Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
LIMAČI
LIMAČICE
MLAĐI KADETI A
MLAĐE KADETKINJE A
MLAĐI KADETI B
MLAĐE KADETKINJE B
KADETI
KADETKINJE
JUNIORI
JUNIORKE
INDIVIDUALNI KICK (M)
INDIVIDUALNI KICK (Ž)
FAMILY KICK (M)
FAMILY KICK (Ž)
FRIENDS KICK (M)
FRIENDS KICK (Ž)
TEST SNAGE (M)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B -51
Mlađe kadetkinje B +51
Mlađe kadetkinje B -24
B045
407
5
CVITA KALINIĆ (METALC)
363
14
DORA BELAVIĆ (TKD PRA)
456
VITA-KATJA GRČEVIĆ (OTOČAC)
B047
352
2
TIA SMOLIĆ (PK TEAM)
230
4
LARA ŠALAMON (TKDDS)
149
ROZIN ABDO (PK TEAM)
B048
363
20
DORA BELAVIĆ (TKD PRA)
456
0
VITA-KATJA GRČEVIĆ (OTOČAC)
B049
230
17
LARA ŠALAMON (TKDDS)
149
6
ROZIN ABDO (PK TEAM)
B051
363
12
DORA BELAVIĆ (TKD PRA)
230
6
LARA ŠALAMON (TKDDS)
Medalists
1. DORA BELAVIĆ, TK Prana Karlovac
2. LARA ŠALAMON, DUGO SELO
3. VITA-KATJA GRČEVIĆ, OTOČAC
3. ROZIN ABDO, Panda Karlovac Team
Mlađe kadetkinje B -27
B050
430
18
MIA MATKOVIĆ (TKDDS)
465
12
LANA DUBRAVČIĆ (OTOČAC)
447
DORA DORČIĆ (MED)
B052
224
2
IVA KATINIĆ (TKDDS)
379
11
TARA CVITAK (TKD PRA)
397
FRANKA AHAC (METALC)
B053
430
3
MIA MATKOVIĆ (TKDDS)
447
18
DORA DORČIĆ (MED)
B054
379
2
TARA CVITAK (TKD PRA)
397
0
FRANKA AHAC (METALC)
B056
447
6
DORA DORČIĆ (MED)
379
4
TARA CVITAK (TKD PRA)
Medalists
1. DORA DORČIĆ, Medvedgrad
2. TARA CVITAK, TK Prana Karlovac
3. MIA MATKOVIĆ, DUGO SELO
3. FRANKA AHAC, METALAC
Mlađe kadetkinje B -30
B055
556
4
LEA ROKOVIĆ (TKV)
684
3
KLARA BRKIĆ (TIGAZ)
B057
35
2
NIKA BAJZEK (PANTERA)
458
18
LUCIJA JAKARA (MED)
B058
496
23
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
234
2
MIA MIKŠIK (TKDDS)
121
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
B059
556
0
LEA ROKOVIĆ (TKV)
458
6
LUCIJA JAKARA (MED)
B060
496
23
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
121
1
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
B062
458
2
LUCIJA JAKARA (MED)
496
8
IRIS KORUNIĆ (FORTECA)
Medalists
1. IRIS KORUNIĆ, Forteca Korčula
2. LUCIJA JAKARA, Medvedgrad
3. EMA GROŠIĆ, Jastreb
3. LEA ROKOVIĆ, VRBOVEC
Mlađe kadetkinje B -33
B061
384
0
HANA PAVLOVIĆ (TKD PRA)
405
14
TINA SULE (METALC)
B063
228
3
KIARA HRDAN (TKDDS)
474
2
ELENA ILEKOVIĆ (JASTREB)
B064
385
2
UNA BUIĆ (TKD PRA)
374
22
TENA BREZAK (BIST)
B065
233
13
MIA GOGIĆ (TKDDS)
473
9
SARA MIHOČINEC (JASTREB)
B066
405
3
TINA SULE (METALC)
228
0
KIARA HRDAN (TKDDS)
B067
374
19
TENA BREZAK (BIST)
233
4
MIA GOGIĆ (TKDDS)
B069
405
9
TINA SULE (METALC)
374
14
TENA BREZAK (BIST)
Medalists
1. TENA BREZAK, Bistra
2. TINA SULE, METALAC
3. MIA GOGIĆ, DUGO SELO
3. KIARA HRDAN, DUGO SELO
Mlađe kadetkinje B -36
B068
451
2
MAJDA KIŠMETOVIĆ (MED)
3
6
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
357
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
564
EVA MRAVINAC (OTOČAC)
637
SARA VLASTELICA (PANTERA)
463
LANA BOROŠA JOVIĆ (MED)
351
SARA KADIĆ (DONAT)
4
IVA BUDIMIR (PANTERA)
178
VITA KASUN (PK TEAM)
B070
3
11
