001 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | MAHMOUD AL FAHEL (Taekwondo klub Alepo) |
| LUKŠA KRISTIČEVIĆ (Forteca Korčula) |
002 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | BILLAL KHALAF (Karlovac) |
| MICHAL DUDAS (Ilyo TKD SKP Kosice) |
003 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | AZZEDDIN KHALAF (Karlovac) |
| OLIVER ŠEBOK (Black Tiger Snina) |
004 | 1/8 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | NOAM DELAPIERRE (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
| ALDIN ZAHIROVIĆ (Štajerc) |
005 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | MAHMOUD AL FAHEL (Taekwondo klub Alepo) |
| BILLAL KHALAF (Karlovac) |
005A | 1/4 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | LORENCO TOMAŠIĆ (Forteca Korčula) |
| NOAM DELAPIERRE (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
006 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | OLIVER ŠEBOK (Black Tiger Snina) |
| LORENCO TOMAŠIĆ (Forteca Korčula) |
007 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | SAJA AL SATUF (Taekwondo klub Alepo) |
| IRIS KORUNIĆ (Forteca Korčula) |
008 | 1/1 | Indiv. kick - Kick M1 (2010-12) | BILLAL KHALAF (Karlovac) |
| LORENCO TOMAŠIĆ (Forteca Korčula) |
009 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | ROZIN ABDO (Karlovac) |
| DORA KANGJERA (Forteca Korčula) |
010 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | LUCIA OROSOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
| JOLANDA KOVAČEVIĆ (Forteca Korčula) |
011 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | ROZIN ABDO (Karlovac) |
| LUCIJA DAJAK (Forteca Korčula) |
012 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | IRIS KORUNIĆ (Forteca Korčula) |
| ROZIN ABDO (Karlovac) |
013 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | LUCIA OROSOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
| LUCIJA DAJAK (Forteca Korčula) |
014 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M2 (2013-14) | DOMINIK SABLJARIĆ (Karlovac) |
| URH BERDEN (TKD klub Kang) |
015 | 1/1 | Indiv. kick - Kick F1 (2010-12) | IRIS KORUNIĆ (Forteca Korčula) |
| LUCIJA DAJAK (Forteca Korčula) |
016 | 1/1 | Indiv. kick - Kick M2 (2013-14) | URH BERDEN (TKD klub Kang) |
| MATEJ ŠELIGA (Karlovac) |
017 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F2 (2013-14) | MARTA IVANA KATALINIĆ (Forteca Korčula) |
| HANA HOANGOVA (Skp Ryong Bratislava) |
018 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F2 (2013-14) | ZAINAB MAMUTI (Skp Ryong Bratislava) |
| ESTER BOBAKOVA (Black Tiger Snina) |
019 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | ERIK KASTELIC (TKD klub Kang) |
| VITO ŠOKČIĆ (Karlovac) |
020 | 1/1 | Indiv. kick - Kick F2 (2013-14) | MARTA IVANA KATALINIĆ (Forteca Korčula) |
| ZAINAB MAMUTI (Skp Ryong Bratislava) |
021 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | JOŠT HAUPTMAN (TKD TANN Slovenske Konjice) |
| MICHAL ZAGYI (Skp Ryong Bratislava) |
022 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | TANAI FRIDL (Štajerc) |
| JAKOV JUKIĆ (Jastreb) |
023 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | ANDRIJA CETINIĆ (Forteca Korčula) |
| DAMIAN CHIMČAK (Black Tiger Snina) |
024 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | ERIK KASTELIC (TKD klub Kang) |
| MICHAL ZAGYI (Skp Ryong Bratislava) |
025 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | JAKOV JUKIĆ (Jastreb) |
| ANDRIJA CETINIĆ (Forteca Korčula) |
026 | 1/8 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | JULIJA MAGERL (TKD TANN Slovenske Konjice) |
