Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -51
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti B -33
Kadeti B -45
Juniori A -59
Juniorke A +68
Juniori B -63
Mali olimpijci - A -24
Mali olimpijci - B -24
Male olimpijke - B -20
Kick (muški) -1 (2008-2009)
Kick (muški) -2 (2010-2011)
Kick (muški) -3 (2012-2013)
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
Kick (ženski) -3 (2012-2013)
Mlađi kadeti B -51
B045
702
16
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
236
35
BÁLINT ZSOLT RAPOSA (MOGYORÓ)
B046
471
26
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
743
8
BALÁZS JÓNÁS (PECS)
B077
236
27
BÁLINT ZSOLT RAPOSA (MOGYORÓ)
471
5
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. BÁLINT ZSOLT RAPOSA, Mogyoród KSK
2. NIKOLA CURAĆ, Forteca Korčula
3. DAVID KORPAR, Koryo Varaždin
3. BALÁZS JÓNÁS, ARANY TIGRIS - HUNGARY