Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
KARLOVAC OPEN 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
Area F
Area G
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti - A -24
Mlađi kadeti - A -27
Mlađi kadeti - A -30
Mlađi kadeti - A -33
Mlađi kadeti - A -36
Mlađi kadeti - A -39
Mlađi kadeti - A -43
Mlađe kadetkinje - A -24
Mlađe kadetkinje - A -27
Mlađe kadetkinje - A -30
Mlađe kadetkinje - A -33
Mlađe kadetkinje - A -36
Mlađe kadetkinje - A -39
Mlađe kadetkinje - A -43
Mlađi kadeti - B -27
Mlađi kadeti - B -27
B001
671
9
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
711
3
KARLO ŠOŠTARIĆ (JASTREB)
819
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
509
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
208
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
393
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
505
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
616
NENO ČEČUK (ABCDEFG)
237
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B002
571
10
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
827
7
LEONARDO ARAČIĆ (SKRPN)
506
ROBERT LASIĆ (IM)
307
NEMANJA NEDIMOVIĆ (LJUBIJA)
322
TONI DUJIĆ (RUG)
65
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
507
MARKO LASIĆ (IM)
672
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
710
GREGOR HORVAT (JASTREB)
B012
671
7
MATIJA RADOŠ (BKEGLEV)
819
11
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
B013
509
0
STEFAN SOLAK (TKD KAR)
208
11
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
B014
393
13
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
505
12
IVAN GABRIJEL JUKIĆ (IM)
B015
616
9
NENO ČEČUK (ABCDEFG)
237
10
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B016
571
7
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
506
5
ROBERT LASIĆ (IM)
B017
307
2
NEMANJA NEDIMOVIĆ (LJUBIJA)
322
10
TONI DUJIĆ (RUG)
B018
65
16
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
507
4
MARKO LASIĆ (IM)
B019
672
13
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
710
1
GREGOR HORVAT (JASTREB)
B040
819
13
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
208
6
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
B041
393
11
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
237
12
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B042
571
1
LEON DUKANOVIĆ (TKOSVIT)
322
10
TONI DUJIĆ (RUG)
B043
65
5
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
672
2
ROK FAJDETIĆ (BKEGLEV)
B061
819
7
FRAN BOSANČIĆ (ČIGRA)
237
9
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
B062
322
12
TONI DUJIĆ (RUG)
65
0
IVAN JOSIPOVIC (TKD KAR)
B077
237
0
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
322
5
TONI DUJIĆ (RUG)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. IVAN JOSIPOVIC, Karlovac
3. FRAN BOSANČIĆ, Čigra