| ROSLIN KHALAF (Taekwondo klub Alepo) |
027 | 1/1 | Indiv. kick - Kick M3 (2015-16) | ERIK KASTELIC (TKD klub Kang) |
| ANDRIJA CETINIĆ (Forteca Korčula) |
028 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | JULIJA MAGERL (TKD TANN Slovenske Konjice) |
| VALINA FETIU (PUMA) |
029 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | SOFI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
| NATALI KAPITELI (Forteca Korčula) |
030 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | LEONI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
| CAMILA DUDASOVA (Ilyo TKD SKP Kosice) |
031 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | TIAŠA KLEMENOVIĆ (Štajerc) |
| ANJA ŠIMANOVIĆ (Jastreb) |
032 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | JULIJA MAGERL (TKD TANN Slovenske Konjice) |
| SOFI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
033 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | LEONI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
| TIAŠA KLEMENOVIĆ (Štajerc) |
034 | 1/4 | Indiv. kick - Kick M4 (2017-18) | MIHAEL MIHALIĆ (Ozalj) |
| TONI KRŠINIĆ (Karlovac) |
035 | 1/1 | Indiv. kick - Kick F3 (2015-16) | SOFI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
| LEONI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
036 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M4 (2017-18) | MIHAEL MIHALIĆ (Ozalj) |
| LUKA ŽIVODER (Bjelovar) |
037 | 1/2 | Indiv. kick - Kick M4 (2017-18) | JAN GOLOVRŠKI (Ozalj) |
| NIKŠA MAČEŠIĆ (Karlovac) |
038 | 1/8 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | LANA SVILIČIĆ (Karlovac) |
| NEJA FEUŽER (TKD TANN Slovenske Konjice) |
039 | 1/1 | Indiv. kick - Kick M4 (2017-18) | MIHAEL MIHALIĆ (Ozalj) |
| JAN GOLOVRŠKI (Ozalj) |
040 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | LANA SVILIČIĆ (Karlovac) |
| HANA LESIC (Ozalj) |
041 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | LEONA SVILIČIĆ (Karlovac) |
| ZOJA CVIJAK (Ozalj) |
042 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | PETRA EREMIĆ (Karlovac) |
| MARTA MATIJAŠIĆ (Ozalj) |
043 | 1/4 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | EMANUELA SANTRAČ (Karlovac) |
| HANA ČABRAJA (Jastreb) |
044 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | HANA LESIC (Ozalj) |
| LEONA SVILIČIĆ (Karlovac) |
045 | 1/2 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | PETRA EREMIĆ (Karlovac) |
| HANA ČABRAJA (Jastreb) |
046 | 1/1 | Indiv. kick - Kick F4 (2017-18) | LEONA SVILIČIĆ (Karlovac) |
| HANA ČABRAJA (Jastreb) |
047 | 1/4 | Male olimpijke - A -28 | MILENA MILOSAVLJEVIC (Broj 1) |
DNS | LEONI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
048 | 1/4 | Male olimpijke - A -28 | SONJA EREMIĆ (Karlovac) |
PTF 2:0 | JULIJA MAGERL (TKD TANN Slovenske Konjice) |
049 | 1/2 | Mali olimpijci - A -22 | DAMIAN CHIMČAK (Black Tiger Snina) |
PTF 2:0 | JOŠT HAUPTMAN (TKD TANN Slovenske Konjice) |
050 | 1/2 | Mali olimpijci - A -28 | STEFAN CVIJIĆ (Ljubija-Prijedor) |
PTF 0:2 | NICOLAS ROŽIĆ (TK Prana Karlovac) |
051 | 1/2 | Male olimpijke - A -20 | LOTA TRBOJEVIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:0 | LUANA LLESHI (PLOVANIJA-ZADAR) |
052 | 1/2 | Male olimpijke - A -24 | NATALI KAPITELI (Forteca Korčula) |
PTG 0:2 | SOFI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
053 | 1/2 | Mali olimpijci - B -22 | NIKŠA MAČEŠIĆ (Karlovac) |
PTF 1:2 | NIKO KRMPOTIĆ (TKD BRINJE) |
054 | 1/2 | Mali olimpijci - B -24 | LEON KOVAČEVIĆ (Jastreb) |
DNS | DAVID LESIĆ (Ozalj) |
