Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlajši kadeti (f) -39
Kadeti (m) -41
Kadeti (m) -45
Kadeti (f) -41
Mlajši kadeti (f) -39
A032
119
0
LEA VORKAPIĆ (HRVORAO)
169
12
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
A033
93
0
MONIKA JAKŠIĆ (TKDKAZ)
208
0
ALEXANDRA SLADKA (ILYO KE)
A055
169
5
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
93
11
MONIKA JAKŠIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. MONIKA JAKŠIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. ALEXANDRA SLADKA, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LEA VORKAPIĆ, Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Kadeti (m) -41
B003
86
1
DANIJEL BEŠIĆ (TKDKAZ)
3
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
B004
125
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
66
6
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B005
149
26
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
201
1
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
206
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B029
3
4
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
66
3
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B030
149
0
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
206
0
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B053
3
5
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
149
7
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DAVID BAŠIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Kadeti (m) -45
B006
45
12
MATEVŽ KOREN (JITAE)
100
0
KARLO ŠEGEDIN (FORTECA)
B007
205
0
PATRIK BRADAC (ILYO KE)
209
0
JURE TOZON (TKDKANG)
B008
104
15
FILIP SVEC (KOSICE)
128
2
GORAN BUNČIĆ (TKDKAZ)
186
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B031
45
6
MATEVŽ KOREN (JITAE)
209
5
JURE TOZON (TKDKANG)
B032
104
3
FILIP SVEC (KOSICE)
186
4
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
B054
45
0
MATEVŽ KOREN (JITAE)
186
1
TADEJ PIRC (ŠMARTNO)
Medalists
1. TADEJ PIRC, Šmartno-Litija
2. MATEVŽ KOREN, JITAE Maribor
3. FILIP SVEC, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. JURE TOZON, TKD klub Kang
Kadeti (f) -41
B009
207
0
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
62
0
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
MARIJA MAJCAN (RUG)
B033
62
4
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B034
106
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
4
MARIJA MAJCAN (RUG)
B055
6
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
15
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. MARIJA MAJCAN, RUGVICA
3. LEA MARIĆ, Cro Star - Mostar