Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Minnies (male ) -24
Minnies (male ) -30
Minnies (male ) -33
Minnies (male ) -36
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -33
Younger cadets (female) -51
Cadets (male) -41
Cadets (male) -49
Cadets (female) -41
Minnies (male ) -24
A004
183
0
JAKA TOPIČ (TKD KBK)
202
12
LUKA BOGOJE (FORTECA)
Medalists
1. LUKA BOGOJE, Forteca Korčula
2. JAKA TOPIČ, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Minnies (male ) -30
A005
180
0
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
144
0
DAMJAN MARIČIĆ (S.SOKOL)
Medalists
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. DAMJAN MARIČIĆ, SUSEDGRAD SOKOL
3. ----
3. ----
Minnies (male ) -33
A006
204
0
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
7
0
NEJC LAZAR (TKD KBK)
Medalists
1. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Minnies (male ) -36
A007
14
3
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
116
4
URBAN PETRIČ (KORYO)
Medalists
1. URBAN PETRIČ, KORYO Slovenia
2. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) -36
A016
16
0
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
69
4
ILIJA JUKIĆ (TKDSHB)
A017
114
3
TIAN MARKOJA (KORYO)
172
12
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
A018
199
0
AHSEN ALEŠEVIČ (KORYO)
10
1
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
137
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
A040
69
0
ILIJA JUKIĆ (TKDSHB)
172
7
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
A041
10
1
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
137
4
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
A060
172
5
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
137
10
NEMANJA VASIĆ (DRGNSLO)
Medalists
1. NEMANJA VASIĆ, DRAGON
2. ALEKSANDAR ZARIĆ, ORIENT TKD
3. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
3. ILIJA JUKIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Younger cadets (male) -47
A046
12
11
JAS STAJNMEC (TKD KBK)
182
6
PATRIK SINIĆ DOBRIĆ (TKD KBK)
Medalists
1. JAS STAJNMEC, TKD-KBK-MARIBOR
2. PATRIK SINIĆ DOBRIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) +51
A047
122
0
MAJ PIVK (PANTAR)
181
0
MITJA SINIĆ (TKD KBK)
Medalists
1. MITJA SINIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
2. MAJ PIVK, TKD PANTAR
3. ----
3. ----
Younger cadets (female) -33
A030
197
11
MAJA MIKŠIĆ (TKDKAZ)
9
5
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
A031
118
4
SAŠA BERGANT (KORYO)
72
6
SLAVICA LETICA (TKDSHB)
A054
197
1
MAJA MIKŠIĆ (TKDKAZ)
72
11
SLAVICA LETICA (TKDSHB)
Medalists
1. SLAVICA LETICA, SAVEZ HERCEG-BOSNE
2. MAJA MIKŠIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
3. SAŠA BERGANT, KORYO Slovenia
3. LUCIJA BUJAS, TKD-KBK-MARIBOR
Younger cadets (female) -51
A050
135
2
NIKA ZALAR (TEMPO)
11
18
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Medalists
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. NIKA ZALAR, TEMPO
3. ----
3. ----
Cadets (male) -41
B003
86
1
DANIJEL BEŠIĆ (TKDKAZ)
3
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
B004
125
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
66
6
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B005
149
26
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
201
1
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
206
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B029
3
4
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
66
3
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B030
149
0
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
206
0
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B053
3
5
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
149
7
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DAVID BAŠIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Cadets (male) -49
B001
46
6
JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE)
134
12
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B002
43
0
BEN SCHUMACHER (KUKKIWO)
60
12
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B014
134
7
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
B015
105
7
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B016
60
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
5
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
B017
84
10
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
3
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B039
152
2
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
5
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
B040
133
6
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
2
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
B058
105
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
133
3
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
3. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. ANDREJ LEKIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
Cadets (female) -41
B009
207
0
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
62
0
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
MARIJA MAJCAN (RUG)
B033
62
4
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B034
106
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
4
MARIJA MAJCAN (RUG)
B055
6
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
15
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. MARIJA MAJCAN, RUGVICA
3. LEA MARIĆ, Cro Star - Mostar