Selected tournament: Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup

DISCIPLINE
 
 

Mlađi kadeti A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ISMIR KOVAČNUR KAKANJYCAD-A-M-303392069
2.SVEN KOLEVSKIJastrebYCAD-A-M-3633103050
3.LAN KREMPLTKD-KBK-MARIBORYCAD-A-M-432253045
4.JAKA BABIĆTKD-KBK-MARIBORYCAD-A-M-472271036
5.DAMIEN FRGOLECFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaYCAD-A-M-3322107024
6.ANES ČOSIĆNUR KAKANJYCAD-A-M-391123021
7.HANAN JUSUFOVIĆAKADEMIJA JALEYCAD-A-M-2711000
8.MATEJ MIHOLIĆJastrebYCAD-A-M-363253010
9.MATEJ BALJAKZagrebYCAD-A-M-362146011
10.ARTUR CHIMČAKBlack Tiger SninaYCAD-A-M-27213808
11.ANTONIO ŠNAJDEROgulinYCAD-A-M-33218603
12.JAKOV BOGOVIĆOzaljYCAD-A-M-332110401
13.MARKO MRAKOVIĆJastrebYCAD-A-M-4721450-4
14.BENEDEK SZABOBudapesti Honved SportegyesuletYCAD-A-M-3021350-5
15.FILIP SPICEKBistraYCAD-A-M-4321300-15
16.TARIK OHRANTIM BOSNAYCAD-A-M-3610230-1
17.ADRIJAN POZEKZeljeznicarYCAD-A-M-3310400-7
18.LEON KLANFARBistraYCAD-A-M-2710300-8
19.GABRIEL POLDRUHÁKBlack Tiger SninaYCAD-A-M-3010210-8
20.DANIEL IZARIKIlyo TKD SKP KosiceYCAD-A-M-4710140-10
21.ELEZ MEMIŠEVIĆNovi Grad SarajevoYCAD-A-M-431020-10
22.MARKO MIHOLIĆJastrebYCAD-A-M-3010150-18
23.ROKO BAKOVIĆCro Star - MostarYCAD-A-M-431040-20
24.SREINER PETERKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-A-M-361000-20
25.BENAN JUSUFGJOKAJBESAYCAD-A-M-3310390-21
26.IVAN PALEKALOTUSYCAD-A-M-391020-21
27.LUKA LENERTZeljeznicarYCAD-A-M-4710140-22
28.ISMAIL BUZANUR KAKANJYCAD-A-M-361080-22
29.NIDAL MAŠIĆBUGOJNOYCAD-A-M-3610240-28
30.FILIP ERVAĆINOVIĆTigar ZagrebYCAD-A-M-301000-38

Mlađe kadetkinje A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.MICHAELA KAMINSKAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-A-F-2733129079
2.DALIJA BUNČIĆKarlovacYCAD-A-F-3933138052
3.EMA BUGARINOVIĆOmegaYCAD-A-F-362295079
4.ADNA BERBIĆNUR KAKANJYCAD-A-F-302259031
5.NELA LASANMAKSIMIRYCAD-A-F-511134022
6.HANA BARDHECIBjelovarYCAD-A-F-331186010
7.ADNANA MUMINOVIĆDragonYCAD-A-F-3032109040
8.VALENTINA BOLJEŠIĆTKD BRINJEYCAD-A-F-3332124028
9.ELENA GRZUNOVDONATYCAD-A-F-3921780-12
10.ANĐELA SIMIĆEVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-A-F-2721360-19
11.VITA MRŠIĆTigar ZagrebYCAD-A-F-3621380-34
12.SARA PRPIĆGROBNIK-ČAVLEYCAD-A-F-2710140-3
13.ANITA SIMIĆEVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-A-F-3610230-7
14.EMA CEBOZeljeznicarYCAD-A-F-3910360-11
15.LEA MERAVÁIlyo Taekwondo TrenčínYCAD-A-F-3910350-11
16.DANIELA POVAŽANCOVÁBlack Tiger SninaYCAD-A-F-3010310-15
17.LUCIJA HAJDUKOVIĆOmegaYCAD-A-F-3910180-18
18.DALILA MUMINOVIĆDragonYCAD-A-F-3310100-18
19.LARA KURJANBistraYCAD-A-F-2710140-20
20.SOFIA KNAPIKOVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-A-F-331000-20
21.LARA JANECOKUKKIWON - LUXEMBOURGYCAD-A-F-301020-21
22.IRMA KOVAČOmegaYCAD-A-F-5110120-22
23.MARIJA VLAIĆLOTUSYCAD-A-F-301020-35
24.LEA TUKIĆMAKSIMIRYCAD-A-F-2710170-37
25.ENA ŽUŽIĆMASTERYCAD-A-F-361080-38

