Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets B (male) -27
Younger cadets B (male) -30
Younger cadets B (male) -33
Younger cadets B (male) -36
Younger cadets B (male) -39
Younger cadets B (male) -43
Younger cadets B (male) -47
Younger cadets B (male) -27
2010
116
12
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
172
0
PATRICK KARABOGDAN (TKD KAR)
208
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
2036
116
3
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
208
5
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. PATRICK KARABOGDAN, Karlovac
3. ----
Younger cadets B (male) -30
2033
158
0
MATEJ ARBAŠ (TKD KAR)
54
0
MUHAMMED HADZIC (FRENKI)
Medalists
1. MATEJ ARBAŠ, Karlovac
2. ----
3. ----
3. ----
Younger cadets B (male) -33
2004
278
3
IVAN PALEKA (LOTUS)
233
12
LUKA BOGOJE (FORTECA)
128
LUKÁŠ KUREK (FALCON)
189
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
110
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
2025
233
8
LUKA BOGOJE (FORTECA)
128
5
LUKÁŠ KUREK (FALCON)
2026
189
3
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
110
2
DAVID JULIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
2045
233
7
LUKA BOGOJE (FORTECA)
189
2
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. LUKÁŠ KUREK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. DAVID JULIAN GAVRANIĆ, Forteca Korčula
Younger cadets B (male) -36
2005
214
0
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
30
0
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
112
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
213
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
171
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
2027
214
2
ALI ŠURKOVIĆ (TKDNGS)
112
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
2028
213
2
AMIN HAMZA SELIMOVIĆ (TKDNGS)
171
5
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
2046
112
5
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
171
1
DORIJAN BARUKČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
2. DORIJAN BARUKČIĆ, Karlovac
3. ALI ŠURKOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. AMIN HAMZA SELIMOVIĆ, Novi Grad Sarajevo
Younger cadets B (male) -39
2011
259
6
DAVID KORPAR (PRVACI)
199
2
MARIO DULIBIĆ (JASTREB)
222
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
2037
259
0
DAVID KORPAR (PRVACI)
222
6
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. IVANO BELAVIĆ, DUGA RESA
2. DAVID KORPAR, VARAŽDIN 1
3. MARIO DULIBIĆ, Jastreb
3. ----
Younger cadets B (male) -43
2012
196
0
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
55
0
EMAN HADZIC (FRENKI)
223
BORNA VIDOVIĆ (TKD KAR)
2038
196
14
KREŠIMIR GRLIĆ (JASTREB)
223
2
BORNA VIDOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. KREŠIMIR GRLIĆ, Jastreb
2. BORNA VIDOVIĆ, Karlovac
3. EMAN HADZIC, tkd frenki
3. ----
Younger cadets B (male) -47
3028
210
0
LUKA RUPČIĆ (MAKSMR)
69
0
DANIEL PAVLOVIĆ (BRINJ)
Medalists
1. DANIEL PAVLOVIĆ, TKD BRINJE
2. LUKA RUPČIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----