Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Državno prvenstvo za ml. kadete, kadete, juniore i seniore
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
BLACK BELT
BUGOJNO
DERVENTA
Dragon
JOPA
KWON
Ljubija-Prijedor
Novi Grad Sarajevo
Olimpic Sarajevo
SOKOL
START
Taekwondo Akademija Tesanj - Sije
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Zenica
TIM BOSNA
tkd frenki
tkd Tigar
TKD/Kozara/ Prijedor
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽINE / UZRASTI
Juniori -48
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -73
Juniorke -52
Juniorke -55
Seniori+87
Seniorke-49
Seniorke-62
Juniori -48
D037
660
0
UROS ANDJELIC (WOLF)
125
11
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
643
MIRZET DELIBAŠIĆ (TKD NUR)
D068
125
12
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
643
0
MIRZET DELIBAŠIĆ (TKD NUR)
Osvajači medalja
1. DEJAN JOVANOVIĆ, DERVENTA
2. MIRZET DELIBAŠIĆ, "NUR"
3. UROS ANDJELIC, WOLF
3. ----
Juniori -55
E013
699
4
EKREM MUSLIC (ZE TIM)
277
0
ELVIR KURSPAHIC (TIM BOS)
E014
534
5
VELIJA HURIĆ (TKDOLC)
441
8
MAHIR FETIĆ (TKDJALE)
E015
124
15
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
311
1
JAHJA AGIC (TIM BOS)
E016
278
6
AMEL KAJEVIĆ (TIM BOS)
432
4
AMAR SUBOTIĆ (TKDJALE)
E043
699
9
EKREM MUSLIC (ZE TIM)
441
19
MAHIR FETIĆ (TKDJALE)
E044
124
11
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
278
6
AMEL KAJEVIĆ (TIM BOS)
E071
441
3
MAHIR FETIĆ (TKDJALE)
124
14
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
2. MAHIR FETIĆ, AKADEMIJA JALE
3. AMEL KAJEVIĆ, TIM BOSNA
3. EKREM MUSLIC, Taekwondo klub Zenica
Juniori -59
E017
126
10
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
239
1
AJDIN PAJT (TIM BOS)
E018
287
3
ARNES JELACIC (TIM BOS)
644
17
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
E019
133
3
MIODRAG TRIVIĆ (DERVENT)
241
13
AMEL ISLAMOVIC (TIM BOS)
E020
398
4
NERMAN MUSINBEGOVIC (TIM BOS)
403
12
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
E045
126
4
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
644
2
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
E046
241
10
AMEL ISLAMOVIC (TIM BOS)
403
16
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
E072
126
5
DRAŽEN GIBANICA (DERVENT)
403
1
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. DRAŽEN GIBANICA, DERVENTA
2. MLADEN PETROVIC, SOKOL
3. EVELIN PILJUG, "NUR"
3. AMEL ISLAMOVIC, TIM BOSNA
Juniori -73
F003
549
9
GORAN MANZETA (SOKOL)
414
0
ANER CUCUK (TIM BOS)
690
MUHAMED CAMDZIC (ZE TIM)
F004
127
6
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
587
3
HAMZA AVDIC (START)
533
BELMIN ECO (TKDOLC)
F005
711
5
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
257
4
IRFAN BABIC (TIM BOS)
52
ARIF MLIVO (BUGOJNO)
543
BORIS BOJANIC (SOKOL)
487
ALEN JUGIĆ (TKDJALE)
F027
549
4
GORAN MANZETA (SOKOL)
690
7
MUHAMED CAMDZIC (ZE TIM)
F028
127
6
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
533
2
BELMIN ECO (TKDOLC)
F029
711
14
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
52
1
ARIF MLIVO (BUGOJNO)
F030
543
19
BORIS BOJANIC (SOKOL)
487
5
ALEN JUGIĆ (TKDJALE)
F055
690
0
MUHAMED CAMDZIC (ZE TIM)
127
1
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
F056
711
2
KRISTIJAN KUKIĆ (DERVENT)
543
7
BORIS BOJANIC (SOKOL)
F076
127
5
ĐORĐE VUJIČIĆ (DERVENT)
543
1
BORIS BOJANIC (SOKOL)
Osvajači medalja
1. ĐORĐE VUJIČIĆ, DERVENTA
2. BORIS BOJANIC, SOKOL
3. MUHAMED CAMDZIC, Taekwondo klub Zenica
3. KRISTIJAN KUKIĆ, DERVENTA
Juniorke -52
E061
30
0
AMINA ABDIBEGOVIC (TKDKWON)
128
12
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. KRISTINA LAZAREVIĆ, DERVENTA
2. AMINA ABDIBEGOVIC, KWON
3. ----
3. ----
Juniorke -55
E021
429
1
ZEHRA FILAN (TKDJALE)
600
7
AJLA REIZBEGOVIĆ (ZLJBIH)
636
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
132
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
323
JASMINA BAŠIĆ (DRGNBIH)
E047
600
7
AJLA REIZBEGOVIĆ (ZLJBIH)
636
0
ERMANA MALOVCIC (FRENKI)
E048
132
18
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
323
0
JASMINA BAŠIĆ (DRGNBIH)
E073
600
3
AJLA REIZBEGOVIĆ (ZLJBIH)
132
7
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. MILICA KARANOVIĆ, DERVENTA
2. AJLA REIZBEGOVIĆ, ZLATNI LJILJANI
3. JASMINA BAŠIĆ, Dragon
3. ERMANA MALOVCIC, tkd frenki
Seniori+87
F038
17
7
LJUBOMIR STANCIC (JOP)
662
6
ASIM MUJIĆ (TKD NUR)
F039
389
5
MILOS BANJAC (LJUBIJA)
123
8
BRANISLAV MARKOVIĆ (DERVENT)
F067
17
0
LJUBOMIR STANCIC (JOP)
123
4
BRANISLAV MARKOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. BRANISLAV MARKOVIĆ, DERVENTA
2. LJUBOMIR STANCIC, JOPA
3. MILOS BANJAC, Ljubija-Prijedor
3. ASIM MUJIĆ, "NUR"
Seniorke-49
E062
384
4
NEJLA KALJANAC (TKDNGS)
131
8
MAJA STOJKOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. MAJA STOJKOVIĆ, DERVENTA
2. NEJLA KALJANAC, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----
Seniorke-62
F040
724
0
MAGDALENA ĐURIĆ (DERVENT)
504
0
LAMIJA HRVAČIĆ (TKDJALE)
F041
383
3
DINA ČUKURIJA (TKDNGS)
709
0
MILIJANA MIJATOVIC (SOKOL)
F068
504
4
LAMIJA HRVAČIĆ (TKDJALE)
383
5
DINA ČUKURIJA (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. DINA ČUKURIJA, Novi Grad Sarajevo
2. LAMIJA HRVAČIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MILIJANA MIJATOVIC, SOKOL
3. MAGDALENA ĐURIĆ, DERVENTA