Mlađi kadeti B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ŠIMON ŠEDIVÝIlyo Taekwondo TrenčínYCAD-B-M-3344177098
2.LEON SENICICBistraYCAD-B-M-304461057
3.MIHA KOVACECTKD-KBK-MARIBORYCAD-B-M-394497042
4.DINO CERICLjubija-PrijedorYCAD-B-M-473375052
5.MIROSLAV MIKULABlack Tiger SninaYCAD-B-M-363355045
6.BÁLINT ZSOLT RAPOSAMogyoród KSKYCAD-B-M-512262041
7.ROBERT RAIĆJastrebYCAD-B-M-242261025
8.ROKO GULINJastrebYCAD-B-M-432245023
9.DAVID JURJEVIĆForteca KorčulaYCAD-B-M-272259018
10.DARIO REGOJAForteca KorčulaYCAD-B-M+51112509
11.VID BILIĆČigraYCAD-B-M-304384033
12.RIJAD KOZICZeljeznicarYCAD-B-M-3343139017
13.ELDIN HUSEJNOVIĆGROBNIK-ČAVLEYCAD-B-M-394357016
14.MATÚŠ DURICAFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaYCAD-B-M-363261042
15.RIJAD SAČIĆNUR KAKANJYCAD-B-M-273279031
16.LUKA BOGOJEForteca KorčulaYCAD-B-M-433266030
17.MULJESKOVIC ARBENBESAYCAD-B-M-333289019
18.MARIN GOLUBLOTUSYCAD-B-M-243257014
19.ARTUR RIZMANČigraYCAD-B-M-39323007
20.VITO KNEŽEVIĆJastrebYCAD-B-M-47327506
21.LEONARD BORECKYBlack Tiger SninaYCAD-B-M-3032570-15
22.LUKA MATEJ ŠARACČigraYCAD-B-M-392145025
23.ADAM DEBRECZENIMate Taekwondo & Hapkido KHSEYCAD-B-M-432154015
24.MILAN FORGACSBudapesti Honved SportegyesuletYCAD-B-M-332145014
25.ENNIO PLANINACTK Prana KarlovacYCAD-B-M-272142010
26.MATEJ SESARCro Star - MostarYCAD-B-M+51213803
27.BENDEGUZ BANVOLGYIMate Taekwondo & Hapkido KHSEYCAD-B-M-30215902
28.DEJAN KNEŽEVIĆLjubija-PrijedorYCAD-B-M-39213801
29.AGOSTON F. SZABOMate Taekwondo & Hapkido KHSEYCAD-B-M-3321680-3
30.NIKOLA CURAĆForteca KorčulaYCAD-B-M-5121310-4
31.DARIUS IULIAN GRIGORITABlack Tiger Club Galati RomaniaYCAD-B-M-3621340-11
32.DANILO VUKOTICLjubija-PrijedorYCAD-B-M-3621190-13
33.LUKA BOROVECBistraYCAD-B-M-4721350-15
34.EDAN RASTODERBESAYCAD-B-M-3321360-18
35.RADOMIR STIJEPOVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-B-M-3021320-19
36.BRUNO FRIGANOVIĆLOTUSYCAD-B-M-4321140-26
37.AMAR BAKALLITkd UlcinjYCAD-B-M-3010000
38.FRAN PAVIŠIĆKoryo VaraždinYCAD-B-M-3910000
39.MIHAEL TRNOKOPTK Prana KarlovacYCAD-B-M-3010170-1
40.TIN JUROŠČigraYCAD-B-M-3310210-2
41.LUKA GNJATOVIĆTKD/Kozara/ PrijedorYCAD-B-M-4310160-2
42.NIKO SUBOTIČANECJastrebYCAD-B-M-3010160-2
43.ANDOR REDEIBudapesti Honved SportegyesuletYCAD-B-M-391080-2
44.BARTOL NASTIĆGROBNIK-ČAVLEYCAD-B-M-391070-2
45.DARIAN TEODOR DUMITRASCUBlack Tiger Club Galati RomaniaYCAD-B-M-3010350-4
46.ZVONIMIR KARABEGOVIĆZG-DUBRAVAYCAD-B-M-2410300-4
47.TIN HORVATJastrebYCAD-B-M-4710280-5
48.IVANO BIKIĆJastrebYCAD-B-M-3610130-7
49.ANTONIO DELLAVIAPLOVANIJA-ZADARYCAD-B-M-361040-7
50.DOMINIK FLANJAKTKD BRINJEYCAD-B-M-391000-8
51.ANDRIJA VRBANACJastrebYCAD-B-M-2710100-9
52.ALESSIO SASSANELLISSDRL CORPO LIBEROYCAD-B-M-4710260-11
53.IVAN JASZENOVICSMate Taekwondo & Hapkido KHSEYCAD-B-M-3010170-11
54.JAN LAKATOŠJastrebYCAD-B-M-4710160-11
55.UBEID MUSIĆTKD/Kozara/ PrijedorYCAD-B-M-3010240-12
56.ANTE JURJEVIĆForteca KorčulaYCAD-B-M-3310160-12
57.STIPE RAJANGACKAYCAD-B-M+5110100-12
58.FRAN ŠIMUNOVIĆRUGVICAYCAD-B-M-241040-12
59.GABRIJEL PAVLOVIĆPLOVANIJA-ZADARYCAD-B-M-431020-12
60.RUDOLF NAGLIĆLOTUSYCAD-B-M-4710170-16
61.BALÁZS JÓNÁSARANY TIGRIS - HUNGARYYCAD-B-M-511080-18
62.VID PERUČIĆForteca KorčulaYCAD-B-M-3310170-19
63.DAVID KORPARKoryo VaraždinYCAD-B-M-5110160-19
64.ARMEN HUSEJNOVIĆGROBNIK-ČAVLEYCAD-B-M-3310340-20
65.CSALAI ROBERTJaguar Academy MuresYCAD-B-M-3310230-20
66.STIJEPOVIĆ STRAHINJATKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-B-M-331060-20
67.ALEKSA KRSMANOVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-B-M-361020-20
68.FEDERICO CARCASIOSSDRL CORPO LIBEROYCAD-B-M-2710110-21
69.AHMED REDZEMATOVICBESAYCAD-B-M-391050-21
70.KRISTIJAN KARABOGDANKarlovacYCAD-B-M-2410120-23
71.JAN PTIČARJastrebYCAD-B-M-391050-27
72.PETAR BUGARSKI BENČIĆČigraYCAD-B-M-4310140-28
73.TOMISLAV RENDULIĆKarlovacYCAD-B-M-301010-28
74.KUBA JUCHNOKUKKIWON - LUXEMBOURGYCAD-B-M-361000-29
75.PATRICK KARABOGDANKarlovacYCAD-B-M-271000-29
76.EDOARDO FRACAROSSSDRL CORPO LIBEROYCAD-B-M-391040-31
77.MIHAEL BURČULPLOVANIJA-ZADARYCAD-B-M-331000-34

