001 | 1/8 | Mlađi kadeti B -36 | LOVRO BIONDA (Plitvice) |
PTF 2:8 | MATIJA OBROVAC (Karlovac) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti B -36 | FILIP FUČEK (ZG-DUBRAVA) |
PTF 2:14 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti B -36 | NEJC LAZAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
SDP 6:5 | GRGA KECERIN (Dubrava) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti B -36 | GORAN LISICA (Ogulin) |
PTG 15:3 | LUKA MARIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
005 | 1/8 | Mlađi kadeti B -36 | GABRIEL SRNKO (GROBNIK-ČAVLE) |
SDP 4:3 | PETAR ARAMBAŠIĆ (Čigra) |
006 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | MARKO MEGLIĆ (Plitvice) |
PTF 2:5 | LUKA MEIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
007 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | EDI ĐEMAILJI (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 4:7 | MARKO ANIĆ (neryo) |
008 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | FILIP KLEPO (MONTENEGRO STARS - BUDVA) |
PTF 3:1 | DAVID FERKO (Ozalj) |
009 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | GABRIJEL IKANOVIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 2:6 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
010 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | LAURA DAVIDOVA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 3:0 | LUCIJA BARIŠIĆ (Medvedgrad) |
011 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | HELENA DUJMIĆ (Ogulin) |
PTF 8:1 | KAROLINA KIŠ (Omega) |
012 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | MARINA ANIČIĆ (Cro Star - Mostar) |
WDR | LEA VORKAPIĆ (Karlovac) |
013 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | PETRA GEČEK (ORKA AS) |
PTF 7:1 | NIKA STAŽNIK (Medvedgrad) |
014 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -36 | MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTG 0:15 | VERONIKA FULIR (ZG-DUBRAVA) |
015 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | BÁLINT MÜLLER (UTE) |
PTF 9:2 | KARLO OSTOJIĆ (Contra) |
016 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | KASTRIOT LULGJURAJ (BESA) |
WDR | RICHARD BRISKAR (Koryo TKD Slavia UPJS Kosice) |
017 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | PATRICK DUKANOVIĆ (Fox) |
PTF 1:4 | NIKOLA UGARKOVIĆ (RUGVICA) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 3:15 | HRVOJE PAŽIN (Forteca Korčula) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
PTG 4:16 | MARINO DUJMOVIĆ (Plitvice) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | ROKO GRGAC (Čigra) |
PTG 1:13 | FILIP MILOŠEVIĆ (Fox) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti B -43 | TOMÁŠ KUVIK (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 2:11 | DUJE ROMIĆ (neryo) |
022 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANDREA KOMATINA (MONTENEGRO STARS - BUDVA) |
SDP 1:0 | ANAMARIA PRPIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
023 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
PTF 8:3 | MIJA DEJAK (Contra) |
024 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | ENA ANIĆ (RUGVICA) |
WDR | ANA LUCIA BOHAČEK (Karlovac) |
025 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | MATIJA OBROVAC (Karlovac) |
PTF 3:8 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
026 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | NEJC LAZAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 2:10 | NEMANJA KOTARAS (Ljubija-Prijedor) |
027 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | GORAN LISICA (Ogulin) |
PTF 2:0 | IVAN MUŠURA (neryo) |
028 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | GABRIEL SRNKO (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 7:12 | MARTIN ŠTEFANAC (Karlovac) |
029 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | LUKA MEIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
SDP 8:9 | LUKA MIKARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | MARKO ANIĆ (neryo) |
PTF 2:4 | SAŠA VUKIĆ (Forteca Korčula) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | FILIP KLEPO (MONTENEGRO STARS - BUDVA) |
PTG 1:13 | ALEK KNEŽEVIĆ (GAIANA) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
PTF 3:2 | FILIP KITIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
033 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | LAURA DAVIDOVA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 4:2 | HELENA DUJMIĆ (Ogulin) |
034 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | MARINA ANIČIĆ (Cro Star - Mostar) |
WDR 0:3 | KARLA LONČAR (GACKA) |
035 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | PETRA GEČEK (ORKA AS) |
PTF 0:3 | MAGDALENA IVIĆ (Jastreb) |
036 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -36 | VERONIKA FULIR (ZG-DUBRAVA) |
PTF 11:1 | IMAN OPARDIJA (Medvedgrad) |
037 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -27 | LENA DINKOVIĆ (Medvedgrad) |
