Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Jastreb Kids Open 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Kids A (male)
Kids A (female)
Kids B (male)
Kids B (female)
Younger cadets (male Kids)
Younger cadets (female Kids)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (10-7 kup - male) -27
Younger cadets (10-7 kup - male) -30
Younger cadets (10-7 kup - male) -33
Younger cadets (10-7 kup - male) -36
Younger cadets (10-7 kup - male) -39
Younger cadets (10-7 kup - male) -43
Younger cadets (10-7 kup - male) -47
Younger cadets (10-7 kup - male) -51
Younger cadets (10-7 kup - male) +51
Younger cadets (10-7 kup - male) -27
J,054
366
16
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
375
6
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
362
JOSIP SPEVEC (ZGDUB)
J,063
366
8
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
362
2
JOSIP SPEVEC (ZGDUB)
Medalists
1. TIN PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
2. JOSIP SPEVEC, ZG-DUBRAVA
3. ŠIMUN ŽIVKOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ----
Younger cadets (10-7 kup - male) -30
I,048
351
4
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
126
3
MARKO BURIĆ (ORI)
I,049
39
2
MATEJ UJEVIĆ (JASTREB)
201
0
JAN PETRČIĆ (S.SOKOL)
I,050
353
3
DANILO VUKOTIC (LJUBIJA)
399
4
FRAN SAMBOL (ČIGRA)
50
VITO OBROVAC (JASTREB)
I,058
351
7
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
39
3
MATEJ UJEVIĆ (JASTREB)
I,059
399
10
FRAN SAMBOL (ČIGRA)
50
4
VITO OBROVAC (JASTREB)
I,066
351
10
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
399
8
FRAN SAMBOL (ČIGRA)
Medalists
1. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
2. FRAN SAMBOL, Čigra
3. MATEJ UJEVIĆ, Jastreb
3. VITO OBROVAC, Jastreb
Younger cadets (10-7 kup - male) -33
J,047
162
4
IVAN PALEKA (LOTUS)
42
3
JAN PTIČAR (JASTREB)
J,048
358
18
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
356
6
IVAN VIDAKOVIĆ (TKDDS)
J,049
239
12
NEMANJA KNEŽEVIC (LJUBIJA)
339
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
J,050
46
1
LOVRE PRLIĆ HADŽISELIMOVIĆ (JASTREB)
379
4
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
J,055
162
1
IVAN PALEKA (LOTUS)
358
10
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
J,056
239
5
NEMANJA KNEŽEVIC (LJUBIJA)
379
6
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
J,064
358
10
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
379
5
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
Medalists
1. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
2. LEON MIKULCIC, ZG-DUBRAVA
3. IVAN PALEKA, LOTUS
3. NEMANJA KNEŽEVIC, Ljubija-Prijedor
Younger cadets (10-7 kup - male) -36
K,048
270
6
ANTONIO SENTIGAR (OZALJ)
294
11
TARIK VALENTIĆ (TKD.ZE)
K,049
229
10
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
41
0
IVANO KAURIĆ (JASTREB)
K,050
394
11
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
31
10
TIN SLOVENEC (BIST)
K,051
236
14
DINO CERIC (LJUBIJA)
291
8
JAN KUNČIĆ (MED)
K,059
294
12
TARIK VALENTIĆ (TKD.ZE)
229
4
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
K,060
394
6
FRANKO PEĆNIK (ČIGRA)
236
11
DINO CERIC (LJUBIJA)
K,066
294
8
TARIK VALENTIĆ (TKD.ZE)
236
6
DINO CERIC (LJUBIJA)
Medalists
1. TARIK VALENTIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
2. DINO CERIC, Ljubija-Prijedor
3. LUKA VUNIC, Ljubija-Prijedor
3. FRANKO PEĆNIK, Čigra
Younger cadets (10-7 kup - male) -39
I,051
147
2
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
74
3
TIN HORVAT (JASTREB)
I,052
218
3
LUKA MAMIC (ORKAAS)
137
2
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
I,053
337
0
RENE MISOVIĆ (TKDDS)
51
3
DAVID KRZNAR (JASTREB)
193
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
I,060
74
0
TIN HORVAT (JASTREB)
218
4
LUKA MAMIC (ORKAAS)
I,061
51
1
DAVID KRZNAR (JASTREB)
193
8
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
I,067
218
7
LUKA MAMIC (ORKAAS)
193
1
ALEKSANDAR POLH (TKSUŠAK)
Medalists
1. LUKA MAMIC, ORKA AS
2. ALEKSANDAR POLH, SUŠAK
3. TIN HORVAT, Jastreb
3. DAVID KRZNAR, Jastreb
Younger cadets (10-7 kup - male) -43
J,051
14
2
ANDRIJA RADAS (MAKSMR)
152
0
LAMAR BUZOV (TKD KBK)
373
LEON NEMET (ZGDUB)
317
FILIP GALAC (MAKSMR)
53
DORIS METER (JASTREB)
J,057
14
1
ANDRIJA RADAS (MAKSMR)
373
4
LEON NEMET (ZGDUB)
J,058
317
0
FILIP GALAC (MAKSMR)
53
0
DORIS METER (JASTREB)
J,065
373
10
LEON NEMET (ZGDUB)
317
9
FILIP GALAC (MAKSMR)
Medalists
1. LEON NEMET, ZG-DUBRAVA
2. FILIP GALAC, MAKSIMIR
3. ANDRIJA RADAS, MAKSIMIR
3. DORIS METER, Jastreb
Younger cadets (10-7 kup - male) -47
J,061
378
6
MATEJ VIDA (ZGDUB)
232
5
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
Medalists
1. MATEJ VIDA, ZG-DUBRAVA
2. MATEJ VIDAČAK, Cro Star - Mostar
3. ----
3. ----
Younger cadets (10-7 kup - male) -51
I,054
387
9
IVAN CVIJIC (LJUBIJA)
388
0
ROKO GRGAC (ČIGRA)
237
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
I,063
387
1
IVAN CVIJIC (LJUBIJA)
237
0
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
Medalists
1. IVAN CVIJIC, Ljubija-Prijedor
2. MILOS JELICIC, Ljubija-Prijedor
3. ROKO GRGAC, Čigra
3. ----
Younger cadets (10-7 kup - male) +51
I,055
292
0
ARNO JURLINA (MED)
355
0
ĐORĐE BOJIC (LJUBIJA)
219
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
I,064
355
6
ĐORĐE BOJIC (LJUBIJA)
219
7
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MIHAJLO KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
2. ĐORĐE BOJIC, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----