001 | 1/2 | Forme - Kadeti - Žuti pojasevi | DOMINIK MATIĆ (METALAC ITF) |
| IVAN BATARELO (LOTUS) |
002 | 1/4 | Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi | KLEMEN STROJANŠEK (SUN BRASLOVČE) |
| IVAN MARTIĆ (Slatina) |
003 | 1/1 | Forme - Kadeti - Žuti pojasevi | IVAN BATARELO (LOTUS) |
| BORIS BESEK (TIGAR Županja) |
004 | 1/4 | Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi | ALJAŽ VODOVNIK (SUN BRASLOVČE) |
| ADAM HERCOG (TITKD ALFA BROD) |
005 | 1/4 | Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi | TONY RUBELJ (HBD Vodice) |
| DENIS JELAČA (Tekvon-do klub SPARTAK Subotica) |
006 | 1/2 | Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi | IVAN MARTIĆ (Slatina) |
| SIMON ZAJC (SUN BRASLOVČE) |
007 | 1/2 | Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi | ADAM HERCOG (TITKD ALFA BROD) |
| TONY RUBELJ (HBD Vodice) |
008 | 1/4 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | NEMANJA SAVKOVIC (Prnjavor) |
| ANEJ RAVNAK (SUN BRASLOVČE) |
009 | 1/1 | Forme - Kadeti - Zeleni pojasevi | SIMON ZAJC (SUN BRASLOVČE) |
| ADAM HERCOG (TITKD ALFA BROD) |
010 | 1/4 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | ANTONIO ŠKREBLIN (METALAC ITF) |
| TOMISLAV TIPURIĆ (TITKD ALFA BROD) |
011 | 1/4 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | STEFAN KOVAČEVIĆ (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
| PATRIK RAVNAK (SUN BRASLOVČE) |
012 | 1/4 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | ALVIN GLAVIĆ (Buzet) |
| LOVRE TOPIĆ (LOTUS) |
013 | 1/2 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | NEMANJA SAVKOVIC (Prnjavor) |
| ANTONIO ŠKREBLIN (METALAC ITF) |
014 | 1/2 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | STEFAN KOVAČEVIĆ (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
| ALVIN GLAVIĆ (Buzet) |
015 | 1/8 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | DAVID STANIŠIĆ (Prnjavor) |
| JAN TOMAŽ ŠTURM (Keter Hwarang) |
016 | 1/1 | Forme - Kadeti - Plavi pojasevi | ANTONIO ŠKREBLIN (METALAC ITF) |
| STEFAN KOVAČEVIĆ (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
017 | 1/8 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | BLAŽ SAKAČ (Keter Hwarang) |
| DORIAN SEMENČIĆ (Novalja) |
018 | 1/8 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | SRĐAN GUNJEVIĆ (Prnjavor) |
| LUKA BISKUPIĆ (Novalja) |
019 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | JAN TOMAŽ ŠTURM (Keter Hwarang) |
| FILIP ČEMELJIĆ (Novalja) |
020 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | BLAŽ SAKAČ (Keter Hwarang) |
| SRĐAN TODOROVIĆ (Prnjavor) |
021 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | SRĐAN GUNJEVIĆ (Prnjavor) |
| SVEN HOJS (Keter Hwarang) |
022 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | LUKAS ŠEKRST (Slatina) |
| IVAN KLARIĆ (METALAC ITF) |
023 | 1/2 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | JAN TOMAŽ ŠTURM (Keter Hwarang) |
| BLAŽ SAKAČ (Keter Hwarang) |
024 | 1/2 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | SVEN HOJS (Keter Hwarang) |
| LUKAS ŠEKRST (Slatina) |
025 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crni pojasevi | JANIN ŽNUDERL (Keter Hwarang) |
| LAURO DRANDIĆ (Istra - Pula) |
026 | 1/1 | Forme - Kadeti - Crveni pojasevi | JAN TOMAŽ ŠTURM (Keter Hwarang) |
| LUKAS ŠEKRST (Slatina) |
027 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crni pojasevi | DUJE BERAČ (TIGAR Županja) |
| SAVA NJEGOVAN (Prnjavor) |
028 | 1/4 | Forme - Kadeti - Crni pojasevi | ALEN PRELOŽNIK (Keter Hwarang) |
| TOMISLAV KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
029 | 1/2 | Forme - Kadeti - Crni pojasevi | JANIN ŽNUDERL (Keter Hwarang) |
| DUJE BERAČ (TIGAR Županja) |
030 | 1/2 | Forme - Kadeti - Crni pojasevi | TOMISLAV KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
| ANTONIO JURMAN (Istra - Pula) |
031 | 1/1 | Forme - Kadetkinje - Žuti pojasevi | AHMEDINA JAŠARAGIĆ (BOSNA) |
| TEA CVITANOVIĆ (LOTUS) |
032 | 1/1 | Forme - Kadeti - Crni pojasevi | DUJE BERAČ (TIGAR Županja) |
| TOMISLAV KATUŠIĆ (TITKD ALFA BROD) |
033 | 1/4 | Forme - Kadetkinje - Plavi pojasevi | KORINA ZUGAN (Buzet) |
| JOSIPA RIBIĆ (METALAC ITF) |
034 | 1/2 | Forme - Kadetkinje - Plavi pojasevi | MATEA PETOHLEB (Buzet) |
| LEONARDA ŠIMIĆ (METALAC ITF) |
035 | 1/2 | Forme - Kadetkinje - Plavi pojasevi | JOSIPA RIBIĆ (METALAC ITF) |
| LANA DABO (Novalja) |
036 | 1/8 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | UNA MARAVIĆ (Slatina) |
| GRAZIELA DESPOTOVIĆ (METALAC ITF) |
037 | 1/1 | Forme - Kadetkinje - Plavi pojasevi | JOSIPA RIBIĆ (METALAC ITF) |
| LEONARDA ŠIMIĆ (METALAC ITF) |
038 | 1/8 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | JOSIPA TERZIĆ (Slatina) |
| ELDA MEŠIĆ (Prnjavor) |
039 | 1/4 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | GRAZIELA DESPOTOVIĆ (METALAC ITF) |
| MATEA MILIŠA (RIJEKA) |
040 | 1/4 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | MILICA MITRIĆ (Prnjavor) |
| KATARINA VIDAS (Novalja) |
041 | 1/4 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | ELDA MEŠIĆ (Prnjavor) |
| KRISTINA TOMIĆ (TKD klub ''Doboj'' Doboj) |
042 | 1/4 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | ANJA SAKAČ (Keter Hwarang) |
| EMA REPIĆ (Slatina) |
043 | 1/2 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | GRAZIELA DESPOTOVIĆ (METALAC ITF) |
| MILICA MITRIĆ (Prnjavor) |
044 | 1/2 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | ELDA MEŠIĆ (Prnjavor) |
| ANJA SAKAČ (Keter Hwarang) |
045 | 1/1 | Forme - Kadetkinje - Crni pojasevi | VANESSA ŠAJHER (Keter Hwarang) |
| ANDREA ORLIĆ (Istra - Pula) |
046 | 1/1 | Forme - Kadetkinje - Crveni pojasevi | GRAZIELA DESPOTOVIĆ (METALAC ITF) |
| ELDA MEŠIĆ (Prnjavor) |