Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2024.(57th Anniversary)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Ind. Kick - muški
Ind. Kick - ženski
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali olimpijci - A -18
Mali olimpijci - A -20
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -33
Mali olimpijci - A -36
Mali olimpijci - A +36
Mali olimpijci - A -18
1007
103
0
LUKA ŠOKČIĆ (TKD KAR)
217
1
SIMON DUDAS (ILYO KE)
272
BARTOL PADEŽANIN (TKD PRA)
1030
217
0
SIMON DUDAS (ILYO KE)
272
2
BARTOL PADEŽANIN (TKD PRA)
Medalists
1. BARTOL PADEŽANIN, TK Prana Karlovac
2. SIMON DUDAS, Ilyo TKD SKP Kosice
3. LUKA ŠOKČIĆ, Karlovac
3. ----
Mali olimpijci - A -20
1026
125
2
MICHAL ZAGYI (SKP RYO)
438
0
NOEL PAJIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. MICHAL ZAGYI, Skp Ryong Bratislava
2. NOEL PAJIĆ, BANIJA PANDAS
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A -22
1008
365
2
LOVRO MIHOČINEC (JASTREB)
90
0
LEO DRAŽENOVIĆ (BRINJ)
1009
364
0
SVEN RAČKI (JASTREB)
432
2
DAMIAN CHIMČAK (TAEKWON)
1031
365
2
LOVRO MIHOČINEC (JASTREB)
432
1
DAMIAN CHIMČAK (TAEKWON)
Medalists
1. LOVRO MIHOČINEC, Jastreb
2. DAMIAN CHIMČAK, Black Tiger Snina
3. LEO DRAŽENOVIĆ, TKD BRINJE
3. SVEN RAČKI, Jastreb
Mali olimpijci - A -24
1001
280
0
ELLIS LUCIEN BELAVIĆ (TKD PRA)
417
2
DAVID LESIĆ (OZALJ)
1002
356
2
LUKA OFNER (BAN-PAN)
130
0
OLIVER OLACH (KOSICE)
1003
242
2
FRAN MARINIĆ (OTOČAC)
362
0
IVANO DŽEKO (JASTREB)
355
LOVRO LISAC (BAN-PAN)
1018
417
2
DAVID LESIĆ (OZALJ)
356
0
LUKA OFNER (BAN-PAN)
1019
242
2
FRAN MARINIĆ (OTOČAC)
355
0
LOVRO LISAC (BAN-PAN)
1038
417
0
DAVID LESIĆ (OZALJ)
242
0
FRAN MARINIĆ (OTOČAC)
Medalists
1. FRAN MARINIĆ, OTOČAC
2. DAVID LESIĆ, Ozalj
3. LOVRO LISAC, BANIJA PANDAS
3. LUKA OFNER, BANIJA PANDAS
Mali olimpijci - A -26
1004
276
0
FRAN MATAKOVIĆ (TKD PRA)
344
2
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
102
VITO ŠOKČIĆ (TKD KAR)
301
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
353
IVAN BOGOVIĆ (BAN-PAN)
1020
344
2
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
102
0
VITO ŠOKČIĆ (TKD KAR)
1021
301
2
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
353
0
IVAN BOGOVIĆ (BAN-PAN)
1039
344
2
LEON KOVAČEVIĆ (JASTREB)
301
0
ANDRIJA CETINIĆ (FORTECA)
Medalists
1. LEON KOVAČEVIĆ, Jastreb
2. ANDRIJA CETINIĆ, Forteca Korčula
3. VITO ŠOKČIĆ, Karlovac
3. IVAN BOGOVIĆ, BANIJA PANDAS
Mali olimpijci - A -28
1005
260
2
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
244
0
DORIAN ANIĆ (OTOČAC)
116
VITO SELAK (FOX)
411
NIKŠA MAČEŠIĆ (TKD KAR)
138
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
1022
260
2
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
116
0
VITO SELAK (FOX)
1023
411
1
NIKŠA MAČEŠIĆ (TKD KAR)
138
2
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
1040
260
2
TIN JANDROKOVIĆ (RADNIK)
138
0
LUKA MARTINOVIĆ (RUG)
Medalists
1. TIN JANDROKOVIĆ, Radnik
2. LUKA MARTINOVIĆ, RUGVICA
3. VITO SELAK, Fox
3. NIKŠA MAČEŠIĆ, Karlovac
Mali olimpijci - A -30
1010
349
2
LUKA STANKOVIĆ (JASTREB)
444
0
BORNA PISMAR (BIST)
367
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
1032
349
2
LUKA STANKOVIĆ (JASTREB)
367
0
TIN MARČETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LUKA STANKOVIĆ, Jastreb
2. TIN MARČETIĆ, Jastreb
3. BORNA PISMAR, Bistra
3. ----
Mali olimpijci - A -33
1011
452
2
NIKO HIKEC (BIST)
370
0
ERIK PANIĆ (JASTREB)
241
GABRIEL KRALJEV (ZADAR)
1033
452
1
NIKO HIKEC (BIST)
241
2
GABRIEL KRALJEV (ZADAR)
Medalists
1. GABRIEL KRALJEV, PLOVANIJA-ZADAR
2. NIKO HIKEC, Bistra
3. ERIK PANIĆ, Jastreb
3. ----
Mali olimpijci - A -36
1027
198
2
LOVRO STANKOVIĆ (TKD PRA)
406
0
RAFAEL KRULJAC (OZALJ)
Medalists
1. LOVRO STANKOVIĆ, TK Prana Karlovac
2. RAFAEL KRULJAC, Ozalj
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A +36
1012
418
1
JAN RIBARIĆ (OZALJ)
404
2
MATEJ VOGRINEC (OZALJ)
1013
410
2
MATEO SAJN (OZALJ)
396
1
BRUNO BROZOVIĆ (TKD KAR)
1034
404
0
MATEJ VOGRINEC (OZALJ)
410
2
MATEO SAJN (OZALJ)
Medalists
1. MATEO SAJN, Ozalj
2. MATEJ VOGRINEC, Ozalj
3. BRUNO BROZOVIĆ, Karlovac
3. JAN RIBARIĆ, Ozalj