055 | 1/2 | Male olimpijke - A -28 | LEONI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
PTF 2:0 | NATALI SVILIČIĆ (Karlovac) |
056 | 1/2 | Male olimpijke - A -28 | SONJA EREMIĆ (Karlovac) |
PTF 2:0 | KARMEN CESAR (RUGVICA) |
057 | 1/1 | Mali olimpijci - A -33 | JAKOV JUKIĆ (Jastreb) |
PTF 0:2 | ROKO ČOLIĆ (TK Prana Karlovac) |
058 | 1/1 | Mali olimpijci - A +36 | PETAR CRNOGORAC (Broj 1) |
DNS | VASILIJE VUČENOVIĆ (Ljubija-Prijedor) |
059 | 1/1 | Mali olimpijci - B -20 | MICHAL ZAGYI (Skp Ryong Bratislava) |
PTG 2:0 | TONI KRŠINIĆ (Karlovac) |
060 | 1/1 | Mali olimpijci - B -28 | MIHAEL MIHALIĆ (Ozalj) |
PTF 2:0 | FRANKO GRKINIĆ (Jastreb) |
061 | 1/1 | Male olimpijke - B -18 | MARINA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
PTF 0:2 | ANASTASIJA STOJANOVIĆ (Ljubija-Prijedor) |
062 | 1/1 | Male olimpijke - B -20 | DUNJA BELOICA (Broj 1) |
DNS | NATALIJA AMANOVIĆ (Ljubija-Prijedor) |
063 | 1/1 | Male olimpijke - B -22 | ELA BRBOT (TKD BRINJE) |
PTF 2:0 | NEA MARTINAC (Ozalj) |
064 | 1/1 | Mali olimpijci - A -22 | DAMIAN CHIMČAK (Black Tiger Snina) |
PTF 2:0 | ANDRIJA CETINIĆ (Forteca Korčula) |
065 | 1/1 | Mali olimpijci - A -28 | NICOLAS ROŽIĆ (TK Prana Karlovac) |
WDR | PAVLE MILOVANOVIC (Broj 1) |
066 | 1/1 | Male olimpijke - A -20 | LOTA TRBOJEVIĆ (BANIJA PANDAS) |
WDR | ROSLIN KHALAF (Taekwondo klub Alepo) |
067 | 1/1 | Male olimpijke - A -24 | SOFI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
PTF 2:0 | ENA BRBOT (TKD BRINJE) |
068 | 1/1 | Mali olimpijci - B -22 | NIKO KRMPOTIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 2:0 | TOMISLAV TONŽETIĆ (Jastreb) |
069 | 1/1 | Mali olimpijci - B -24 | DAVID LESIĆ (Ozalj) |
PTG 2:0 | TIN MARČETIĆ (Jastreb) |
070 | 1/1 | Male olimpijke - A -28 | LEONI ZAKRAJŠEK (TKD klub Kang) |
RSC 2:0 | SONJA EREMIĆ (Karlovac) |
071 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | JOŠKO MEDIĆ (BANIJA PANDAS) |
WDR | SVEN ZDELAR (Karlovac) |
072 | 1/4 | Mlađi kadeti B -36 | TIN MALOVIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 0:2 | TARIK BEGANOVIC (Ljubija-Prijedor) |
073 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | ELLA MARIA TOMAC (BANIJA PANDAS) |
PTF 1:2 | IVA VRANIĆ (TKD BRINJE) |
074 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | NIKA TARBUK (BANIJA PANDAS) |
PTF 1:2 | IRIS CVETKO (Jastreb) |
075 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | SUNČICA MEDIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 0:2 | ANTONIA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
076 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | GRETA KRANJC (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:0 | VIKTORIIA YANUL (GACKA) |
077 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | MARTA IVANA KATALINIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 0:2 | MIA POLOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
078 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | EMA CIPURIC (Ozalj) |
PTF 0:2 | LEONA LLESHI (PLOVANIJA-ZADAR) |
079 | 1/2 | Mlađe kadetkinje A -39 | NIKA PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:0 | GAVRIS CATALEEA (Somesul 2010 Apahida) |
080 | 1/2 | Mlađi kadeti B -33 | IVANO MIKULIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 0:2 | IVAN MARINCEL (GACKA) |
081 | 1/2 | Mlađi kadeti B-39 | MATIAS KOPRIVNIK (TKD TANN Slovenske Konjice) |
PTF 2:0 | ADAM JANEŠ LINDBERGH (Jastreb) |
082 | 1/2 | Mlađi kadeti B +51 | NJEGOŠ JELIČIĆ (Ljubija-Prijedor) |
PTF 1:2 | ARTEM DENYSENKO (Skp Ryong Bratislava) |
