Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Ozalj 2016
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
Bistra
Jastreb
Karlovac
Ogulin
Ozalj
Pantera
RUGVICA
Sutla Šenkovec
ŠKORPION GORNJA VRBA
TK Prana Karlovac
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kids (male) -27
Kids (male) -33
Kids (female) -30
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -33
Cadets (female) -41
Cadets (female) -51
Kick (male) -2 (2008-2009)
Kick (male) -3 (2010-2011)
Kids (male) -27
1005
40
7
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
148
8
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
1006
37
12
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
111
0
DAVID RUŽIĆ (SUTLA )
1018
148
3
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
37
1
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. DAVID RUŽIĆ, Sutla Šenkovec
Kids (male) -33
1007
60
6
NIKOLA CRLJEN (SUTLA )
16
24
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
NOA BARBIĆ (SUTLA )
1019
16
21
LUKA RUBIN (SPRTKPD)
134
9
NOA BARBIĆ (SUTLA )
Medalists
1. LUKA RUBIN, "SPARTAK" Prijedor
2. NOA BARBIĆ, Sutla Šenkovec
3. NIKOLA CRLJEN, Sutla Šenkovec
3. ----
Kids (female) -30
1002
140
22
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
139
0
ANTONIA ŠILJEVINAC (OZALJ)
96
MARIJA STIMAC (PANTERA)
23
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
IVONA FERENAC (OZALJ)
1014
140
26
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
96
0
MARIJA STIMAC (PANTERA)
1015
23
0
DORA ČIČAK (SUTLA )
36
12
IVONA FERENAC (OZALJ)
1023
140
10
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
36
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
Medalists
1. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
2. IVONA FERENAC, Ozalj
3. MARIJA STIMAC, Pantera
3. DORA ČIČAK, Sutla Šenkovec
Younger cadets (male) -33
2001
147
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
76
1
BORNA GRUBIĆ (VRBA)
39
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2002
105
12
MARKO DRLJO (BIST)
159
0
HRVOJE HORVATIĆ (SUTLA )
179
MIHAEL JURIĆ (VRBA)
2013
147
12
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
39
0
MARCEL DASOVIĆ (OZALJ)
2014
105
8
MARKO DRLJO (BIST)
179
1
MIHAEL JURIĆ (VRBA)
2035
147
6
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
105
2
MARKO DRLJO (BIST)
Medalists
1. SVEN ANIĆ, TK Prana Karlovac
2. MARKO DRLJO, Bistra
3. MARCEL DASOVIĆ, Ozalj
3. MIHAEL JURIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Younger cadets (male) -39
2006
19
0
ANTE LJUBIĆ (SUTLA )
156
0
DAVID MIHIC (PANTERA)
41
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
2028
156
4
DAVID MIHIC (PANTERA)
41
0
LUKA BOGOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. DAVID MIHIC, Pantera
2. LUKA BOGOVIĆ, Ozalj
3. ANTE LJUBIĆ, Sutla Šenkovec
3. ----
Younger cadets (male) -47
2018
80
8
LOVRO BOREVKOVIĆ (VRBA)
22
2
PARTIK MIRT (SUTLA )
Medalists
1. LOVRO BOREVKOVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. PARTIK MIRT, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) +51
2003
7
0
ALEKSEJ BURA (SPRTKPD)
77
0
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
95
IVAN TOMAŠIĆ (SUTLA )
8
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
79
ANTUN MATIJA BOŽIĆ (VRBA)
2015
77
8
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
95
2
IVAN TOMAŠIĆ (SUTLA )
2016
8
6
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
79
3
ANTUN MATIJA BOŽIĆ (VRBA)
2036
77
0
IVAN KRAJINOVIĆ (VRBA)
8
2
MARKO SIRAR (SPRTKPD)
Medalists
1. IVAN KRAJINOVIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
2. MARKO SIRAR, "SPARTAK" Prijedor
3. IVAN TOMAŠIĆ, Sutla Šenkovec
3. ANTUN MATIJA BOŽIĆ, ŠKORPION GORNJA VRBA
Younger cadets (female) -33
2020
151
13
LUCIJA JELIC (PANTERA)
112
0
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
Medalists
1. LUCIJA JELIC, Pantera
2. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. ----
3. ----
Cadets (female) -41
2011
168
1
CARMEN HEINRICH (JASTREB)
94
12
LARA MARAS (SUTLA )
174
GABRIJELA ŽUPČIĆ (OZALJ)
2033
94
12
LARA MARAS (SUTLA )
174
0
GABRIJELA ŽUPČIĆ (OZALJ)
Medalists
1. LARA MARAS, Sutla Šenkovec
2. GABRIJELA ŽUPČIĆ, Ozalj
3. CARMEN HEINRICH, Jastreb
3. ----
Cadets (female) -51
2026
64
0
ANĐELA GRABEŽ (SPRTKPD)
160
7
MARIA BUKOVINSKI (SUTLA )
Medalists
1. MARIA BUKOVINSKI, Sutla Šenkovec
2. ANĐELA GRABEŽ, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
3. ----
Kick (male) -2 (2008-2009)
K006
91
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
172
0
MARKO BAHORIĆ (OZALJ)
K007
161
0
JOSIP TURSAN (SUTLA )
1
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
K008
91
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
1
0
MISLAV DASOVIĆ (OZALJ)
Medalists
1. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
2. MISLAV DASOVIĆ, Ozalj
3. MARKO BAHORIĆ, Ozalj
3. JOSIP TURSAN, Sutla Šenkovec
Kick (male) -3 (2010-2011)
K001
138
0
MATIJA FEMBER (OZALJ)
176
0
LUKAS VUKIN (OZALJ)
135
BRUNO LATIN (OZALJ)
K002
90
0
ANDRO KATIĆ (OZALJ)
26
0
JAN ŽAGMEISTER (SUTLA )
137
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
K003
176
0
LUKAS VUKIN (OZALJ)
135
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
K004
26
0
JAN ŽAGMEISTER (SUTLA )
137
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
K005
135
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
137
0
ROKO JAMBROŠIĆ (OZALJ)
Medalists
1. ROKO JAMBROŠIĆ, Ozalj
2. BRUNO LATIN, Ozalj
3. JAN ŽAGMEISTER, Sutla Šenkovec
3. LUKAS VUKIN, Ozalj