Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Banjica
Cro Star - Mostar
DRAGON
Forteca Korčula
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JITAE Maribor
K2
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Ogulin
ORIENT TKD
ORKA AS
REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
RUGVICA
SAVEZ HERCEG-BOSNE
SUSEDGRAD SOKOL
Šmartno-Litija
TAE KWONDO KLUB HANKUK
Taekwondo klub "Hrvatski orao"
Tájfun SE
TEMPO
TKD klub Kang
TKD PANTAR
TKD-KBK-MARIBOR
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti (m) -41
Kadeti (m) -49
Kadeti (m) -53
Kadeti (f) -44
Kadeti (f) -55
Mladinci (f) -59
Kadeti (m) -41
B003
86
1
DANIJEL BEŠIĆ (TKDKAZ)
3
18
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
B004
125
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
66
6
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B005
149
26
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
201
1
LUKA BAJC (ŠMARTNO)
206
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B029
3
4
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
66
3
DAVID BAŠIĆ (TKDSHB)
B030
149
0
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
206
0
JAKUB HUDAK (ILYO KE)
B053
3
5
ZIGA KORPAR (TKD KBK)
149
7
JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. JAN MARIJAN KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. ZIGA KORPAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. JAKUB HUDAK, Ilyo TKD SKP Kosice
3. DAVID BAŠIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
Kadeti (m) -49
B001
46
6
JAN ŽAN POTOČNIK (JITAE)
134
12
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B002
43
0
BEN SCHUMACHER (KUKKIWO)
60
12
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B014
134
7
JURE PAJK (DRGNSLO)
152
16
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
B015
105
7
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
57
1
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
B016
60
0
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
133
5
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
B017
84
10
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
4
3
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
B039
152
2
MARKO LIPOVAC (JASTREB)
105
5
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
B040
133
6
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
84
2
ANDREJ LEKIĆ (TKDKAZ)
B058
105
6
GABRIEL BRISKAR (KOSICE)
133
3
ALJAŽ DIMIČ (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIEL BRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. ALJAŽ DIMIČ, DRAGON
3. MARKO LIPOVAC, Jastreb
3. ANDREJ LEKIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
Kadeti (m) -53
B018
185
11
TIMOTEJ BUČAR (ŠMARTNO)
154
16
MATEO ZORKO (JASTREB)
B019
210
4
GAŠPER KASTELIC (TKDKANG)
38
16
ERIC DAX (KUKKIWO)
B046
154
3
MATEO ZORKO (JASTREB)
38
0
ERIC DAX (KUKKIWO)
Medalists
1. MATEO ZORKO, Jastreb
2. ERIC DAX, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. TIMOTEJ BUČAR, Šmartno-Litija
3. GAŠPER KASTELIC, TKD klub Kang
Kadeti (f) -44
A035
80
13
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
65
0
BARBARA ORLOVIĆ (TKDSHB)
155
RAMONA PETKO (JASTREB)
A057
80
17
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
155
3
RAMONA PETKO (JASTREB)
Medalists
1. ANALENA BRANDIĆ, RUGVICA
2. RAMONA PETKO, Jastreb
3. BARBARA ORLOVIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----
Kadeti (f) -55
B010
88
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKDKAZ)
193
15
ADNA KADRIČ (HANK)
153
MATEA PRIMORAC (JASTREB)
B011
156
7
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
63
0
ANTONELA PRANJIĆ (TKDSHB)
141
NEŽA ANDROMAKO (K2 TKD)
B035
193
9
ADNA KADRIČ (HANK)
153
0
MATEA PRIMORAC (JASTREB)
B036
156
12
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
141
0
NEŽA ANDROMAKO (K2 TKD)
B056
193
4
ADNA KADRIČ (HANK)
156
3
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ADNA KADRIČ, TAE KWONDO KLUB HANKUK
2. TENA KRZNARIĆ, Jastreb
3. MATEA PRIMORAC, Jastreb
3. NEŽA ANDROMAKO, K2
Mladinci (f) -59
B012
191
13
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
216
10
ANTONIJA ZRNO (TKDSHB)
B012A
148
12
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
215
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
B013
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
121
2
KLARA KADIČ (ORIENT1)
68
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B037
191
6
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
148
2
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
B038
150
9
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
68
2
ELVIRA VELIĆ (TKDSHB)
B057
191
11
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
150
6
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SARA ROZINA, Šmartno-Litija
2. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
3. ELVIRA VELIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE