Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadetkinje A -29
Kadetkinje A -37
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadetkinje B -41
Juniori A -63
Juniori A -68
Juniori A +78
Juniorke A +68
Seniori B - 80
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - A -26
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -24
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Mali olimpijci - B -20
Male olimpijke - B -20
Mlađi kadeti B -24
C017
431
16
MARIN GOLUB (LOTUS)
689
4
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
701
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
593
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
653
ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
C054
431
35
MARIN GOLUB (LOTUS)
701
12
KRISTIJAN KARABOGDAN (TKD KAR)
C055
593
34
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
653
30
ZVONIMIR KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
C080
431
6
MARIN GOLUB (LOTUS)
593
27
ROBERT RAIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ROBERT RAIĆ, Jastreb
2. MARIN GOLUB, LOTUS
3. ZVONIMIR KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
3. KRISTIJAN KARABOGDAN, Karlovac