Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kup Marjana 2012
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Imotski
KOCUNAR
Magone Livno
Marjan
neryo
POSKOK - POSUŠJE
Salona
St-kwan
TK Zadar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
MLAĐI KADETI (M) -30
MLAĐI KADETI (M) -33
MLAĐI KADETI (M) -36
MLAĐI KADETI (M) -39
MLAĐI KADETI (M) -43
MLAĐI KADETI (M) -47
MLAĐI KADETI (M) +51
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -24
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -27
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -30
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -33
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -36
MLAĐI KADETI (M) -30
20
BARTUL PAIĆ (NERYO)
16
13
STEFAN ĐURICA (MAGOLIV)
110
12
MATE BIŠKO (POSKOK)
21
9
JOSIP COCE (NERYO)
134
1
BORNA LAPENDA (IM)
7
5
KRUNOSLAV MATIĆ (MAGOLIV)
113
11
IVAN MUCIĆ (ST-KWAN)
20
12
BARTUL PAIĆ (NERYO)
16
16
STEFAN ĐURICA (MAGOLIV)
21
2
JOSIP COCE (NERYO)
113
0
IVAN MUCIĆ (ST-KWAN)
16
5
STEFAN ĐURICA (MAGOLIV)
21
6
JOSIP COCE (NERYO)
Medalists
1. JOSIP COCE, neryo
2. STEFAN ĐURICA, Magone Livno
3. IVAN MUCIĆ, St-kwan
3. BARTUL PAIĆ, neryo
MLAĐI KADETI (M) -33
64
ROKO KOKAN (MARJAN)
115
0
PIER STRBAD (MARJAN)
13
0
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
41
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SALONA)
121
KARLO KARDUM (MARJAN)
43
LUKA PERAJICA (SALONA)
82
3
LION VOCA (MARJAN)
132
9
MARIO ĆELIĆ (IM)
57
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
69
14
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
133
2
JOSIP RUNAC (IM)
64
3
ROKO KOKAN (MARJAN)
13
4
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
41
12
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SALONA)
121
5
KARLO KARDUM (MARJAN)
43
7
LUKA PERAJICA (SALONA)
132
8
MARIO ĆELIĆ (IM)
57
2
DOMINIK KULAZO (MARJAN)
69
5
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
13
5
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
41
1
JOSIP DRAŠKOVIĆ (SALONA)
132
0
MARIO ĆELIĆ (IM)
69
15
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
13
4
MATEJ ORLOVIĆ (MAGOLIV)
69
5
TONI KATAVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. TONI KATAVIĆ, Marjan
2. MATEJ ORLOVIĆ, Magone Livno
3. MARIO ĆELIĆ, Imotski
3. JOSIP DRAŠKOVIĆ, Salona
MLAĐI KADETI (M) -36
70
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
118
2
LOVRE UVODIĆ (MARJAN)
123
21
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
77
5
MATEO ĆULUM (MARJAN)
127
17
ANTE KNEZOVIĆ (IM)
86
6
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
4
1
FRANO KRIŠTO (MAGOLIV)
62
2
NIKOLA POPOV (MARJAN)
129
0
LUKA ĆELIĆ (IM)
101
12
NINO CURIĆ (MARJAN)
2
0
DOMINIK VRDOLJAK (MAGOLIV)
66
3
STIPAN KAVELJ (MARJAN)
128
5
LUKA BEKAVAC (IM)
100
10
DENI MAŠIĆ (MARJAN)
3
1
FILIP TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
