Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Sparring
Patterns
Team sparring
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Sparing - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEON BENEDETTI
RIJEKA
SPR-YCAD-M-32
3
3
0
0
0
2.
DUJE IVAS
HBD Vodice
SPR-YCAD-M+40
2
2
0
0
0
3.
FRAN PLAZINA
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-40
2
2
0
0
0
4.
FRANCO KUŠEK
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-28
2
2
0
0
0
5.
LUKA VOJNIĆ
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-36
2
2
0
0
0
6.
LUKA PINTAR
Slatina
SPR-YCAD-M+40
3
2
0
0
0
7.
ADNAN OMERAGIĆ
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-40
2
1
0
0
0
8.
IAN MIDŽOR
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-32
2
1
0
0
0
9.
KARLO NOVAK
METALAC ITF
SPR-YCAD-M+40
2
1
0
0
0
10.
KLEMEN STROJANŠEK
SUN BRASLOVČE
SPR-YCAD-M-36
2
1
0
0
0
11.
LIN MARTIN VILIČ
Keter Hwarang
SPR-YCAD-M-28
2
1
0
0
0
12.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
Keter Hwarang
SPR-YCAD-M-32
2
1
0
0
0
13.
ALJAŽ VODOVNIK
SUN BRASLOVČE
SPR-YCAD-M-40
1
0
0
0
0
14.
ANDRE ŠKREBLIN
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-32
1
0
0
0
0
15.
ANŽE SMOLNIKAR
SUN BRASLOVČE
SPR-YCAD-M-28
1
0
0
0
0
16.
EMIL BALTIĆ HRSAN
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-36
1
0
0
0
0
17.
LUKA KLARIĆ
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-32
1
0
0
0
0
18.
MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR
SUN BRASLOVČE
SPR-YCAD-M-28
1
0
0
0
0
19.
MATEO DABO
Novalja
SPR-YCAD-M-36
1
0
0
0
0
20.
NIKOLA TREBUS
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-32
1
0
0
0
0
21.
PETAR GRUJOSKI
METALAC ITF
SPR-YCAD-M+40
1
0
0
0
0
22.
SIMON ZAJC
SUN BRASLOVČE
SPR-YCAD-M+40
1
0
0
0
0
23.
TOMA BARIŠIĆ
METALAC ITF
SPR-YCAD-M-40
1
0
0
0
0
24.
VALENTINO DENONA
Novalja
SPR-YCAD-M+40
1
0
0
0
0
Sparing - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LARA BARBIR
TIGAR Županja
SPR-YCAD-F-28
3
3
0
0
0
2.
KLARA ŠAVORIĆ
METALAC ITF
SPR-YCAD-F-36
1
1
0
0
0
3.
MARIJETA PETRIC
LOTUS
SPR-YCAD-F-40
1
1
0
0
0
4.
NINA JELIĆ
RIJEKA
SPR-YCAD-F+40
1
1
0
0
0
5.
NIKOLINA CAFUK
Hwarang Ivanec
SPR-YCAD-F-28
3
2
0
0
0
6.
JASNA JELIČIĆ
Prnjavor
SPR-YCAD-F-40
2
1
0
0
0
7.
EMINA JAŠARAGIĆ
BOSNA
SPR-YCAD-F-28
1
0
0
0
0
8.
HULIJA JAŠARAGIĆ
BOSNA
SPR-YCAD-F-40
1
0
0
0
0
9.
LAMIJA ĆEHAIĆ
BOSNA
SPR-YCAD-F-28
1
0
0
0
0
10.
LUCIJA MRNJEC
Slatina
SPR-YCAD-F-36
1
0
0
0
0
11.
MIHAELA KAŠNAR
METALAC ITF
SPR-YCAD-F+40
1
0
0
0
0
12.
NIKA BRNELIĆ
RIJEKA
SPR-YCAD-F-28
1
0
0
0
0
13.
