Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Bugojno open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Vrtićanci
Vrtićanke
Vrtićanci
Vrtićanke
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti A -37
Kadeti A -41
Kadeti A -45
Kadeti A -49
Kadeti A -57
Kadeti A -65
Kadeti A -37
1001
228
0
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
292
0
SEJDO HUREMOVIC (SOKOL)
263
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
1023
228
0
MATEJ BOGELJIC (TIM BOS)
263
3
DAVUD MESINOVIC (TIM BOS)
Medalists
1. DAVUD MESINOVIC, TIM BOSNA
2. MATEJ BOGELJIC, TIM BOSNA
3. SEJDO HUREMOVIC, SOKOL
3. ----
Kadeti A -41
1002
231
9
ADNAN SARAC (TIM BOS)
134
15
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
1003
205
13
AMIR ABAZ (TKD NUR)
77
11
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
1024
134
10
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
205
11
AMIR ABAZ (TKD NUR)
Medalists
1. AMIR ABAZ, "NUR"
2. MUHAMMED SMAJIĆ, AKADEMIJA JALE
3. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
3. ADNAN SARAC, TIM BOSNA
Kadeti A -45
1004
113
13
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
204
3
HARUN ŠKULJ (TKD NUR)
215
HARUN VEHAB (TKD NUR)
1025
113
9
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
215
0
HARUN VEHAB (TKD NUR)
Medalists
1. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
2. HARUN VEHAB, "NUR"
3. HARUN ŠKULJ, "NUR"
3. ----
Kadeti A -49
1017
227
7
PATRIK BOGELJIC (TIM BOS)
216
14
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
Medalists
1. ADNAN MAŠIĆ, "NUR"
2. PATRIK BOGELJIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Kadeti A -57
1005
4
0
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
91
0
ISHAK SKOPLJAK (ZENICA)
112
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
1026
4
12
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
112
20
AMAR HADŽAGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. AMAR HADŽAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. UBEJD DŽEVAHIRIĆ, BUGOJNO
3. ISHAK SKOPLJAK, TAEKWONDO KLUB ZENICA
3. ----
Kadeti A -65
1018
111
13
JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ (TKDNGS)
132
1
TARIK HUSAKOVIĆ (TKDJALE)
Medalists
1. JUSUF ALI RAŠIDAGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. TARIK HUSAKOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. ----
3. ----