083 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | HELENA LOVRIĆ (Jastreb) |
WDR 1:0 | IRIS JAMBROŠIĆ (Ozalj) |
084 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -36 | DOROTEA PIEVAC (BANIJA PANDAS) |
WDR 2:0 | MAYA KONTZ (KUKKIWON - LUXEMBOURG) |
085 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | DORA ŠTULAC (Ozalj) |
PTF 1:2 | SARA BOŠNJAK (Jastreb) |
086 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | LUCIJA FIKET (TK Prana Karlovac) |
PTF 1:2 | ESTER BOBAKOVA (Black Tiger Snina) |
087 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | KATARINA STIPIĆ (RUGVICA) |
PTF 2:0 | SIMONA ZVODOVÁ (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
088 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -43 | MAGDALENA ŠTEFANAC (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:0 | EMA LEBER (TKD TANN Slovenske Konjice) |
089 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B +51 | NIKOLINA SIRAR (DRAGON) |
PTF 0:2 | EVA VULAJ (Team BESA) |
090 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | JOŠKO MEDIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:0 | FILIP ŠPAC (Karlovac) |
091 | 1/2 | Mlađi kadeti B -36 | TARIK BEGANOVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 2:0 | DOMINIK SABLJARIĆ (Karlovac) |
092 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | IVA VRANIĆ (TKD BRINJE) |
PTF 0:2 | IRIS CVETKO (Jastreb) |
093 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | ANTONIA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
PTF 2:0 | GRETA KRANJC (BANIJA PANDAS) |
094 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | MIA POLOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 2:0 | LEONA STILINOVIĆ (BANIJA PANDAS) |
095 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | LEONA LLESHI (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 2:0 | FRANKA VUKOVIĆ (BANIJA PANDAS) |
096 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -36 | ELENA BAJIĆ (Ljubija-Prijedor) |
PTF 0:2 | MARIJA MILIC (Broj 1) |
097 | 1/1 | Mlađi kadeti B -30 | LUKA PIEVAC (BANIJA PANDAS) |
PTF 0:2 | ANDREJ HORNAK (Skp Ryong Bratislava) |
098 | 1/1 | Mlađe kadetkinje A -39 | NIKA PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 2:1 | SOFIJA VUKOTIĆ (Ljubija-Prijedor) |
099 | 1/1 | Mlađi kadeti B -33 | IVAN MARINCEL (GACKA) |
PTF 0:2 | DAVID IVAN ŠAJATOVIĆ (Jastreb) |
100 | 1/1 | Mlađi kadeti B-39 | MATIAS KOPRIVNIK (TKD TANN Slovenske Konjice) |
PTF 2:0 | FILIP PALEŠIĆ (RUGVICA) |
101 | 1/1 | Mlađi kadeti B +51 | ARTEM DENYSENKO (Skp Ryong Bratislava) |
WDR | VIKTOR GAGIC (Broj 1) |
102 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -36 | HELENA LOVRIĆ (Jastreb) |
PTF 2:0 | DOROTEA PIEVAC (BANIJA PANDAS) |
103 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | SARA BOŠNJAK (Jastreb) |
PTF 0:2 | ESTER BOBAKOVA (Black Tiger Snina) |
104 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -43 | KATARINA STIPIĆ (RUGVICA) |
PTF 2:0 | MAGDALENA ŠTEFANAC (BANIJA PANDAS) |
105 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B +51 | EVA VULAJ (Team BESA) |
PTF 2:0 | JOLANDA KOVAČEVIĆ (Forteca Korčula) |
106 | 1/1 | Mlađi kadeti B -36 | JOŠKO MEDIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 1:2 | TARIK BEGANOVIC (Ljubija-Prijedor) |
107 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -30 | IRIS CVETKO (Jastreb) |
PTF 2:0 | ANTONIA ŠEGEDIN (Forteca Korčula) |
108 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -33 | MIA POLOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 0:2 | LEONA LLESHI (PLOVANIJA-ZADAR) |