Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Metalac Zagreb Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BMA Taekwondo
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DUGA RESA
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Olimpico Trieste
Pantera
RIJEKA
RUGVICA
SUSEDGRAD SOKOL
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TK TRNJE
tkd frenki
Velika Gorica
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti +51
Mlađe kadetkinje -30
Kadeti -41
Mlađi kadeti -47
1040
201
2
LUKA MOLARO (OGRC)
90
9
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
2. LUKA MOLARO, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
1021
150
12
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
198
15
DAVID MALBAŠA (OGRC)
1022
187
8
NOA ŠIMUNJAK (MAKSMR)
165
4
CARLOS GRBA (OGULIN)
1044
198
0
DAVID MALBAŠA (OGRC)
187
12
NOA ŠIMUNJAK (MAKSMR)
Medalists
1. NOA ŠIMUNJAK, MAKSIMIR
2. DAVID MALBAŠA, OGRC Novska
3. CARLOS GRBA, Ogulin
3. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
Mlađe kadetkinje -30
1004
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
85
2
LEA PACEK (GROBNIK)
1005
203
5
EMILY MOLNAR (OGRC)
7
4
ANA KARLUŠIĆ (METALC)
1006
212
3
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
169
6
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1030
196
8
ALLANI SABLJAK (VG)
203
1
EMILY MOLNAR (OGRC)
1031
169
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
194
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
1049
196
2
ALLANI SABLJAK (VG)
194
11
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. ALLANI SABLJAK, Velika Gorica
3. VANESSA BOSILJ, Ogulin
3. EMILY MOLNAR, OGRC Novska
Kadeti -41
2001
186
18
VITO JELIC (PANTERA)
178
0
DENIS VELCIC (METALC)
195
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2002
16
5
FRAN RADEK (METALC)
116
0
TONI DUJIĆ (RUG)
110
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2017
186
16
VITO JELIC (PANTERA)
195
3
MARIJAN MARIJAN (OGRC)
2018
16
5
FRAN RADEK (METALC)
110
2
KARLO MARINKOVIĆ (COB)
2039
186
8
VITO JELIC (PANTERA)
16
7
FRAN RADEK (METALC)
Medalists
1. VITO JELIC, Pantera
2. FRAN RADEK, METALAC
3. MARIJAN MARIJAN, OGRC Novska
3. KARLO MARINKOVIĆ, Cobra