PTF 2:1 | DORA JAZVIĆ (RUGVICA) |
038 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -47 | MARTA JURIĆ (Scardona Combat) |
WDR 1:4 | DORA PERIĆ (MAKSIMIR) |
039 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A +51 | MARIJETA PIŽIĆ (Scardona Combat) |
WDR | ANA FIČOR (GROBNIK-ČAVLE) |
040 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A +51 | KLARA BANIĆ (Scardona Combat) |
PTF 3:4 | ANDREJA PERKOVIĆ (Dubrava) |
041 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | LUKA NINČEVIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
WDR 1:5 | CARLOS GRBA (Ogulin) |
042 | 1/2 | Mlađi kadeti B -47 | PATRIK IVANKOVIĆ (Bistra) |
PTG 12:0 | NIJAZ KUNOVAC (Novi Grad Sarajevo) |
043 | 1/2 | Mlađi kadeti B -51 | JOSIP KRZNARIĆ (Karlovac) |
WDR | MIHAJLO KOVACEVIC (Ljubija-Prijedor) |
044 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | LAURA NEKIĆ (SENJ) |
WDR | ANAMRIJA LUKIĆ (Karlovac) |
045 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | PETRA ŠKALEC (Contra) |
PTG 16:3 | KARMEN DOLINAR (Karlovac) |
046 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -51 | KLARA TOLIĆ (Imotski) |
PTF 8:3 | ANDREA METER (neryo) |
047 | 1/2 | Mlađi kadeti A -43 | BÁLINT MÜLLER (UTE) |
PTG 13:1 | KASTRIOT LULGJURAJ (BESA) |
048 | 1/2 | Mlađi kadeti A -43 | NIKOLA UGARKOVIĆ (RUGVICA) |
SDP 3:2 | HRVOJE PAŽIN (Forteca Korčula) |
049 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | MARINO DUJMOVIĆ (Plitvice) |
PTF 5:13 | FILIP MILOŠEVIĆ (Fox) |
050 | 1/2 | Mlađi kadeti B -43 | DUJE ROMIĆ (neryo) |
SDP 14:13 | VITO KREŠO-LOVRIĆ (Čigra) |
051 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | ANDREA KOMATINA (MONTENEGRO STARS - BUDVA) |
SDP 5:6 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
052 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | ENA ANIĆ (RUGVICA) |
PTF 2:10 | JELENA DOSEN (Ljubija-Prijedor) |
053 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 5:4 | NEMANJA KOTARAS (Ljubija-Prijedor) |
054 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | GORAN LISICA (Ogulin) |
PTF 7:5 | MARTIN ŠTEFANAC (Karlovac) |
055 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | LUKA MIKARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 2:3 | SAŠA VUKIĆ (Forteca Korčula) |
056 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | ALEK KNEŽEVIĆ (GAIANA) |
PTF 3:7 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
057 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | LAURA DAVIDOVA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 2:0 | KARLA LONČAR (GACKA) |
058 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | MAGDALENA IVIĆ (Jastreb) |
PTF 0:4 | VERONIKA FULIR (ZG-DUBRAVA) |
059 | 1/1 | Mlađi kadeti A -47 | KARLO PELENGIĆ (Omega) |
PTG 2:14 | UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO) |
060 | 1/1 | Mlađi kadeti A -51 | THOMAS COZZOLINO (SSDRL CORPO LIBERO) |
PTF 5:8 | DOMINIK PAVEŠIĆ (Bjelovar) |
061 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -43 | MAGDALENA JURČIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
PTF 1:6 | MONIKA JAKŠIĆ (Ogulin) |
062 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B +51 | ADRIANA LEŠ (Contra) |
PTF 6:5 | NATASCHA LEPAGE (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
063 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -27 | LENA DINKOVIĆ (Medvedgrad) |
PTF 1:0 | LORA MARINKOVIĆ (Tigar Zagreb) |
064 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -47 | DORA PERIĆ (MAKSIMIR) |
PTF 5:1 | MARTA VAMBERGER (Contra) |
065 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A +51 | MARIJETA PIŽIĆ (Scardona Combat) |
SDP 9:10 | ANDREJA PERKOVIĆ (Dubrava) |
066 | 1/1 | Mlađi kadeti B -47 | CARLOS GRBA (Ogulin) |
RSC 0:8 | PATRIK IVANKOVIĆ (Bistra) |
067 | 1/1 | Mlađi kadeti B -51 | MIHAJLO KOVACEVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 2:9 | MILOS JELICIC (Ljubija-Prijedor) |
068 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | LAURA NEKIĆ (SENJ) |
PTF 14:10 | PETRA ŠKALEC (Contra) |
069 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -51 | KLARA TOLIĆ (Imotski) |
PTF 2:12 | EVA MIOČ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
070 | 1/1 | Mlađi kadeti A -43 | BÁLINT MÜLLER (UTE) |
PTF 3:6 | NIKOLA UGARKOVIĆ (RUGVICA) |
071 | 1/1 | Mlađi kadeti B -43 | FILIP MILOŠEVIĆ (Fox) |
PTG 14:2 | DUJE ROMIĆ (neryo) |
072 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (Čigra) |
PTF 4:9 | JELENA DOSEN (Ljubija-Prijedor) |
073 | 1/1 | Mlađi kadeti B -36 | MIROSLAV FRGOLEC (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 4:1 | GORAN LISICA (Ogulin) |
074 | 1/1 | Mlađi kadeti B -39 | SAŠA VUKIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 2:0 | IVAN RENDULIĆ (Karlovac) |
075 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | LAURA DAVIDOVA (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 3:0 | VERONIKA FULIR (ZG-DUBRAVA) |