Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A -27
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti A -45
Kadetkinje B -41
Juniori A -63
Juniorke A -55
Mali olimpijci - A -26
Mlađe kadetkinje A -33
710
HANA BARDHECI (TKD_BJE)
783
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
B022
850
20
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
543
0
SOFIA KNAPIKOVA (KOSICE)
1
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
B058
710
0
HANA BARDHECI (TKD_BJE)
783
0
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
B059
850
28
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
1
10
DALILA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
B084
710
86
HANA BARDHECI (TKD_BJE)
850
76
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. HANA BARDHECI, Bjelovar
2. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. ----
3. DALILA MUMINOVIĆ, Dragon