Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. MEMORIJALNI TURNIR “TARIK LJUBUŠKIĆ-TARE” 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BUGOJNO
Dragon
GAIANA
JOPA
Karlovac
KWON
Olimpic Sarajevo
START
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
TKDK Snaga
ZLATNI LJILJANI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -37
Kadetkinje -41
Juniorke -55
Juniorke -63
Vrtićanci-25
Kadeti -37
2015
100
13
ALEN HURTIĆ (SNAGA)
54
9
NJEGOS PANTIC (JOP)
2016
67
8
FARIS JUSIC (TKDKWON)
160
22
AMIR ABAZ (TKD NUR)
2042
100
3
ALEN HURTIĆ (SNAGA)
160
8
AMIR ABAZ (TKD NUR)
Medalists
1. AMIR ABAZ, "NUR"
2. ALEN HURTIĆ, TKDK Snaga
3. FARIS JUSIC, KWON
3. NJEGOS PANTIC, JOPA
Kadetkinje -41
2019
257
17
MELINA ČIKMIŠ (TIM BOS)
236
21
LEJLA JUSIĆ (ZE TIM)
102
ILDA HIBIĆ (SNAGA)
2045
236
13
LEJLA JUSIĆ (ZE TIM)
102
8
ILDA HIBIĆ (SNAGA)
Medalists
1. LEJLA JUSIĆ, Taekwondo klub Zenica
2. ILDA HIBIĆ, TKDK Snaga
3. MELINA ČIKMIŠ, TIM BOSNA
3. ----
Juniorke -55
3010
221
6
ELVEDINA DŽANAN (ZE TIM)
201
18
ZEHRA FILAN (TKDJALE)
3010B
106
0
BERINA KERMO (SNAGA)
314
14
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
3038
201
6
ZEHRA FILAN (TKDJALE)
314
14
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
Medalists
1. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
2. ZEHRA FILAN, AKADEMIJA JALE
3. BERINA KERMO, TKDK Snaga
3. ELVEDINA DŽANAN, Taekwondo klub Zenica
Juniorke -63
3011
133
15
DŽENANA LUŽIĆ (TKDJALE)
249
2
MARINA MILANOVSKI (TIM BOS)
3012
139
17
RUMEJSA RIBO (TKDJALE)
109
1
AJLA HURTIĆ (SNAGA)
3039
133
5
DŽENANA LUŽIĆ (TKDJALE)
139
17
RUMEJSA RIBO (TKDJALE)
Medalists
1. RUMEJSA RIBO, AKADEMIJA JALE
2. DŽENANA LUŽIĆ, AKADEMIJA JALE
3. AJLA HURTIĆ, TKDK Snaga
3. MARINA MILANOVSKI, TIM BOSNA
Vrtićanci-25
1020
97
6
AZHAR AHMETSPAHIĆ (SNAGA)
213
12
ADIN SADIBASIC (ZE TIM)
1021
31
7
JUSUF VELIĆ (BUGOJNO)
260
16
RIJAD SMAILBEGOVIC (TIM BOS)
1058
213
13
ADIN SADIBASIC (ZE TIM)
260
14
RIJAD SMAILBEGOVIC (TIM BOS)
Medalists
1. RIJAD SMAILBEGOVIC, TIM BOSNA
2. ADIN SADIBASIC, Taekwondo klub Zenica
3. JUSUF VELIĆ, BUGOJNO
3. AZHAR AHMETSPAHIĆ, TKDK Snaga