Mlađe kadetkinje B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.IRIS ŠPRAJCTKD BRINJEYCAD-B-F-334487047
2.LARA TUŠKANTK Prana KarlovacYCAD-B-F-273379061
3.ANJA ZACEROLolaYCAD-B-F-2433120058
4.LAURA POSLONRUGVICAYCAD-B-F-3033146052
5.LANA ANČIĆForteca KorčulaYCAD-B-F-362254040
6.VIKTORIA TAHOCentro Taekwondo AlessandriaYCAD-B-F-5122103037
7.NINA IVANIŠEVIĆJastrebYCAD-B-F-392262037
8.LAMIJA BEKTAŠAKADEMIJA JALEYCAD-B-F-472260026
9.ANDREA BERISHAJBESAYCAD-B-F+512242026
10.ANTONIJA ŠILJEVINACOzaljYCAD-B-F-432294024
11.VIKTORIA VARGAJastrebYCAD-B-F-273268042
12.LAURA MIKULČIĆZG-DUBRAVAYCAD-B-F-433293036
13.LANA KUMIŠABistraYCAD-B-F-303267031
14.ESTER MRŽLJAKKarlovacYCAD-B-F-3332108029
15.LORENA BULJANBistraYCAD-B-F-303250015
16.LEONA MALTARSKIČigraYCAD-B-F-3032130011
17.LEA OPARNICAKarlovacYCAD-B-F-3332160010
18.LORENA GRACINLOTUSYCAD-B-F-36324605
19.ENA PRIŽMIĆForteca KorčulaYCAD-B-F-332129017
20.IVANA MAŠIĆ-PRPIĆZG-DUBRAVAYCAD-B-F-332190015
21.LEA BARIĆJastrebYCAD-B-F-362127015
22.IRMA KULAČIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"YCAD-B-F-2421100013
23.NIKI BAJLOPLOVANIJA-ZADARYCAD-B-F-392134012
24.NINA ŠKETTK Prana KarlovacYCAD-B-F-33212306
25.STELLA MRŽLJAKKarlovacYCAD-B-F-33215404
26.MOJCA MARŠIČTKD klub KangYCAD-B-F-36213503
27.ROMANA KOBASLjubija-PrijedorYCAD-B-F-47217202
28.IVANA ŽIVANOVIĆLolaYCAD-B-F-24214501
29.MARIJA IVANČIĆJastrebYCAD-B-F-2721170-11
30.PETRA KLENOmegaYCAD-B-F-2721260-12
31.LIVIA SVABOVABlack Tiger SninaYCAD-B-F-2721300-14
32.JANA LACKOVIĆČigraYCAD-B-F-302180-22
33.AMELLA NUTITkd UlcinjYCAD-B-F-3010000
34.MERVANA MUCAJTkd UlcinjYCAD-B-F-3010000
35.MIA MUROVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-B-F-2410000
36.LEJLA ZIMONJICZeljeznicarYCAD-B-F-2710150-2
37.ELENA PILJIĆRUGVICAYCAD-B-F+5110120-6
38.STEFANIA COSTINBlack Tiger Club Galati RomaniaYCAD-B-F-3010200-7
39.LAURA ONDERČINOVABlack Tiger SninaYCAD-B-F-4710440-8
40.TARA HORVATBistraYCAD-B-F-331090-8
41.PATRICIJA STEPIĆOmegaYCAD-B-F-5110280-11
42.IRENA IVEZAJBESAYCAD-B-F-3610120-15
43.MARIECLAIRE MARCOZCentro Taekwondo AlessandriaYCAD-B-F-3310230-19
44.MIHAELA MOLNARJastrebYCAD-B-F-4310180-20
45.MARIJETA IKAČDONATYCAD-B-F-4710140-20
46.TINA FRANJKOVIĆKarlovacYCAD-B-F+511040-20
47.NELA TRUPKOVIĆDUGA RESAYCAD-B-F-271020-20
48.SARA CENKIĆLolaYCAD-B-F-301020-20
49.CVITA JURIĆLOTUSYCAD-B-F-431010-20
50.MILICA KASALICATKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-B-F-271000-20
51.TINA ŠAKIĆImotskiYCAD-B-F-431000-20
52.ALEXIA MICUSSDRL CORPO LIBEROYCAD-B-F-3310210-21
53.REA KONJEVIĆBjelovarYCAD-B-F-3910210-21
54.JULIANA BRISKAROVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceYCAD-B-F-331010-21
55.CHIRTES LORENAJaguar Academy MuresYCAD-B-F-241040-22
56.ANDREA MATOŠIĆGROBNIK-ČAVLEYCAD-B-F-361040-23
57.ANĐELA VOJINOVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROYCAD-B-F-271060-24
58.NINA BURČULPLOVANIJA-ZADARYCAD-B-F-3610150-25
59.GREF INGRIDJaguar Academy MuresYCAD-B-F-331020-25
60.EMA GERMOVŠEKČigraYCAD-B-F-5110380-26
61.DORA VUKIĆČigraYCAD-B-F-301020-28
62.LORETA PAVASOVIĆLOTUSYCAD-B-F-391020-28
63.KATJA PTIČARJastrebYCAD-B-F-301030-32
64.LORETTA BAZINALOTUSYCAD-B-F-331020-34
65.DOROTEA JESIHČigraYCAD-B-F-241020-50