VILMA BALTIĆ HRSAN
METALAC ITF
SPR-YCAD-F-28
1
0
0
0
0
Sparing - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DUJE BERAČ
TIGAR Županja
SPR-CAD-M+50
4
4
0
0
0
2.
ALEN PRELOŽNIK
Keter Hwarang
SPR-CAD-M-45
3
3
0
0
0
3.
JANIN ŽNUDERL
Keter Hwarang
SPR-CAD-M-35
3
3
0
0
0
4.
SVEN HOJS
Keter Hwarang
SPR-CAD-M-40
3
3
0
0
0
5.
LOVRE TOPIĆ
LOTUS
SPR-CAD-M-50
2
2
0
0
0
6.
BORIS BESEK
TIGAR Županja
SPR-CAD-M-35
3
2
0
0
0
7.
DORIAN SEMENČIĆ
Novalja
SPR-CAD-M-45
3
2
0
0
0
8.
JAN TOMAŽ ŠTURM
Keter Hwarang
SPR-CAD-M+50
3
2
0
0
0
9.
TONY RUBELJ
HBD Vodice
SPR-CAD-M-40
3
2
0
0
0
10.
ADAM HERCOG
TITKD ALFA BROD
SPR-CAD-M-40
2
1
0
0
0
11.
ANTONIO JURMAN
Istra - Pula
SPR-CAD-M-35
2
1
0
0
0
12.
BLAŽ SAKAČ
Keter Hwarang
SPR-CAD-M-45
2
1
0
0
0
13.
DAVID STANIŠIĆ
Prnjavor
SPR-CAD-M+50
2
1
0
0
0
14.
FILIP ČEMELJIĆ
Novalja
SPR-CAD-M-50
2
1
0
0
0
15.
IVAN KLARIĆ
METALAC ITF
SPR-CAD-M-50
2
1
0
0
0
16.
KLEMEN STROJANŠEK
SUN BRASLOVČE
SPR-CAD-M-35
2
1
0
0
0
17.
LUKAS ŠEKRST
Slatina
SPR-CAD-M-45
2
1
0
0
0
18.
MATEJ TURAK
RIJEKA
SPR-CAD-M+50
2
1
0
0
0
19.
NEDŽAD VELIĆ
Hamza
SPR-CAD-M-40
2
1
0
0
0
20.
SAVA NJEGOVAN
Prnjavor
SPR-CAD-M+50
2
1
0
0
0
21.
ALVIN GLAVIĆ
Buzet
SPR-CAD-M-40
1
0
0
0
0
22.
ALJAŽ VODOVNIK
SUN BRASLOVČE
SPR-CAD-M-40
1
0
0
0
0
23.
ANEJ RAVNAK
SUN BRASLOVČE
SPR-CAD-M-35
1
0
0
0
0
24.
ANTONIO ŠKREBLIN
METALAC ITF
SPR-CAD-M-45
1
0
0
0
0
25.
DENIS JELAČA
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-CAD-M-45
1
0
0
0
0
26.
IVAN MARTIĆ
Slatina
SPR-CAD-M+50
1
0
0
0
0
27.
IVAN BATARELO
LOTUS
SPR-CAD-M-40
1
0
0
0
0
28.
KARLO KRAŠEVAC
KAPELŠČAK
SPR-CAD-M-35
1
0
0
0
0
29.
LAURO DRANDIĆ
Istra - Pula
SPR-CAD-M-35
1
0
0
0
0
30.
LUKA BISKUPIĆ
Novalja
SPR-CAD-M-50
1
0
0
0
0
31.
MAKSIMILIJAN TUPEK
PUNTAR
SPR-CAD-M+50
1
0
0
0
0
32.
NEMANJA SAVKOVIC
Prnjavor
SPR-CAD-M-40
1
0
0
0
0
33.
PATRIK RAVNAK
SUN BRASLOVČE
SPR-CAD-M-45
1
0
0
0
0
34.
SIMON ZAJC
SUN BRASLOVČE
SPR-CAD-M+50
1
0
0
0
0
35.
