 | 1/4 | Mlađi kadeti B +51 | FRANJO VUKOVIĆ (TKD BRINJE) |
ODUST. | KARLO MALETIĆ (TK Prana Karlovac) |
003 | 1/4 | Mlađi kadeti B +51 | DRAGUTIN BIŠKUP (Koryo Varaždin) |
9:2 | KARLO ŠAFRAN (ZG-DUBRAVA) |
004 | 1/4 | Kadetkinje A -47 | TENA NAGLIĆ (Karlovac) |
9:18 | NIKOLINA KARAKAŠ (Plitvice) |
005 | 1/4 | Juniorke A -52 | MARIJA ČURILOVIĆ (Karlovac) |
0:19 | ANAMARIJA RUNTIĆ (Marjan) |
006 | 1/2 | Kadeti A -49 | GABRIEL BRISKAR (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
15:1 | MARIN VRATARIĆ (DUGA RESA) |
007 | 1/2 | Kadeti A -49 | FILIP SVEC (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
12:0 | TIN VRANARIČIĆ (Jastreb) |
008 | 1/2 | Kadeti A -53 | HRISTIJAN SPASOVSKI (Macedonia National Team) |
5:8 | TIN KATIĆ (DUGA RESA) |
009 | 1/2 | Kadeti A -53 | RICCARDO SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
DISKV. | TOMAZ MOCNIK (TKD-KBK-MARIBOR) |
010 | 1/2 | Kadeti A -57 | MATIJA BRCKOVIĆ (DUGA RESA) |
24:12 | ALESSANDRO BIRTI (FREE SPIRIT TRIESTE) |
011 | 1/2 | Kadeti A -61 | TONI MARASOVIĆ REIĆ (neryo) |
0:7 | LEO SABLJAK (Karlovac) |
012 | 1/2 | Kadeti A -65 | MARINO PEREŽA (neryo) |
9:6 | ALESSANDRO MILAN (ASD DRAGO JESOLO) |
013 | 1/2 | Kadetkinje A -51 | MATEA FUMIĆ (Bistra) |
0:9 | DORA BERONIC (Karlovac) |
014 | 1/2 | Kadetkinje A -51 | NIKA KLEPAC (Medvedgrad) |
8:9 | ANA KUČINIĆ (Ogulin) |
015 | 1/2 | Kadeti B -53 | EUGEN ŠTEKO (TK TRNJE) |
11:4 | JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE Maribor) |
016 | 1/2 | Kadeti B -57 | TONI GOLOMEIĆ (ZG-DUBRAVA) |
15:2 | MARTIN PISKAČ (Koryo Varaždin) |
017 | 1/2 | Kadetkinje B -51 | SARA TOMAC (ZG-DUBRAVA) |
4:14 | JELENA BUČAR (ORKA AS) |
018 | 1/2 | Kadetkinje B -51 | ANA MARIJA ŽALAC (GACKA) |
10:8 | MIHAELA KLAIĆ (ORKA AS) |
019 | 1/2 | Juniori A -51 | PAVAO ELEZ (Marjan) |
16:5 | VLADISLAV POTIN (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
020 | 1/2 | Juniori A -55 | SAMUEL KUKURA (Black Tiger Snina) |
10:1 | DOMINIK JESIH (Jastreb) |
021 | 1/2 | Juniorke B -52 | MIGENA ZHARRI (Top Gym Sport) |
26:12 | ERICA DEMARCHI (Centro Taekwondo Alessandria) |
022 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | TOMISLAV BEBIĆ (ZG-DUBRAVA) |
0:12 RSC | KARLO MALETIĆ (TK Prana Karlovac) |
023 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | DRAGUTIN BIŠKUP (Koryo Varaždin) |
ODUST. | STJEPAN NEKRET KATIĆ (RUGVICA) |
024 | 1/2 | Kadetkinje A -47 | NIKOLINA KARAKAŠ (Plitvice) |
9:8 | KAROLÍNA MRAVCOVÁ (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