Kadeti A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.PETER CISARIKIlyo TKD SKP KosiceCAD-A-M-493398061
2.MARTIN ŠTEFANACKarlovacCAD-A-M-453375051
3.DOMINIK ARŠULIĆDUGA RESACAD-A-M-533372036
4.ERIK NEVLÁČILIlyo Taekwondo TrenčínCAD-A-M-372252038
5.EMIR TIHICJOPACAD-A-M-652237019
6.RAZVAN MIHAI VLADUTBlack Tiger Club Galati RomaniaCAD-A-M-412239012
7.DAVID KARABEGOVIĆZG-DUBRAVACAD-A-M-331136022
8.DRAGAN ZIVKOVIC"Dunav-Borca"CAD-A-M-611121019
9.MARKO BURUSICLolaCAD-A-M-571126012
10.DAVUD MESINOVICTIM BOSNACAD-A-M-454388048
11.LUKA PENAVIĆCro Star - MostarCAD-A-M-4943500-8
12.KARLO MALEČIĆJastrebCAD-A-M-533261043
13.ANDREI HARAGISC.S. KWAN Cluj-NapocaCAD-A-M-4132103038
14.MELHIOR GÁLTájfun SECAD-A-M-493255024
15.SEBASTIAN PETREANC.S. KWAN Cluj-NapocaCAD-A-M-453244014
16.ROLAND TOBÁSTájfun SECAD-A-M-53323802
17.DOMINIK PADLAMogyoród KSKCAD-A-M-4532370-15
18.DAVID MIHICPanteraCAD-A-M-492128013
19.MIROSLAV FRGOLECFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaCAD-A-M-452123013
20.ENSAR FEJZICTIM BOSNACAD-A-M-3721190-12
21.MARTON PFEIFERARANY TIGRIS - HUNGARYCAD-A-M-5321420-19
22.JOSIP BUZOV MATUZOVIĆneryoCAD-A-M-5310200-2
23.ĐORĐE BUNČIĆKarlovacCAD-A-M-4510120-2
24.MATEJ HORVATHKoryo TKD Slavia UPJS KosiceCAD-A-M-4510200-3
25.DÁVID EDE BÁNKIAlisca Taekwondo KlubCAD-A-M-371050-4
26.IVAN RENDULIĆKarlovacCAD-A-M-531060-5
27.LEON ŽAGARSUŠAKCAD-A-M-4110160-6
28.LUKA TOMIĆJastrebCAD-A-M-4910250-7
29.DANIEL GALTájfun SECAD-A-M-651090-7
30.BENCE BALOGHMogyoród KSKCAD-A-M-531050-10
31.VLAD ORBANC.S. KWAN Cluj-NapocaCAD-A-M-5710140-12
32.MIJO ZDILARImotskiCAD-A-M-651090-12
33.MITJA DINEJ DOBRIČTKD klub KangCAD-A-M-491060-12
34.BORNA MATIJEVIĆGROBNIK-ČAVLECAD-A-M-4910100-13
35.AMAR KLISURAAKADEMIJA JALECAD-A-M-491090-15
36.DORIAN CRLJENKOSUŠAKCAD-A-M-451000-17
37.MARCELL KOVÁCSTájfun SECAD-A-M-611020-19
38.IVAN LUKETIĆOgulinCAD-A-M-4110300-20
39.BERIN KOVAČNovi Grad SarajevoCAD-A-M-451030-20
40.ELDAR GULAMIĆAKADEMIJA JALECAD-A-M-451020-20
41.TOMÁŠ KUVIKFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaCAD-A-M-531000-20
42.JAKOV PRPIĆGROBNIK-ČAVLECAD-A-M-491000-21
43.VITO OBROVACJastrebCAD-A-M-3310140-22
44.IVAN VARGAJastrebCAD-A-M-371040-22
45.SEMIR JUSICTIM BOSNACAD-A-M-491030-22
46.DAMIÁN FERLETJÁKIlyo Taekwondo TrenčínCAD-A-M-4110180-24
47.PETAR PILJAKarlovacCAD-A-M-451040-24
48.KARLO SMOLIĆ ANTIŠINDONATCAD-A-M-451040-25
49.LLEO GEGAJBESACAD-A-M-531020-25