SRĐAN GUNJEVIĆ
Prnjavor
SPR-CAD-M+50
1
0
0
0
0
36.
SRĐAN TODOROVIĆ
Prnjavor
SPR-CAD-M+50
1
0
0
0
0
37.
STEFAN KOVAČEVIĆ
TKD klub ''Doboj'' Doboj
SPR-CAD-M-50
1
0
0
0
0
38.
TOMISLAV KATUŠIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-CAD-M-45
1
0
0
0
0
39.
TOMISLAV TIPURIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-CAD-M-35
1
0
0
0
0
Sparing - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ENA ORUČ
TKD SARAJEVO
SPR-CAD-F+50
3
3
0
0
0
2.
MARA VICELJA
RIJEKA
SPR-CAD-F-45
3
3
0
0
0
3.
GRAZIELA DESPOTOVIĆ
METALAC ITF
SPR-CAD-F-50
2
2
0
0
0
4.
SARA PEŠUT
RIJEKA
SPR-CAD-F-35
2
2
0
0
0
5.
EMA REPIĆ
Slatina
SPR-CAD-F-40
1
1
0
0
0
6.
ELDA MEŠIĆ
Prnjavor
SPR-CAD-F+50
3
2
0
0
0
7.
KORINA ZUGAN
Buzet
SPR-CAD-F+50
3
2
0
0
0
8.
MATEA PETOHLEB
Buzet
SPR-CAD-F+50
3
2
0
0
0
9.
ANJA SAKAČ
Keter Hwarang
SPR-CAD-F-45
2
1
0
0
0
10.
LORENA JURIŠIĆ
RIJEKA
SPR-CAD-F-45
2
1
0
0
0
11.
MILICA MITRIĆ
Prnjavor
SPR-CAD-F+50
2
1
0
0
0
12.
NINA ORLOVIĆ
RIJEKA
SPR-CAD-F+50
2
1
0
0
0
13.
SARA BARIĆ
RIJEKA
SPR-CAD-F-50
2
1
0
0
0
14.
AHMEDINA JAŠARAGIĆ
BOSNA
SPR-CAD-F-35
1
0
0
0
0
15.
GORANA DJURIĆ
RIJEKA
SPR-CAD-F+50
1
0
0
0
0
16.
IVANA BILIĆ-ERIĆ
Slatina
SPR-CAD-F-45
1
0
0
0
0
17.
JOSIPA TERZIĆ
Slatina
SPR-CAD-F-35
1
0
0
0
0
18.
JOSIPA RIBIĆ
METALAC ITF
SPR-CAD-F+50
1
0
0
0
0
19.
KRISTINA TOMIĆ
TKD klub ''Doboj'' Doboj
SPR-CAD-F+50
1
0
0
0
0
20.
LANA DABO
Novalja
SPR-CAD-F-40
1
0
0
0
0
21.
LEONARDA ŠIMIĆ
METALAC ITF
SPR-CAD-F-50
1
0
0
0
0
22.
MAJA GMAZ
RIJEKA
SPR-CAD-F+50
1
0
0
0
0
23.
MATEA MILIŠA
RIJEKA
SPR-CAD-F-50
1
0
0
0
0
24.
MIHAELA VLAHOVIĆ
PUNTAR
SPR-CAD-F-45
1
0
0
0
0
25.
TEA CVITANOVIĆ
LOTUS
SPR-CAD-F+50
1
0
0
0
0
26.
UNA MARAVIĆ
Slatina
SPR-CAD-F-45
1
0
0
0
0
27.
VANESSA ŠAJHER
Keter Hwarang
SPR-CAD-F+50
1
0
0
0
0
Sparing - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO JELIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-M-63
3
3
0
0
0
2.
MARKO TUSTONJA
METALAC ITF
SPR-JUN-M+69
3
3
0
0
0
3.
KRISTIJAN KATUŠIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-JUN-M-51
2
2
0
0
0
4.
