Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Lee Kwangbae Jastreb Kup
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Seniorke
TEŽA/LETO
Juniorke -46
Juniorke -49
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke -63
Juniorke -46
D038
362
0
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
477
0
PAOLA STRAŠĆEK (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. PAOLA STRAŠĆEK, Jastreb
2. MAGDALENA MIHELČIĆ, Futura
3. ----
3. ----
Juniorke -49
C022
136
0
LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ (TKTRNJE)
586
19
DIANA BIZJAK (FOX)
C023
592
14
MILICA STUPAR (KOZARA)
327
2
AHMEDINA JAŠARAGIĆ (PANTAR)
C041
586
12
DIANA BIZJAK (FOX)
592
0
MILICA STUPAR (KOZARA)
Dobitniki medalj
1. DIANA BIZJAK, Fox
2. MILICA STUPAR, TKD/Kozara/ Prijedor
3. LUCIJA RAIĆ KNEŽEVIĆ, TK TRNJE
3. AHMEDINA JAŠARAGIĆ, TKD PANTAR
Juniorke -52
B034
505
3
MATEA KOLOVRAT (IM)
89
0
ENA ŠIMUNIĆ (FOX)
Dobitniki medalj
1. MATEA KOLOVRAT, Imotski
2. ENA ŠIMUNIĆ, Fox
3. ----
3. ----
Juniorke -55
B020
4
9
MICHELLE KOVALENKO (1SAMUEL)
520
2
MIHAELA BARIŠA (JASTREB)
B021
325
2
NUSA URNAUT (TKD KBK)
510
7
MATEJA ĆOSIĆ (JASTREB)
B040
4
12
MICHELLE KOVALENKO (1SAMUEL)
510
0
MATEJA ĆOSIĆ (JASTREB)
Dobitniki medalj
1. MICHELLE KOVALENKO, A.S.D. TAEKWONDO CITTA' DEL PIAVE
2. MATEJA ĆOSIĆ, Jastreb
3. MIHAELA BARIŠA, Jastreb
3. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
Juniorke -59
A006
173
1
KATARINA GRGURIĆ (GROBNIK)
587
13
SARA GELENČER (FOX)
A007
479
25
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
350
1
LUCIJA BLAŽEKOVIĆ (DUBRAVA)
A008
498
0
NORA GEGAJ (BES)
481
0
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
208
MIA MATAIĆ (ZTŠ)
A026
587
7
SARA GELENČER (FOX)
479
4
MARIJA FRKLIĆ (JASTREB)
A027
481
1
ERNA DŽANIĆ (JASTREB)
208
3
MIA MATAIĆ (ZTŠ)
A039
587
13
SARA GELENČER (FOX)
208
3
MIA MATAIĆ (ZTŠ)
Dobitniki medalj
1. SARA GELENČER, Fox
2. MIA MATAIĆ, Zagrebačka Taekwondo Škola
3. MARIJA FRKLIĆ, Jastreb
3. ERNA DŽANIĆ, Jastreb
Juniorke -63
A013
550
1
ANA SORO (TKTRNJE)
178
19
MATEA OREŠKOVIĆ (NA)
A014
351
24
ANA BULIĆ (DUBRAVA)
397
20
KRISTINA VALIĆ (DRENOVA)
A032
178
5
MATEA OREŠKOVIĆ (NA)
351
15
ANA BULIĆ (DUBRAVA)
Dobitniki medalj
1. ANA BULIĆ, Dubrava
2. MATEA OREŠKOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. KRISTINA VALIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. ANA SORO, TK TRNJE