Kadetkinje A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.HELENA DUJMIĆOgulinCAD-A-F-513392078
2.LEONA GRUBIŠAKarlovacCAD-A-F-373332014
3.NIKOLINA MESIĆJastrebCAD-A-F+592255040
4.TEA TRUPKOVIĆDUGA RESACAD-A-F-442260023
5.MARTA OSTERMANNPanteraCAD-A-F-412265015
6.MAGDALENA LJUBIĆKarlovacCAD-A-F-291123021
7.MIA BABICLjubija-PrijedorCAD-A-F-331120018
8.GABRIELA SLADOJAMASTERCAD-A-F-55113407
9.MARIJA KRZNARIĆOgulinCAD-A-F-59112401
10.SARA PIDROBUGOJNOCAD-A-F-443255021
11.HANNA CSÁKIMTK SKCAD-A-F-373227018
12.VIVIEN MACZELKAMate Taekwondo & Hapkido KHSECAD-A-F-5132410-1
13.MARTINA SCARABELLOCentro Taekwondo AlessandriaCAD-A-F-412186042
14.ALENA PAVIĆBUGOJNOCAD-A-F-512132028
15.ANDREA BARTULACGACKACAD-A-F-412138014
16.GABRIELA JERKOVIĆImotskiCAD-A-F-372125013
17.IRA GRGICZeljeznicarCAD-A-F-5121370-3
18.LUCIJA BUJASTKD-KBK-MARIBORCAD-A-F-4421440-8
19.LAMIJA ZIMONJICZeljeznicarCAD-A-F-3721180-14
20.LUCIJA IVIŠIĆneryoCAD-A-F-512160-22
21.PATRICIA ŠPRAJCTKD BRINJECAD-A-F-3710000
22.DORIS SKORINLOTUSCAD-A-F-5910230-1
23.LARA KRIŽANIĆDUGA RESACAD-A-F-5110130-2
24.SAJRA KAJEVICTIM BOSNACAD-A-F-3710130-3
25.PIA JURIČIĆGROBNIK-ČAVLECAD-A-F-4410150-5
26.VANESSA BOSILJKarlovacCAD-A-F-371070-6
27.LANA BOGDANLOTUSCAD-A-F-5510270-7
28.DORI JURIČIĆGROBNIK-ČAVLECAD-A-F-441090-11
29.NIKOLINA PLECASLjubija-PrijedorCAD-A-F-331020-18
30.SPELA SOSTARICTKD-KBK-MARIBORCAD-A-F-411000-19
31.DORA PERIĆMAKSIMIRCAD-A-F+5910150-20
32.ISRA JUSUFGJOKAJBESACAD-A-F-441020-20
33.ANGJELLA BERISHAJBESACAD-A-F+591000-20
34.CHIARA VATTASUŠAKCAD-A-F-291020-21
35.KATJA MARIĆBjelovarCAD-A-F-511040-22
36.DORA KRUŠLINTigar ZagrebCAD-A-F-371000-22
37.ANA MARIA STEFANBlack Tiger Club Galati RomaniaCAD-A-F-511030-27
38.JOVANA TOMČIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROCAD-A-F-511010-29
39.LARA HAJDUKOVIĆOmegaCAD-A-F-411030-52