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
357
2
VITA MARIA TOMAC (PK TEAM)
B071
564
0
EVA MRAVINAC (OTOČAC)
637
11
SARA VLASTELICA (PANTERA)
B072
463
11
LANA BOROŠA JOVIĆ (MED)
351
20
SARA KADIĆ (DONAT)
B073
4
4
IVA BUDIMIR (PANTERA)
178
10
VITA KASUN (PK TEAM)
B074
3
22
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
637
2
SARA VLASTELICA (PANTERA)
B075
351
26
SARA KADIĆ (DONAT)
178
6
VITA KASUN (PK TEAM)
B077
3
8
LUCIJA BUDIMIR (PANTERA)
351
29
SARA KADIĆ (DONAT)
Medalists
1. SARA KADIĆ, DONAT
2. LUCIJA BUDIMIR, Pantera
3. VITA KASUN, Panda Karlovac Team
3. SARA VLASTELICA, Pantera
Mlađe kadetkinje B -39
B076
122
0
GITA ŠANDL (JASTREB)
455
32
LANA JAKARA (MED)
370
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
B078
350
0
GALA BOŽAJIĆ (DONAT)
457
15
LEONA JAKARA (MED)
449
DIANA BUKVAREVIĆ (MED)
B079
455
10
LANA JAKARA (MED)
370
0
HEIDI IVAKOVIĆ (BIST)
B080
457
1
LEONA JAKARA (MED)
449
10
DIANA BUKVAREVIĆ (MED)
B082
455
0
LANA JAKARA (MED)
449
5
DIANA BUKVAREVIĆ (MED)
Medalists
1. DIANA BUKVAREVIĆ, Medvedgrad
2. LANA JAKARA, Medvedgrad
3. LEONA JAKARA, Medvedgrad
3. HEIDI IVAKOVIĆ, Bistra
Mlađe kadetkinje B -43
B081
654
5
FRANKA BOKAN (ČIGRA)
403
17
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
677
PAOLA VITA LONČARIĆ (TIGAZ)
B083
361
5
DORA ŠKALJAC (PK TEAM)
479
2
ILMA HADROVIĆ (TKDKVIC)
67
DORA SAVIĆ (JASTREB)
B084
403
14
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
677
0
PAOLA VITA LONČARIĆ (TIGAZ)
B085
361
1
DORA ŠKALJAC (PK TEAM)
67
3
DORA SAVIĆ (JASTREB)
B088
403
7
LANA MEŠTROVIĆ (METALC)
67
2
DORA SAVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LANA MEŠTROVIĆ, METALAC
2. DORA SAVIĆ, Jastreb
3. PAOLA VITA LONČARIĆ, Tigar Zagreb
3. DORA ŠKALJAC, Panda Karlovac Team
Mlađe kadetkinje B -47
B086
611
9
LARA TALAJIĆ (ENERGY)
658
27
TENA MAGAZIN (ČIGRA)
B087
665
15
LEONA GUŠTIN (ČIGRA)
314
11
LORENA FURDI (DONAT)
B091
658
6
TENA MAGAZIN (ČIGRA)
665
1
LEONA GUŠTIN (ČIGRA)
Medalists
1. TENA MAGAZIN, Čigra
2. LEONA GUŠTIN, Čigra
3. LARA TALAJIĆ, TK ENERGY
3. LORENA FURDI, DONAT
Mlađe kadetkinje B -51
B089
460
0
ROBERTA MIOČIĆ (MED)
126
0
NIKA ŠPEHAR (TKDDS)
B090
632
7
KARLA DIZDAR (TIGAZ)
223
2
HELENA DANIČIĆ (TKDDS)
B092
460
2
ROBERTA MIOČIĆ (MED)
632
1
KARLA DIZDAR (TIGAZ)
Medalists
1. ROBERTA MIOČIĆ, Medvedgrad
2. KARLA DIZDAR, Tigar Zagreb
3. NIKA ŠPEHAR, DUGO SELO
3. HELENA DANIČIĆ, DUGO SELO
Mlađe kadetkinje B +51
B093
589
6
LARA KLEŠIN (MED)
489
7
MERJEM KALJANAC (TKDKVIC)
617
ENA KUŠEC (RADNIK)
618
NORA GRACIN (ENERGY)
623
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
B095
489
5
MERJEM KALJANAC (TKDKVIC)
617
1
ENA KUŠEC (RADNIK)
B094
618
2
NORA GRACIN (ENERGY)
623
4
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
B097
489
1
MERJEM KALJANAC (TKDKVIC)
623
13
DORA TRSTENJAK (TIGAZ)
Medalists
1. DORA TRSTENJAK, Tigar Zagreb
2. MERJEM KALJANAC, VICTORY VOGOŠĆA
3. NORA GRACIN, TK ENERGY
3. ENA KUŠEC, Radnik