025 | 1/2 | Kadetkinje A -47 | LUCIJA POLOVIĆ (DUGA RESA) |
DISKV. | VERONIKA BILIČIĆ (Karlovac) |
026 | 1/2 | Juniorke A -52 | ANAMARIJA RUNTIĆ (Marjan) |
3:4 | SARA ĆIBARIĆ (ZG-DUBRAVA) |
027 | 1/2 | Juniorke A -52 | ANASTASIA LARINA (RUSSIA HALLELUJAH TEAM) |
ODUST. | BRUNA VULETIĆ (Marjan) |
028 | 1/1 | Kadeti B -49 | ROKO ŽUVELA (Forteca Korčula) |
17:4 | FILIP MARKOVIĆ (Bistra) |
029 | 1/1 | Kadeti B -61 | PATRICK BROŽIĆ (TK TRNJE) |
ODUST. | MIHAEL BANKO (Futura) |
030 | 1/1 | Juniori A -45 | DARKO VELICKOVSKI (Macedonia National Team) |
2:17 | BRANIMIR FRANOVIĆ (Marjan) |
031 | 1/1 | Juniorke A -55 | MARIJA BADROV (Marjan) |
13:3 | NINA MATOŠIĆ (Marjan) |
032 | 1/1 | Seniori A - 58 | MARTIN MIHELY (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
ODUST. | KARIM TAFSI (Ilyo TKD SKP Kosice) |
033 | 1/1 | Seniorke A -49 | MAJA LJUBANOVIĆ (ZG-DUBRAVA) |
1:6 | IRENA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
034 | 1/1 | Seniorke B -49 | MONICA CECCUZZI (Centro Taekwondo Alessandria) |
1:18 | DENISA RABIHIĆ (ORKA AS) |
035 | 1/1 | Kadeti A -49 | GABRIEL BRISKAR (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
3:4 | FILIP SVEC (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
036 | 1/1 | Kadeti A -53 | TIN KATIĆ (DUGA RESA) |
10:2 | RICCARDO SCARABELLO (Centro Taekwondo Alessandria) |
037 | 1/1 | Kadeti A -57 | MATIJA BRCKOVIĆ (DUGA RESA) |
4:10 | BORNA ZLATARIĆ (Karlovac) |
038 | 1/1 | Kadeti A -61 | LEO SABLJAK (Karlovac) |
3:1 | JOSIP VIMAN (Medvedgrad) |
039 | 1/1 | Kadeti A -65 | MARINO PEREŽA (neryo) |
ODUST. | ANŽE ZUPAN (KORYO Slovenia) |
040 | 1/1 | Kadetkinje A -51 | DORA BERONIC (Karlovac) |
10:5 | ANA KUČINIĆ (Ogulin) |
041 | 1/1 | Kadeti B -53 | EUGEN ŠTEKO (TK TRNJE) |
3:15 | PATRIK GUNAR (Black Tiger Snina) |
042 | 1/1 | Kadeti B -57 | TONI GOLOMEIĆ (ZG-DUBRAVA) |
7:2 | KARLO ČOVRAN (Koryo Varaždin) |
043 | 1/1 | Kadetkinje B -51 | JELENA BUČAR (ORKA AS) |
6:18 | ANA MARIJA ŽALAC (GACKA) |
044 | 1/1 | Juniori A -51 | ARIJAN JELENOVIĆ (Karlovac) |
7:11 | PAVAO ELEZ (Marjan) |
045 | 1/1 | Juniori A -55 | SAMUEL KUKURA (Black Tiger Snina) |
14:12 | MATTEO SARI (BLACK HAWKS) |
046 | 1/1 | Juniorke B -52 | MIGENA ZHARRI (Top Gym Sport) |
10:14 | MARTINA MARIĆ (Karlovac) |
047 | 1/1 | Mlađi kadeti B +51 | KARLO MALETIĆ (TK Prana Karlovac) |
7:3 | DRAGUTIN BIŠKUP (Koryo Varaždin) |
048 | 1/1 | Kadetkinje A -47 | NIKOLINA KARAKAŠ (Plitvice) |
1:12 | LUCIJA POLOVIĆ (DUGA RESA) |
049 | 1/1 | Juniorke A -52 | SARA ĆIBARIĆ (ZG-DUBRAVA) |
2:4 | BRUNA VULETIĆ (Marjan) |