Kadeti B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.JOSIP ŠNAJDEROgulinCAD-B-M-453391058
2.PAVOL PETROBlack Tiger SninaCAD-B-M-413362031
3.ÁKOS SIMONMogyoród KSKCAD-B-M-492234026
4.JAKUB HABURAJBlack Tiger SninaCAD-B-M-572224024
5.SRDJAN MILJATOVICLjubija-PrijedorCAD-B-M-372243018
6.HAMZA TALIĆAKADEMIJA JALECAD-B-M-332272014
7.ROBERT ANDREI MANEABlack Tiger Club Galati RomaniaCAD-B-M-611117015
8.FABIO BELLINOSSDRL CORPO LIBEROCAD-B-M-5311000
9.ANDREJ TUŠKANTK Prana KarlovacCAD-B-M-413231011
10.LEON TROŠELJGROBNIK-ČAVLECAD-B-M-493221011
11.SOARE FLORINBlack Tiger Club Galati RomaniaCAD-B-M-45324005
12.NEMANJA KNEŽEVICLjubija-PrijedorCAD-B-M-372171044
13.DINO DEVČIĆKarlovacCAD-B-M-41213603
14.JURAJ KOHUTBlack Tiger SninaCAD-B-M-5321000
15.LEON MIKULCICZG-DUBRAVACAD-B-M-4121150-4
16.MIHAJLO ĐUKIĆLjubija-PrijedorCAD-B-M-4921180-6
17.AMELL NUTITkd UlcinjCAD-B-M-4910000
18.DENIS POPICABlack Tiger Club Galati RomaniaCAD-B-M-5310000
19.MILOS JELICICLjubija-PrijedorCAD-B-M-5710000
20.COSMIN POPICABlack Tiger Club Galati RomaniaCAD-B-M-4110100-3
21.LUKA VUNICLjubija-PrijedorCAD-B-M-451000-5
22.VANJA MIKIĆLjubija-PrijedorCAD-B-M-3310380-7
23.MARIN MILJAKForteca KorčulaCAD-B-M-3310200-7
24.NIKOLA GAJICJOPACAD-B-M-411020-11
25.ERIK KOVACECTKD-KBK-MARIBORCAD-B-M-411030-12
26.DANIELE DE SIMONESSDRL CORPO LIBEROCAD-B-M-371020-14
27.DAVID GOLUBOVICFast KickCAD-B-M-611020-15
28.MARTON BARNAMate Taekwondo & Hapkido KHSECAD-B-M-411020-15
29.DANIEL BOŽULIĆPLOVANIJA-ZADARCAD-B-M-491000-15
30.FRAN SUTLIĆKarlovacCAD-B-M-491000-16
31.LEO TELENTAForteca KorčulaCAD-B-M-451030-17
32.FARIS KORJENICZeljeznicarCAD-B-M-4510140-19
33.TARIK VALENTIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"CAD-B-M-451040-22
34.AMAR SELIMOVIČAKADEMIJA JALECAD-B-M-571000-24
35.DOMONKOS PATAKFALVYMTK SKCAD-B-M-371000-48

Kadetkinje B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.KAJA KREMPLTKD-KBK-MARIBORCAD-B-F-513373032
2.TEODORA RADUC.S. KWAN Cluj-NapocaCAD-B-F-332247028
3.MIHAELA FLANJAKTKD BRINJECAD-B-F-372233027
4.ELA ZEMLJICTKD-KBK-MARIBORCAD-B-F-4122103022
5.ANDREA MANDZAKOVABlack Tiger SninaCAD-B-F-442263022
6.NIKA BREZOVIĆTK Prana KarlovacCAD-B-F-5922130-14
7.PIA ČERNČIČTKD-KBK-MARIBORCAD-B-F-551125020
8.ANA RENE COLAKJastrebCAD-B-F+5911000
9.PETRA REBIĆImotskiCAD-B-F-513291053
10.AMILA CORBOTIM BOSNACAD-B-F-513257027
11.ZARA MOTOCEANUC.S. KWAN Cluj-NapocaCAD-B-F-512175036
12.GAJA ZUPANIČTKD-KBK-MARIBORCAD-B-F-592147020
13.NATALIA PAKESOVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceCAD-B-F-41214404
14.ESZTER SZÉCSÉNYIMogyoród KSKCAD-B-F-59215103
15.KAROLINA BRITANOVABlack Tiger SninaCAD-B-F+5921000
16.AURORA VULAJBESACAD-B-F-5121140-48
17.KLARA VUKIĆPLOVANIJA-ZADARCAD-B-F-5110000
18.KRISTINA KOBASLjubija-PrijedorCAD-B-F+5910000
19.MAJA VESELINOVICLjubija-PrijedorCAD-B-F-5910000
20.AMNA KULAČIĆTAEKWONDO KLUB "ZENICA"CAD-B-F-4110610-2
21.LAURA SULJKANOVIĆRUGVICACAD-B-F-4410150-5
22.MERI TONKOVIĆImotskiCAD-B-F-371040-6
23.MERI LEKOCAJBESACAD-B-F-5910280-9
24.SARA KNEŽEVIĆLjubija-PrijedorCAD-B-F-3310190-12
25.LUCIJA GRANČIĆImotskiCAD-B-F-511030-13
26.MELANIA PAIKFast KickCAD-B-F-331000-16
27.ARNA MEKICZeljeznicarCAD-B-F-4410260-17
28.CLARA IACUMINSSDRL CORPO LIBEROCAD-B-F-551050-20
29.KARLA MORENA-FUMIĆZG-DUBRAVACAD-B-F-511040-21
30.LANA MAJETIĆGACKACAD-B-F-371020-21
31.JOSIPA KORENIĆKarlovacCAD-B-F-411000-24
32.CSENGE ZSÓFIA RAPOSAMogyoród KSKCAD-B-F-511060-26
33.PETRUSCA GABRIELAJaguar Academy MuresCAD-B-F-511060-40