70
11
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
123
5
LEO SIKIRIĆ (TK ZD)
127
4
ANTE KNEZOVIĆ (IM)
86
6
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
62
9
NIKOLA POPOV (MARJAN)
101
3
NINO CURIĆ (MARJAN)
128
10
LUKA BEKAVAC (IM)
100
5
DENI MAŠIĆ (MARJAN)
70
10
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
86
4
JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ (MARJAN)
62
7
NIKOLA POPOV (MARJAN)
128
8
LUKA BEKAVAC (IM)
70
7
FRANO LUČIĆ (KOCUNAR)
128
2
LUKA BEKAVAC (IM)
Medalists
1. FRANO LUČIĆ, KOCUNAR
2. LUKA BEKAVAC, Imotski
3. JOSIP BILIĆ PAVLINOVIĆ, Marjan
3. NIKOLA POPOV, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -39
6
8
KRISTIJAN ČEKO (MAGOLIV)
130
7
LEO ĆELIĆ (IM)
18
0
TOMISLAV DRONJIĆ (MAGOLIV)
32
12
LESKOVAC LUKA (KOCUNAR)
14
2
PETAR BRNIĆ (MAGOLIV)
102
3
ANTE PROLOŠČIĆ (MARJAN)
17
8
STIPE ČONDRIĆ (MAGOLIV)
48
10
IVAN GARAC (ST-KWAN)
6
3
KRISTIJAN ČEKO (MAGOLIV)
32
8
LESKOVAC LUKA (KOCUNAR)
102
2
ANTE PROLOŠČIĆ (MARJAN)
48
10
IVAN GARAC (ST-KWAN)
32
12
LESKOVAC LUKA (KOCUNAR)
48
4
IVAN GARAC (ST-KWAN)
Medalists
1. LESKOVAC LUKA, KOCUNAR
2. IVAN GARAC, St-kwan
3. KRISTIJAN ČEKO, Magone Livno
3. ANTE PROLOŠČIĆ, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -43
63
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
116
0
TOMA PERKO (MARJAN)
11
0
MARKO MAMIĆ (MAGOLIV)
83
LUKA BEGO (MARJAN)
114
STJEPAN PETRIC (MARJAN)
76
ROKO ŠEREMET (MARJAN)
87
6
IAN VUKAŠINOVIĆ (MARJAN)
117
3
MARIO TOPIĆ (POSKOK)
91
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
44
LUKA REŽIĆ (SALONA)
63
9
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
11
0
MARKO MAMIĆ (MAGOLIV)
83
9
LUKA BEGO (MARJAN)
114
5
STJEPAN PETRIC (MARJAN)
76
0
ROKO ŠEREMET (MARJAN)
87
10
IAN VUKAŠINOVIĆ (MARJAN)
91
13
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
44
1
LUKA REŽIĆ (SALONA)
63
7
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
83
3
LUKA BEGO (MARJAN)
87
1
IAN VUKAŠINOVIĆ (MARJAN)
91
7
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
63
3
PAŠKO BOŽIĆ (MARJAN)
91
4
LUKA MATANOVIĆ (MARJAN)
Medalists
1. LUKA MATANOVIĆ, Marjan
2. PAŠKO BOŽIĆ, Marjan
3. IAN VUKAŠINOVIĆ, Marjan
3. LUKA BEGO, Marjan
MLAĐI KADETI (M) -47
78
IVAN MAJIĆ (MARJAN)
38
5
EGON BEDALOV (SALONA)
22
9
LUKA DORIĆ (NERYO)
56
13
BLAŽ ĆUKUŠIĆ (MARJAN)
111
1
JOSIP BRSTILO (ST-KWAN)
107
13
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ (TK ZD)
12
1
MARKO TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
78
1
IVAN MAJIĆ (MARJAN)
22
10
LUKA DORIĆ (NERYO)
56
3
BLAŽ ĆUKUŠIĆ (MARJAN)
107
11
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ (TK ZD)
22
0
LUKA DORIĆ (NERYO)
107
0
LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ (TK ZD)
Medalists
1. LUKA KRŠEVAN NIŽIĆ, TK Zadar
2. LUKA DORIĆ, neryo
3. BLAŽ ĆUKUŠIĆ, Marjan
3. IVAN MAJIĆ, Marjan
MLAĐI KADETI (M) +51
