Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -36
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -47
Kadeti B -41
Kadeti B -53
Kadeti B -57
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B +59
Juniori A -59
Juniori A -78
Juniori B -55
Seniori A -58
Mali olimpijci - A -20
Mali olimpijci - B -22
Kick (muški) -1 (2008-2009)
Kick (muški) -2 (2010-2011)
Kick (muški) -3 (2012-2013)
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
Kick (ženski) -1 (2008-2009)
A017
430
0
LORETTA BAZINA (LOTUS)
449
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
A018
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
440
0
CHIRTES LORENA (JAGUAR)
A019
573
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
811
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
A020
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
568
0
GREF INGRID (JAGUAR)
A021
449
0
LIVIA SVABOVA (TAEKWON)
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
A022
573
0
ENA PRIŽMIĆ (FORTECA)
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
A024
470
0
LANA ANČIĆ (FORTECA)
450
0
DANIELA POVAŽANCOVÁ (TAEKWON)
Medalists
1. DANIELA POVAŽANCOVÁ, Black Tiger Snina
2. LANA ANČIĆ, Forteca Korčula
3. ENA PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
3. LIVIA SVABOVA, Black Tiger Snina