Juniori A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.JAKUB HUDAKIlyo TKD SKP KosiceJUN-A-M-5944132054
2.TIN MALEČIĆJastrebJUN-A-M-633391034
3.JOSIP VULJANIĆKarlovacJUN-A-M+782267050
4.TOMISLAV ŠTEFANACKarlovacJUN-A-M-682278046
5.PATRIK BOGELJICTIM BOSNAJUN-A-M-552248045
6.JAVIER FIGUEROAFAMC CataloniaJUN-A-M-78226904
7.TOMISLAV ČUPIĆZG-DUBRAVAJUN-A-M-511125012
8.LLUIS EDOFAMC CataloniaJUN-A-M-63323409
9.ANDREJ VARCHOLBlack Tiger SninaJUN-A-M-782179018
10.LLUC CARBONELLFAMC CataloniaJUN-A-M-592145014
11.ADAM JUROSKoryo TKD Slavia UPJS KosiceJUN-A-M-63216205
12.JAKUB PENKERTBlack Tiger SninaJUN-A-M-59213301
13.VALENTIN DUSHAJBESAJUN-A-M-5521410-2
14.DENI KNEZEVICTIM BOSNAJUN-A-M-6321180-17
15.BEN SCHUMACHERKUKKIWON - LUXEMBOURGJUN-A-M-6821630-19
16.DENIS IVOŠEVIĆOgulinJUN-A-M-5921430-19
17.MILAN KUCSERAMate Taekwondo & Hapkido KHSEJUN-A-M+7821340-19
18.DANIJEL BEŠIĆKarlovacJUN-A-M-6310000
19.DAVIDE D'AMBROSISSDRL CORPO LIBEROJUN-A-M-6310000
20.FARIS JUSICBUGOJNOJUN-A-M-5910320-2
21.NEMANJA ALEMPICJOPAJUN-A-M-7810280-2
22.AGRON LEKOCAJBESAJUN-A-M+7810150-5
23.IGOR SIJKAIlyo TKD SKP KosiceJUN-A-M-6810490-6
24.KERIM AHMEDSPAHICTIM BOSNAJUN-A-M-6310280-11
25.DANIEL MARTONC.S. KWAN Cluj-NapocaJUN-A-M-5110130-12
26.NIKŠA PAVIĆForteca KorčulaJUN-A-M-5910320-14
27.RICCARDO SCARABELLOCentro Taekwondo AlessandriaJUN-A-M-5910250-15
28.MATEO IVINDONATJUN-A-M-591080-19
29.PAŠKO ESKO KRANČEVIĆneryoJUN-A-M-7810220-20
30.ILHAN KLISURAAKADEMIJA JALEJUN-A-M-5510190-20
31.MARCELL HOTAKTájfun SEJUN-A-M-6310120-20
32.ISHAK SKOPLJAKTAEKWONDO KLUB "ZENICA"JUN-A-M-6810240-21
33.RICHARD ACSAIMate Taekwondo & Hapkido KHSEJUN-A-M-551010-23
34.GERGELY KISSARANY TIGRIS - HUNGARYJUN-A-M+781030-26

Juniorke A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ANDJELA BURUSICLolaJUN-A-F-5233112050
2.VERONIKA BRISKAROVAKoryo TKD Slavia UPJS KosiceJUN-A-F-552256047
3.ANA VULJANIĆKarlovacJUN-A-F+682238017
4.LAURA JURKOVIĆMASTERJUN-A-F-49224804
5.ZSUZSANNA LESTYAN GODATájfun SEJUN-A-F-631139031
6.LENKA URBINOVAIlyo TKD SKP KosiceJUN-A-F-461129027
7.MIHAELA BOLJEŠIĆTKD BRINJEJUN-A-F-59112302
8.LEA ŠPEHAR GARAJJastrebJUN-A-F-592154026
9.EMRA HELJANUR KAKANJJUN-A-F-49215608
10.EMA MUSIĆneryoJUN-A-F-49212207
11.NIKA MARČACKarlovacJUN-A-F+68213100
12.FURJAN EMAZG-DUBRAVAJUN-A-F-5221370-12
13.VERONIKA SPODNIAKOVAFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaJUN-A-F-5521480-15
14.ANASTASIA LAKATOŠJastrebJUN-A-F+6810190-2
15.NIKA GROZDEKMAKSIMIRJUN-A-F-5210180-3
16.KARLA KIRINJastrebJUN-A-F-5210440-4
17.ORSOLYA PADLAMogyoród KSKJUN-A-F-5510340-7
18.NICOLE DAGELIĆJastrebJUN-A-F-491020-8
19.ANNA ARRIOLAFAMC CataloniaJUN-A-F-4910130-11
20.LAURA GRBINForteca KorčulaJUN-A-F+6810110-15
21.TIJANA MUMINTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJUN-A-F-551020-25
22.ANĐELA MAKSIMOVIĆTKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGROJUN-A-F-461020-27
23.EMILIA ONELLOVAIlyo TKD SKP KosiceJUN-A-F-591050-28
24.ALEXANDRA KISSOVAIlyo TKD SKP KosiceJUN-A-F-631080-31
25.DORA MALNARGROBNIK-ČAVLEJUN-A-F-521020-31