MARKO STOJANOVIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-M-69
2
2
0
0
0
5.
TOMISLAV JALŠOVEČKI
METALAC ITF
SPR-JUN-M-57
2
2
0
0
0
6.
LOVRE ŠTOKIĆ
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-M+69
4
3
0
0
0
7.
DAVID ĐURAŠ
Prnjavor
SPR-JUN-M-57
3
2
0
0
0
8.
ROKO BERAČ
TIGAR Županja
SPR-JUN-M-63
3
2
0
0
0
9.
BOJAN KOSIC
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
10.
DANIEL LAZAR
TITKD ALFA BROD
SPR-JUN-M-69
2
1
0
0
0
11.
FILIP DOGAN
KAPELŠČAK
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
12.
IVAN KOSTANJEVAC
Hwarang Ivanec
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
13.
KRISTIAN BENEDETTI
RIJEKA
SPR-JUN-M-63
2
1
0
0
0
14.
STJEPAN ŠAVORIĆ
METALAC ITF
SPR-JUN-M-69
2
1
0
0
0
15.
ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ
Hamza
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
16.
ALVIN GLAVIĆ
Buzet
SPR-JUN-M-51
1
0
0
0
0
17.
AMAR MURATOVIĆ
Prnjavor
SPR-JUN-M-51
1
0
0
0
0
18.
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ
METALAC ITF
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
19.
ANTONIO ČALETA
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
20.
ARMANDO DJOKAJ
LOTUS
SPR-JUN-M-69
1
0
0
0
0
21.
CARLO MIALJEVIĆ
HBD Vodice
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
22.
DANIJEL RUBELJ
HBD Vodice
SPR-JUN-M-57
1
0
0
0
0
23.
DAVOR ĐEREK
RIJEKA
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
24.
DOMINIK FRŽOP
HBD Vodice
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
25.
IVAN BALIĆ
Slatina
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
26.
JOSIP BALIĆ
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
27.
KENAN ŠEPEROVIĆ
Istra - Pula
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
28.
MARKO BOLJAT
LOTUS
SPR-JUN-M-69
1
0
0
0
0
29.
MATEJ NENADIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-JUN-M-57
1
0
0
0
0
30.
ROKO BABUN
HBD Vodice
SPR-JUN-M-57
1
0
0
0
0
31.
VELJKO BURIĆ
Prnjavor
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
Sparing - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATARINA MIJAT
HBD Vodice
SPR-JUN-F-64
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA REGVAT
METALAC ITF
SPR-JUN-F-58
3
3
0
0
0
3.
URŠA TERDIN
Keter Hwarang
SPR-JUN-F+64
3
3
0
0
0
4.
PARIS CARBONARI
UKTA
SPR-JUN-F-52
2
2
0
0
0
5.
EMINA LJUBIJANKIĆ
Hamza
SPR-JUN-F+64
3
2
0
0
0
6.
FILIPA MERČEP
LOTUS
SPR-JUN-F-64
3
2
0
0
0
7.
MATEA SAGADIN
Istra - Pula
SPR-JUN-F-52
3
2
0
0
0
8.
URŠKA GAZVODA
Keter Hwarang
SPR-JUN-F-58
3
2
0
0
0
9.
ELA MANDALENIĆ
Buzet
SPR-JUN-F-58
2
1
0
0
0
10.
MARLENA FIŠTER
KAPELŠČAK
SPR-JUN-F+64
2
1
0
0
0
11.
MATEA PETOHLEB
Buzet
SPR-JUN-F-58
2
1
0
0
0
12.
PAULA DOLOVSKI
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-F-58
2
1
0
0
0
13.
DOROTEA BARIĆ
Slatina
SPR-JUN-F+64
1
0
0
0
0
14.
EMA LETIĆ
GIMNAZIJA-POŽEGA
SPR-JUN-F-52
1
0
0
0
0
15.
ENA ORUČ
TKD SARAJEVO
SPR-JUN-F-64
1
0
0
0
0
16.
