Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
LJETNI JASTREB LIMAČ KUP 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Croatia Refugee Team
Jastreb
Team BESA
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KICK - Kadeti
KICK - Kadetkinje
FRIENDS KICK - Kadeti
FRIENDS KICK - Kadetkinje
TEST SNAGE - Kadeti
KICK - Kadeti
41
MOHAMMED KHALAF (REFUGEE)
A010
22
0
MOHAMMED AL-FAHEL (REFUGEE)
77
0
LLEO GEGAJ (TKDBESA)
78
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
71
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
A011
41
0
MOHAMMED KHALAF (REFUGEE)
22
0
MOHAMMED AL-FAHEL (REFUGEE)
A012
78
0
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
71
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
A013
22
0
MOHAMMED AL-FAHEL (REFUGEE)
78
0
BENAN JUSUF GJOKAJ (TKDBESA)
Medalists
1. MOHAMMED AL-FAHEL, Croatia Refugee Team
2. BENAN JUSUF GJOKAJ, Team BESA
3. MOHAMMED KHALAF, Croatia Refugee Team
3. SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD, Croatia Refugee Team
KICK - Kadetkinje
A017
74
0
ANGJELLA BERISHAJ (TKDBESA)
26
0
SIDRA KHALAF (REFUGEE)
76
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
A018
75
0
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
46
0
LEA BARIĆ (JASTREB)
29
RUYA ABDO (REFUGEE)
A019
26
0
SIDRA KHALAF (REFUGEE)
76
0
ISRA JUSUFGJOKAJ (TKDBESA)
A020
75
0
ANDREA BERISHAJ (TKDBESA)
29
0
RUYA ABDO (REFUGEE)
A021
26
0
SIDRA KHALAF (REFUGEE)
29
0
RUYA ABDO (REFUGEE)
Medalists
1. RUYA ABDO, Croatia Refugee Team
2. SIDRA KHALAF, Croatia Refugee Team
3. ANDREA BERISHAJ, Team BESA
3. ISRA JUSUFGJOKAJ, Team BESA
FRIENDS KICK - Kadeti
A022
86
0
NIŠANDŽIĆ GULIN (JASTREB)
87
0
LAKATOŠ RAIĆ (JASTREB)
88
GEGAJ GJOKAJ (TKDBESA)
A023
86
0
NIŠANDŽIĆ GULIN (JASTREB)
88
0
GEGAJ GJOKAJ (TKDBESA)
Medalists
1. NIŠANDŽIĆ GULIN, Jastreb
2. GEGAJ GJOKAJ, Team BESA
3. LAKATOŠ RAIĆ, Jastreb
3. ----
FRIENDS KICK - Kadetkinje
A024
84
0
GJOKAJ BERIŠAJ (TKDBESA)
85
0
BARIĆ MOLNAR (JASTREB)
Medalists
1. GJOKAJ BERIŠAJ, Team BESA
2. BARIĆ MOLNAR, Jastreb
3. ----
3. ----
TEST SNAGE - Kadeti
A030
52
0
BORNA MILOVAC (JASTREB)
25
0
MOHAMMED ALSATTUF (REFUGEE)
81
ADZIJA GANJOLA (TKDBESA)
A031
54
0
FILIP KNEZOVIĆ (JASTREB)
72
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
42
MOHAMMED KHALAF (REFUGEE)
A032
52
0
BORNA MILOVAC (JASTREB)
81
0
ADZIJA GANJOLA (TKDBESA)
A033
72
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
42
0
MOHAMMED KHALAF (REFUGEE)
A034
81
0
ADZIJA GANJOLA (TKDBESA)
72
0
SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD (REFUGEE)
Medalists
1. ADZIJA GANJOLA, Team BESA
2. SHAHROKH MOHAMMAD ALI NEZHAD, Croatia Refugee Team
3. BORNA MILOVAC, Jastreb
3. MOHAMMED KHALAF, Croatia Refugee Team