Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Grobnik Kup - 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
DRENOVA-RIJEKA
Dubrava
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Istra - Pula
Karlovac
OGRC Novska
Ogulin
Plitvice
Rječina
SENJ
SUŠAK
TKD BRINJE
Zaprešić_
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -37
Kadeti -45
Kadetkinje -55
Mlađi kadeti -33
1001
119
4
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
160
5
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
71
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
1002
60
2
VEDRAN POLJAK (ZAPREŠI)
89
14
ALEK KUŠAR (ISTRA)
146
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
1015
160
13
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
71
1
IVANO MIJIĆ (GROBNIK)
1016
89
14
ALEK KUŠAR (ISTRA)
146
2
TOMISLAV JANDRIĆ (PLTVICE)
1032
160
9
NIKOLA OBAJDIN (PLTVICE)
89
10
ALEK KUŠAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, Istra - Pula
2. NIKOLA OBAJDIN, Plitvice
3. TOMISLAV JANDRIĆ, Plitvice
3. IVANO MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -39
1010
1
9
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
84
8
ANDREJ VUJEVIĆ (TKSUŠAK)
1011
141
0
BORNA PERNAR (PLTVICE)
83
6
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
1029
1
3
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
83
7
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. VITOR POLIĆ, SUŠAK
2. BENJAMIN PETROVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. BORNA PERNAR, Plitvice
3. ANDREJ VUJEVIĆ, SUŠAK
Mlađe kadetkinje -36
1012
143
0
DORA GVOJIĆ (PLTVICE)
68
2
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
EVA UHAČ (ISTRA)
1030
68
12
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
90
6
EVA UHAČ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
2. EVA UHAČ, Istra - Pula
3. DORA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Mlađe kadetkinje -47
2006
171
6
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
144
5
NIKA GVOJIĆ (PLTVICE)
7
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
2029
171
9
EMA MLAĐEN (DRENOVA)
7
6
MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. EMA MLAĐEN, DRENOVA-RIJEKA
2. MAGDALENA JURČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NIKA GVOJIĆ, Plitvice
3. ----
Kadeti -37
2001
149
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
106
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
FILIP PODNAR (GACKA)
2016
59
0
LOVRO STUBIČAR (ZAPREŠI)
53
27
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
2017
106
4
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
157
18
FILIP PODNAR (GACKA)
2036
53
9
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
157
8
FILIP PODNAR (GACKA)
Osvajači medalja
1. NIKOLA BRNARDIĆ, Karlovac
2. FILIP PODNAR, GACKA
3. LOVRO STUBIČAR, Zaprešić_
3. LUKA ŽAFRAN, OGRC Novska
Kadeti -45
2002
137
20
LOREN GRBAC (DRENOVA)
147
1
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
46
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
138
LUKA ČULINA (DRENOVA)
14
VID PRPIĆ (SENJ)
2018
137
8
LOREN GRBAC (DRENOVA)
46
15
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
2019
138
0
LUKA ČULINA (DRENOVA)
14
9
VID PRPIĆ (SENJ)
2037
46
1
IVAN RENDULIĆ (TKD KAR)
14
12
VID PRPIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. VID PRPIĆ, SENJ
2. IVAN RENDULIĆ, Karlovac
3. LUKA ČULINA, DRENOVA-RIJEKA
3. LOREN GRBAC, DRENOVA-RIJEKA
Kadetkinje -55
2024
178
18
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
109
0
REA JAJTIĆ (OGRC)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA KARAKAŠ, Plitvice
2. REA JAJTIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----