GORDANA ŠUĆUR
TKD klub ''Doboj'' Doboj
SPR-JUN-F-64
1
0
0
0
0
17.
INES AVDIĆ
METALAC ITF
SPR-JUN-F-64
1
0
0
0
0
18.
IRIS GUDELJ
TKD SARAJEVO
SPR-JUN-F-58
1
0
0
0
0
19.
KLARA ORLOVIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-F+64
1
0
0
0
0
20.
KORINA ZUGAN
Buzet
SPR-JUN-F-58
1
0
0
0
0
21.
LAURA PAŠIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-F-52
1
0
0
0
0
22.
LUCIJA GORŠE
KAPELŠČAK
SPR-JUN-F+64
1
0
0
0
0
23.
PETRA JALŠOVEČKI
METALAC ITF
SPR-JUN-F-52
1
0
0
0
0
24.
TINA ALIJEVIĆ
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-JUN-F-58
1
0
0
0
0
25.
TONKA LOKAS
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-F-58
1
0
0
0
0
26.
URŠKA SENEKOVIČ
Keter Hwarang
SPR-JUN-F+64
1
0
0
0
0
27.
VANESSA ŠAJHER
Keter Hwarang
SPR-JUN-F-64
1
0
0
0
0
Sparing - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MALCOLM WHITE
UKTA
SPR-SEN-M+78
3
3
0
0
0
2.
RICKY DE WINTEN
UKTA
SPR-SEN-M-78
2
2
0
0
0
3.
STEFAN DIMKOV
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M-64
2
2
0
0
0
4.
JAMES DILLEY
UKTA
SPR-SEN-M-71
1
1
0
0
0
5.
CARL DAVIS
UKTA
SPR-SEN-M-78
3
2
0
0
0
6.
ALAN RAFFITY
UKTA
SPR-SEN-M-78
2
1
0
0
0
7.
ANDJELKO DZAKULA
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M+78
2
1
0
0
0
8.
CONNAR PROSSER
UKTA
SPR-SEN-M-64
2
1
0
0
0
9.
DAVOR GAVRAN
GIMNAZIJA-POŽEGA
SPR-SEN-M-71
2
1
0
0
0
10.
ANTE JUKICA
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-SEN-M+78
1
0
0
0
0
11.
DJORDJE DEBELJAK
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M+78
1
0
0
0
0
12.
FILIP DOGAN
KAPELŠČAK
SPR-SEN-M-78
1
0
0
0
0
13.
JOVAN MARKOVIĆ
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-SEN-M-64
1
0
0
0
0
14.
NEJC GAZVODA
Keter Hwarang
SPR-SEN-M-71
1
0
0
0
0
15.
NENAD GOJKOVIĆ
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-SEN-M-64
1
0
0
0
0
16.
PERO TOMIC
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M+78
1
0
0
0
0
17.
SASA STANISAVLJEV
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M-78
1
0
0
0
0
18.
TARAS TERJAŠEK
SUN BRASLOVČE
SPR-SEN-M-78
1
0
0
0
0
Sparing - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KRISTINA MIJAT
HBD Vodice
SPR-SEN-F-63
2
2
0
0
0
2.
SABINA BEC
SUN BRASLOVČE
SPR-SEN-F-57
2
2
0
0
0
3.
ANDREJA IVAS
HBD Vodice
SPR-SEN-F+69
1
1
0
0
0
4.
ANDREA KORAĆ
Prnjavor
SPR-SEN-F-57
1
0
0
0
0
5.
EMINA LJUBIJANKIĆ
Hamza
SPR-SEN-F+69
1
0
0
0
0
6.
GABRIJELA KAPETANIĆ
GIMNAZIJA-POŽEGA
SPR-SEN-F-63
1
0
0
0
0
7.
PETRA ŠAGUD
KAPELŠČAK
SPR-SEN-F-57
1
0
0
0
0
8.
WALLNER NATALIE
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-F-63
1
0
0
0
0