88
BORNA MANOJLOVIĆ (MARJAN)
75
14
ANTONIO PROJIĆ (MARJAN)
9
1
LUKA MATIĆ (MAGOLIV)
88
10
BORNA MANOJLOVIĆ (MARJAN)
75
0
ANTONIO PROJIĆ (MARJAN)
Medalists
1. BORNA MANOJLOVIĆ, Marjan
2. ANTONIO PROJIĆ, Marjan
3. LUKA MATIĆ, Magone Livno
3. ----
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -24
27
VEDRANA JANJIĆ (NERYO)
26
2
TEA JANJIĆ (NERYO)
10
0
MAJA DOLIĆ (MAGOLIV)
27
0
VEDRANA JANJIĆ (NERYO)
26
4
TEA JANJIĆ (NERYO)
Medalists
1. TEA JANJIĆ, neryo
2. VEDRANA JANJIĆ, neryo
3. MAJA DOLIĆ, Magone Livno
3. ----
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -27
19
0
VERONIKA DOLIĆ (MAGOLIV)
104
0
LUCIJA TURK (MARJAN)
24
1
MATEA VUKOREPA (NERYO)
99
8
LANA LELAS (MARJAN)
19
0
VERONIKA DOLIĆ (MAGOLIV)
99
11
LANA LELAS (MARJAN)
Medalists
1. LANA LELAS, Marjan
2. VERONIKA DOLIĆ, Magone Livno
3. MATEA VUKOREPA, neryo
3. LUCIJA TURK, Marjan
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -30
28
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
15
0
SARA TIČINOVIĆ (MAGOLIV)
90
5
LENA STOJKOVIĆ (MARJAN)
36
8
STELLA BLAŽEVIĆ (KOCUNAR)
94
2
SARA VUKOVIĆ (MARJAN)
25
0
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
93
0
EMA KONDIĆ (MARJAN)
28
0
ANJA KOVAČ (KOCUNAR)
90
12
LENA STOJKOVIĆ (MARJAN)
36
2
STELLA BLAŽEVIĆ (KOCUNAR)
25
15
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
90
1
LENA STOJKOVIĆ (MARJAN)
25
0
PAULA ANTUNOVIĆ (NERYO)
Medalists
1. LENA STOJKOVIĆ, Marjan
2. PAULA ANTUNOVIĆ, neryo
3. ANJA KOVAČ, KOCUNAR
3. STELLA BLAŽEVIĆ, KOCUNAR
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -33
54
0
ANĐELA PIPLOVIĆ (MARJAN)
135
3
MARIJANA UJEVIĆ (IM)
5
7
IZABEL IVANČIĆ (MAGOLIV)
29
8
DORA BUDIMIR (KOCUNAR)
85
0
DORA RUNTIĆ (MARJAN)
34
0
PAULA GALE (KOCUNAR)
8
0
LARA KRŽELJ (MAGOLIV)
81
22
MIA BIKIČ (ST-KWAN)
135
2
MARIJANA UJEVIĆ (IM)
29
0
DORA BUDIMIR (KOCUNAR)
85
10
DORA RUNTIĆ (MARJAN)
81
7
MIA BIKIČ (ST-KWAN)
135
5
MARIJANA UJEVIĆ (IM)
85
14
DORA RUNTIĆ (MARJAN)
Medalists
1. DORA RUNTIĆ, Marjan
2. MARIJANA UJEVIĆ, Imotski
3. MIA BIKIČ, St-kwan
3. DORA BUDIMIR, KOCUNAR
MLAĐE KADETKINJE (Ž) -36
58
ELA KARAĐOLE (MARJAN)
1
8
ANĐELA GRGIĆ (MAGOLIV)
73
5
KLARA MAROVIĆ (MARJAN)
106
ANTONIA DUŠEVIĆ (TK ZD)
61
LENA TOMIĆ (MARJAN)
33
LUCIJA MIŠE (KOCUNAR)
51
9
MIA KRIVIĆ (ST-KWAN)
97
6
LAURA ŠEGVIĆ (MARJAN)
71
LANA GRABAR (MARJAN)
136
1
MATIJA UJEVIĆ (IM)
98
11
NINA PITALO (MARJAN)
58
5
ELA KARAĐOLE (MARJAN)
1
2
ANĐELA GRGIĆ (MAGOLIV)
106
13
ANTONIA DUŠEVIĆ (TK ZD)
61
9
LENA TOMIĆ (MARJAN)
33
1
LUCIJA MIŠE (KOCUNAR)
51
8
MIA KRIVIĆ (ST-KWAN)
71
2
LANA GRABAR (MARJAN)
98
5
NINA PITALO (MARJAN)
58
4
ELA KARAĐOLE (MARJAN)
106
11
ANTONIA DUŠEVIĆ (TK ZD)
51
8
MIA KRIVIĆ (ST-KWAN)
98
9
NINA PITALO (MARJAN)
106
7
ANTONIA DUŠEVIĆ (TK ZD)
98
10
NINA PITALO (MARJAN)
Medalists
1. NINA PITALO, Marjan
2. ANTONIA DUŠEVIĆ, TK Zadar
3. MIA KRIVIĆ, St-kwan
3. ELA KARAĐOLE, Marjan