Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets A (female) -27
Younger cadets A (female) -30
Younger cadets A (female) -39
Younger cadets A (female) -43
Younger cadets A (female) -47
Younger cadets A (female) -27
2031
35
12
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
32
0
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
2. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Younger cadets A (female) -30
2003
274
4
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
216
1
LAMIJA DIZDAR (TKDNGS)
322
LORA MARINKOVIĆ (COB)
248
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
67
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
2023
274
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
322
0
LORA MARINKOVIĆ (COB)
2024
248
1
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
67
0
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
2044
274
2
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
248
3
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. LORA MARINKOVIĆ, Cobra
Younger cadets A (female) -39
2008
268
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
42
0
MATEA MAGDIĆ (TKD KAR)
2009
316
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
330
3
KARLA LONČAR (GACKA)
2035
268
1
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
330
2
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
3. MATEA MAGDIĆ, Karlovac
Younger cadets A (female) -43
2032
253
5
PETRA GEČEK (ORKAAS)
315
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Younger cadets A (female) -47
3027
319
8
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
236
0
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----