Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
I° TROFEO CITTA' di TRIESTE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Esordienti A (maschio)
Esordienti A (femminile)
Esordienti B (maschio)
Esordienti B (femminile)
Cadets A (maschio)
Cadets A (femminile)
Cadets B (maschio)
Cadets B (femminile)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -21
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -24
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -27
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -30
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -33
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -45
Esordienti A verdi/blu (maschio) -30
Esordienti A verdi/blu (maschio) -37
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -21
1002
289
12
FEDERICO DELIA (FS_TS)
258
11
NIKOLA DRAŽETA (TKDBGD)
251
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
1023
289
17
FEDERICO DELIA (FS_TS)
251
23
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
2. FEDERICO DELIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. NIKOLA DRAŽETA, Beograd
3. ----
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -24
1003
282
18
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
98
7
ANDREA LA VECCHIA (BLACK)
125
VINCI STEFAN GIUSEPPE (SENIOR)
1024
282
17
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
125
7
VINCI STEFAN GIUSEPPE (SENIOR)
Medalists
1. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
2. VINCI STEFAN GIUSEPPE, Olimpico Trieste
3. ANDREA LA VECCHIA, BLACK HAWKS
3. ----
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -27
1004
225
0
GIACOMO BEVILACQUA (FS_TS)
265
0
OMEROVIC ALEN (RALE)
1005
234
13
ADAM ACHILLE (FS_TS)
112
25
MERVICH MANUEL (SENIOR)
1025
225
6
GIACOMO BEVILACQUA (FS_TS)
112
16
MERVICH MANUEL (SENIOR)
Medalists
1. MERVICH MANUEL, Olimpico Trieste
2. GIACOMO BEVILACQUA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ADAM ACHILLE, FREE SPIRIT TRIESTE
3. OMEROVIC ALEN, Fast Kick
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -30
1006
231
13
MASSIMO FIORAVANTE ZANIOL (FS_TS)
22
37
DINO CERIC (LJUBIJA)
212
SAIF ADDIN DRIDI (FS_TS)
1026
22
17
DINO CERIC (LJUBIJA)
212
4
SAIF ADDIN DRIDI (FS_TS)
Medalists
1. DINO CERIC, Ljubija-Prijedor
2. SAIF ADDIN DRIDI, FREE SPIRIT TRIESTE
3. MASSIMO FIORAVANTE ZANIOL, FREE SPIRIT TRIESTE
3. ----
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -33
1007
256
28
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
162
27
OGNJEN STEVIC (TIGRE ,)
1008
109
9
ATTILIO CIGNOLA (SACILE)
293
7
QUAIA RUBEN (FS_TS)
1027
256
14
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
109
7
ATTILIO CIGNOLA (SACILE)
Medalists
1. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
2. ATTILIO CIGNOLA, A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
3. OGNJEN STEVIC, A.S.D White Tigers TS.
3. QUAIA RUBEN, FREE SPIRIT TRIESTE
Esordienti A bianche/gialle (maschio) -45
1009
159
30
DAVID GOLUBOVIC (TIGRE ,)
186
25
JIN JIE (BLACK)
1010
113
1
ZORKO DOMENIQUE (SENIOR)
179
17
RICHARD BTRISKAR (KOSICE)
1028
159
4
DAVID GOLUBOVIC (TIGRE ,)
179
5
RICHARD BTRISKAR (KOSICE)
Medalists
1. RICHARD BTRISKAR, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. DAVID GOLUBOVIC, A.S.D White Tigers TS.
3. ZORKO DOMENIQUE, Olimpico Trieste
3. JIN JIE, BLACK HAWKS
Esordienti A verdi/blu (maschio) -30
1018
72
14
GIANNI LUCA (SENIOR)
283
6
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
Medalists
1. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
2. GIANNI LUCA, Olimpico Trieste
3. ----
3. ----
Esordienti A verdi/blu (maschio) -37
1013
178
18
MATEJ HORVATH (KOSICE)
153
5
MILOS PROKIC (TKD2000)
200
NEJC LAZAR (TKD KBK)
1030
178
0
MATEJ HORVATH (KOSICE)
200
0
NEJC LAZAR (TKD KBK)
Medalists
1. MATEJ HORVATH, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. NEJC LAZAR, TKD-KBK-MARIBOR
3. MILOS PROKIC, TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
3. ----