Juniori B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.JAKUB HABURAJBlack Tiger SninaJUN-B-M-551129029
2.BALDO MURTIĆForteca KorčulaJUN-B-M-631130021
3.ANTONIO GUDELJImotskiJUN-B-M-5521430-2
4.PATRICK KRIZMANZG-DUBRAVAJUN-B-M-631090-21
5.RÓBERT SZABÓHungarian Poomsae TeamJUN-B-M-5510160-27

Juniorke B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.TEREZKA DURICOVÁFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaJUN-B-F-5522101057
2.ANĐELINA SLIPČEVIĆJastrebJUN-B-F-591141020
3.LUCKA LAŠŠÁKOVÁFalcon Taekwondo klub Rimavská SobotaJUN-B-F-521114012
4.BOGLARKA FEJESMate Taekwondo & Hapkido KHSEJUN-B-F+6811201
5.GAIA RUPPSSDRL CORPO LIBEROJUN-B-F-5921590-14
6.MILICA GRUJICLjubija-PrijedorJUN-B-F+681010-1
7.IVANA ZORICLjubija-PrijedorJUN-B-F-5910320-6
8.SANJA RASTOKALjubija-PrijedorJUN-B-F-521020-12
9.BULSZ IZABELLAARANY TIGRIS - HUNGARYJUN-B-F-5510250-22
10.ANGELA YI LINSSDRL CORPO LIBEROJUN-B-F-5510190-35

Seniori A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.TARIK HORIĆAKADEMIJA JALESEN-A-M-582277030
2.ZINEDIN BEQAJBESASEN-A-M- 682237024
3.DAVID SAJKOIlyo TKD SKP KosiceSEN-A-M-802224021
4.ISAAC JORDANFAMC CataloniaSEN-A-M+872221021
5.DAVID ARAPAJBESASEN-A-M-8032100045
6.MUHAMED GJOKAJBESASEN-A-M- 68213501
7.SAMIR SELIMOVIĆNovi Grad SarajevoSEN-A-M+8710000
8.ANASS AHMIDOUCHFAMC CataloniaSEN-A-M- 6810340-1
9.ROBERTO JORDANFAMC CataloniaSEN-A-M-8010480-9
10.MÁTÉ PÁSZTORHungarian Poomsae TeamSEN-A-M-5810220-10
11.LIRIDON GOJCAJBESASEN-A-M-5810250-20
12.TONI GOLOMEIĆZG-DUBRAVASEN-A-M-801030-21
13.GJERGJ LEKOCAJBESASEN-A-M+871000-21
14.ZEJD IVKOVIĆBUGOJNOSEN-A-M- 6810130-24
15.DOMINIK ŠARIĆDONATSEN-A-M-801070-36

Seniorke A

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.AMINA ABDIBEGOVIĆBUGOJNOSEN-A-F-672226021
2.LAURA GARRIDOFAMC CataloniaSEN-A-F-571128020
3.NORA GEGAJBESASEN-A-F-672130014
4.DORA KISSARANY TIGRIS - HUNGARYSEN-A-F-6721260-1
5.CHANTALL ČABRAJAZagrebSEN-A-F-6710120-13
6.NIKITA AGASCentro Taekwondo AlessandriaSEN-A-F-571080-20
7.PETRA SCHÁBARANY TIGRIS - HUNGARYSEN-A-F-671050-21

Seniori B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.ROBERT ANDREI CIOLOVANBlack Tiger Club Galati RomaniaSEN-B-M- 681147020
2.KALTENECKER ERIKTájfun SESEN-B-M- 801125020
3.CRISTI OVIDIU CORODEANUBlack Tiger Club Galati RomaniaSEN-B-M+801131014
4.ANTONIO LEPENKoryo VaraždinSEN-B-M+8010170-14
5.BOJAN CVIJICLjubija-PrijedorSEN-B-M- 6810270-20
6.DARKO TOMIČIĆKarlovacSEN-B-M- 801050-20

Seniorke B

 Full nameClubCategoryFght.WinScoTKODiff
1.BOJANA ZIVANICLjubija-PrijedorSEN-B-F-571134012
2.DARJA TOMAŠLjubija-PrijedorSEN-B-F-5710220-12