Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Metalac Zagreb Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Kadeti -45
Juniori -68
Juniorke -63
Kick (ženski) -1 (2008)
Mlađi kadeti -39
1001
88
0
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
223
0
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1002
173
6
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
144
1
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
222
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1026
223
8
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
177
1
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
1027
173
5
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
222
7
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
1047
223
2
PETAR FIČKO (BAN-PAN)
222
5
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. PETAR FIČKO, BANIJA PANDAS
3. GAO SAMED YUAN YANG, Olimpic Sarajevo
3. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
Kadeti -45
2004
221
4
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
179
1
ROKO LIVADA (METALC)
2005
79
0
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
22
0
MIHAEL PAVLEK (METALC)
2029
221
3
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
79
6
DAVID MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. DAVID MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
2. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE
3. MIHAEL PAVLEK, METALAC
3. ROKO LIVADA, METALAC
Juniori -68
81
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
2016
33
9
IVAN SAMAC (METALC)
78
1
HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR)
2038
81
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
33
0
IVAN SAMAC (METALC)
Medalists
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. IVAN SAMAC, METALAC
3. HRVOJE MARIJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Juniorke -63
2026
80
14
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
184
2
MARTINA IVANČEVIĆ (SUTLA )
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. MARTINA IVANČEVIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Kick (ženski) -1 (2008)
K003
117
0
LAURA POSLON (RUG)
219
0
LUCIJA MIKULIĆ (M. GRAD)
K004
224
0
VANESA SULJKANOVIĆ (RUG)
83
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
K005
117
0
LAURA POSLON (RUG)
83
0
VIKTORIA PENAVIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. VIKTORIA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
2. LAURA POSLON, RUGVICA
3. VANESA SULJKANOVIĆ, RUGVICA
3. LUCIJA MIKULIĆ, MARTIN GRAD