Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Lee Kwangbae Jastreb Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -24
Younger cadets (male) -27
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) -51
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -36
H006
321
2
LUKA GAVRANOVIĆ (MONTR)
257
5
DEMJAN TARCAJ (ZAPRSC)
H007
390
4
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
501
5
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
H008
274
7
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
154
2
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
582
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
H009
305
0
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
556
0
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
H010
216
5
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
254
1
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
H011
302
4
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
131
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
H012
432
1
DOMAGOJ PEZER (MAKSMR)
99
7
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
H013
388
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
137
0
TAMAS LOVASZ (TAJFUN)
H014
529
3
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
148
4
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
368
GRGA DUGAC (ORI)
H015
278
5
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
463
1
MARTIN KUŠTER (TKDDS)
231
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
H016
391
3
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
376
6
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
574
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
H025
257
6
DEMJAN TARCAJ (ZAPRSC)
501
19
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
H026
274
5
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
582
3
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
H027
305
11
FRAN GABRIĆ (JASTREB)
216
0
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
H028
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
131
0
DANIEL TŰRI (TAJFUN)
H029
99
8
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
388
0
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
H030
148
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
368
13
GRGA DUGAC (ORI)
H031
278
14
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
231
1
DAVID KORPAR (KORYOVŽ)
H032
376
11
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
574
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
H037
501
4
MARTIN SALOMON (S.SOKOL)
274
11
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
H038
216
14
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
322
11
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
H039
99
2
TOMA BEVANDA (CROSTAR)
368
5
GRGA DUGAC (ORI)
H040
278
7
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
376
3
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
H043
274
8
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
216
2
VITOR POLIĆ (TKSUŠAK)
H044
368
1
GRGA DUGAC (ORI)
278
11
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
H047
274
4
ANTONIO KARPIŠEK (JASTREB)
278
5
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN DRAŽENOVIĆ, Jastreb
2. ANTONIO KARPIŠEK, Jastreb
3. GRGA DUGAC, Orion
3. VITOR POLIĆ, SUŠAK