Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Limač Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
AGE GROUPS
Limači A
Limačice A
Limači B
Limačice B
Mlađi kadeti (LIM)
Mlađe kadetkinje (LIM)
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (muški) - 2005 - 2007
Kick (muški) - 2008, 2009
Kick (muški) - 2010, 2011
Kick (muški) - 2012
Kick (muški) - 2008, 2009
D005
338
0
BORNA KATIĆ (LOKOM)
63
0
LEON KALVI (JASTREB)
61
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
129
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
95
VIKTOR PERKOVIĆ (JASTREB)
D006
228
0
IVO PLANINIĆ (CROSTAR)
92
0
LEON GIBA (JASTREB)
168
ROKO BELAK (RUG)
139
TONI ŽIVKOVIĆ (M. GRAD)
249
NOA ŽANETIĆ (JASTREB)
D007
58
0
LUKA NIŠANDŽIĆ (JASTREB)
134
0
FRAN ŠIMUNIĆ (RUG)
223
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
327
LUCAS BAJČI (FENVUK)
99
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
271
MARKO BAHORIĆ (OZALJ)
96
LEONARDO GRAZIA (JASTREB)
282
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
59
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
D008
63
0
LEON KALVI (JASTREB)
61
0
SANEL MEŠKIN (JASTREB)
D009
129
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
95
0
VIKTOR PERKOVIĆ (JASTREB)
D010
228
0
IVO PLANINIĆ (CROSTAR)
168
0
ROKO BELAK (RUG)
D011
139
0
TONI ŽIVKOVIĆ (M. GRAD)
249
0
NOA ŽANETIĆ (JASTREB)
D012
134
0
FRAN ŠIMUNIĆ (RUG)
223
0
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
D013
327
0
LUCAS BAJČI (FENVUK)
99
0
FRAN MARKOVIĆ (JASTREB)
D014
271
0
MARKO BAHORIĆ (OZALJ)
96
0
LEONARDO GRAZIA (JASTREB)
D015
282
0
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
59
0
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
D016
63
0
LEON KALVI (JASTREB)
129
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
D017
228
0
IVO PLANINIĆ (CROSTAR)
139
0
TONI ŽIVKOVIĆ (M. GRAD)
D018
223
0
JOSIP BEVANDA (CROSTAR)
327
0
LUCAS BAJČI (FENVUK)
D019
271
0
MARKO BAHORIĆ (OZALJ)
282
0
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
D020
129
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
228
0
IVO PLANINIĆ (CROSTAR)
D021
327
0
LUCAS BAJČI (FENVUK)
282
0
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
D022
129
0
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
282
0
DORIAN RUDIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
2. DORIAN RUDIĆ, ZG-DUBRAVA
3. IVO PLANINIĆ, Cro Star - Mostar
3. LUCAS BAJČI, FENIKS-VUKOMEREC